Зробимо Ваш будинок теплішим...

Електромонтажні роботи в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи – це не тільки проведення проводки в приміщенні або встановлення нового освітлювального приладу. Це повний спектр ремонтних робіт, пов’язаних із електричними мережами. Компанія «Теплий фасад» пропонує широкий діапазон основних та супутніх робіт, пов’язаних з електричними комунікаційними мережами та встановлення будь-якого електричного обладнання.

Переваги роботи з компанією «Теплий фасад»

Якщо інші послуги можна проводити за наявності досвіду та вмінь, то робота з електричними мережами потребує певних дозволів на доступ до таких робіт, а також високого рівня професійної підготовки та акуратності в роботі. Майстри компанії «Теплий фасад» мають усі необхідні навички та використовують у роботі найсучасніше обладнання та технології надання електромонтажних робіт будь-якого рівня складності.

Компанія надає повний спектр робіт у цій галузі. Перед початком робіт укладається договір на проведення окремих маніпуляцій чи комплексних робіт. Компанія «Теплий фасад» має достатній штат кваліфікованих працівників широкого та вузького профілю, які готові надати будь-які електромонтажні роботи в Одесі.

Спектр електромонтажних робіт

Кожен вид послуг передбачає певний діапазон робіт. Компанія «Теплий фасад» готова запропонувати наступний список електромонтажних робіт:

 1. Заміна та додавання/зменшення розеток та/або вимикачів. Майстри компанії допоможуть позбутися «подовжувачів і переносок», що вічно заважають, які заважають у повсякденному побуті. Досвід фахівців та оперативність у роботі допоможуть зробити стільки розеток та вимикачів у будь-якому зручному для вас місці, скільки вам потрібно для комфорту та безпеки. При цьому всі додаткові електричні мережі за вашим бажанням без зайвого пилу та витрат за часом будуть сховані у підлогу або стіну.
 2. Монтаж/демонтаж та розведення електричної проводки. Монтаж актуальний у новобудові, а демонтаж та проведення нових мереж у приміщення після капітального ремонту, а також перепланування. А також у разі повної заміни електромереж, що відслужили свій експлуатаційний термін або вийшли з моди, як і електроприладів, що стали непридатними. Довірте свою безпеку професіоналам компанії «Теплий фасад» і Ви не пошкодуєте!
 3. Монтаж системи тепла підлога, де тільки на перший погляд все дуже просто і доступно для роботи без належного досвіду та умінь, а тим більше допуску до такого виду робіт. Електромонтажні роботи безпечніше доручити професіоналам компанії, які все зроблять оперативно та якісно.
 4. Встановлення облікових приладів, а також налагодження їх роботи або заміна застарілих моделей на нові системи. Похибка в роботі лічильника викликає збільшення витрат комунальних платежів, де оплата буде здійснюватися за електрику, якою ви не користуєтеся. Але навіщо переплачувати? Найпростіше і дешевше викликати кваліфікованого майстра компанії «Теплий фасад», який зможе виправити цю несправність.
 5. Підключення вашої квартири, складу, виробничого чи адміністративного приміщення до спільної мережі. Де важливість виконання цієї роботи професіоналом складно переоцінити. З одного боку тільки він зможе правильно підключити об’єкт до спільної мережі, що унеможливить проблеми з електропроводкою при перепадах сили струму в мережі. З іншого, майстер все зробить безпечно та з гарантією безпроблемної роботи на довгі роки. А це ще й унеможливить вихід з ладу ваших побутових приладів від перепадів електричного струму при замиканнях, викликаних неправильним або некваліфікованим з’єднанням із спільною мережею.
 6. Кваліфіковане виявлення несправностей в електромережі з виявленням та виправленням таких ділянок. Самостійно зробити це Ви не зможете, можете лише припустити, чому відбуваються збої в подачі електрики, але точно визначити і тим більше замінити ділянку електричної проводки самостійно в жодному образі. Це небезпечно для життя та для роботи електрообладнання не тільки вашої квартири, будинку або будівлі, але й усієї, з’єднаної з вами воєдино мережі.

Особливості електромонтажних робіт на різних об'єктах

На кожному об’єкті електричне проведення проводиться не тільки за своєю схемою, але й з урахуванням певних тонкощів установки, що враховує особливості подальшої експлуатації.

Для порівняння розглянемо правила встановлення електричної комунікаційної системи у:

 • Дерев’яний будинок проводка найчастіше монтується відкритим способом і
  ховається пластмасовими коробами, що полегшує доступ до неї, в момент її заміни, організації нових розводок або виходу з ладу тому, що вона може перегріватися, а дерево чудово запалюється, тому укладати проводку в стіну не безпечно. Навіть у коробах рекомендується заповнення лише на 60%. Далі, металеві рукави, що приховують проводку, повинні мати великий діаметр, тому що будинок, особливо новий, зазнає усадки. Заземлення проводиться з двох боків рукава, стежимо за тим, як розташовані колоди, вони не повинні стискати або затискати рукави. Регулярно перевіряйте стан автоматичних запобіжників та цілісність ізоляції електропроводки. Особливу увагу приділяємо приміщенням із підвищеною вологістю та температурними перепадами.
 • Гараже проводка подається в окремий бокс металевою трубою або гнучкою
  проводки. Перший випадок найбільш зручний і безпечний, тому що ця труба виступає чудовим компонентом заземлення не тільки для одного боксу/гаража, але і для всього кооперативу. Тим більше вона має більш високу пожежну безпеку внаслідок абсолютної «не горючості», ніж гнучка ізоляція, і при її застосуванні не потрібно застосовувати дорожчий 3-хжильний кабель, досить і 2-хжильного. Далі, краще використовувати мідний, а не алюмінієвий провід. У приміщенні не повинно бути скручування проводів та багато іншого, про що знають досвідчені електрики компанії «Теплий фасад».
  Довіртеся професіоналам компанії, і вони проведуть усі необхідні електромонтажні роботи оперативно та гарантовано якісно.

Якісні електромонтажні роботи в Одесі

Самостійне підключення електричних приладів, проведення або заміна електричних мереж, як і вдосконалення її окремих елементів, без належної підготовки небезпечне для життя та викличе знеструмлення не лише вашого житлового приміщення, адміністративної будівлі чи виробничої ділянки, а й сусідніх об’єктів. Тому, не маючи певних знань, умінь та допуску, краще проводити електромонтажні роботи самостійно.

До ваших послуг:

 • кваліфікований монтаж/демонтаж електропроводки з будь-яким рівнем складності
 • перевірка та надійне приховування електричної проводки від дітей, тварин та ненавмисного дотику
 • по закінченні робіт або перед їх початком, проведення кваліфікованого інструктажу з безпечного використання електричних мереж та демонтованого/встановленого електроустаткування, що захистить вас, ваших близьких та ваших працівників від травматизму, а приміщення та сусідні об’єкти від відключення електричного струму.</li >

Довіртеся професіоналам компанії «Теплий фасад», і вони не підведуть!

Дозвільні документи

Строительная компания “Тёплый фасад” работает полностью в правовом поле, имеет все разрешительные документы на ведение строительных, ремонтных и высотных работ на территории Украины.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!