Зробимо Ваш будинок теплішим...

Епоксидна затирка в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Епоксидне затирання

Якісно виконані будівельні та оздоблювальні роботи надають приміщенню привабливий зовнішній вигляд на тривалий період часу. Зробити подібний ремонт за будь-якого рівня складності оперативно швидко та гарантовано якісно пропонує компанія «Теплий фасад». Наприклад, укладання плитки, де основним завершальним етапом є якісне нанесення епоксидної затирки, яка є спеціальним засобом для заповнення міжплиткових швів. Це багатокомпонентна система, яка дозволяє повністю заповнити шви між елементами плитки та надійно скріпити їх між собою та основою, захистити їх від проникнення вологи та бруду, а також естетично декорувати створену композицію.

Основні переваги епоксидної затірки

На відміну від цементних аналогів епоксидна затирка має міцнішу адгезію з основою і самою плиткою, високу декоративну естетичність і стійкість до проникнення вологи. Що забезпечує її компонентний склад, поданий:

 • епоксидними смолами, що містять пігмент і надає шву високий ступінь еластичності кремнієвий наповнювач
 • спеціальним затверджувачем, який має високу водовідштовхувальну здатність

Технічні особливості епоксидних смол

Кожна будівельна суміш має свій спектр особливостей, у епоксидної смоли використовуваної компанією «Теплий фасад», це необхідність точного дозування компонентів при підготовці робочої системи, і ретельне дотримання часу роботи з готовим складом, для чого майстер повинен мати певний досвід і вправність. Епоксидні склади у вигляді робочих розчинів на повітрі дуже швидко твердіють, після чого вони абсолютно марні в роботі і не можуть бути відновлені до робочої консистенції, тобто підлягають повній утилізації та заміні на нові. Майстри компанії «Теплий фасад» не тільки знають, як потрібно працювати з епоксидними складами, але і вміють їх правильно готувати, якісно наносити та економно витрачати без втрати якості швів, незалежно від якої поверхні виконується укладання плитки.

Особливості епоксидних складів:

 1. 100% вологостійкість
 2. несприйнятливість до температурних перепадів
 3. не підтримують розвиток цвілі
 4. не бояться негативного ультрафіолетового впливу та впливу високоактивних хімічних реагентів
 5. експлуатаційний термін від 50 років
 6. високий ступінь рівномірності кольору та щільності нанесення, оскільки має деяку плинність, що дозволяє створювати рівномірні за товщиною шари
 7. завдяки своїй еластичності, не схильні до усадки та розтріскування
 8. не вбирають запахи
 9. прекрасно миються та дезінфікуються.

Затирочні суміші, основу яких становить цемент, бояться води, схильні до зростання цвілі та розвитку бактерій, які з часом змінюють їх колір.

Відмінні риси епоксидних затирок

Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів пропонує широкий вибір епоксидних затирок, знати особливості складу та застосування яких потрібно перед їх покупкою, щоб уникнути помилок. Майстер компанії «Теплий фасад» допоможуть з вибором епоксидної затирки та якісно виконають послуги з роботи з цим матеріалом. Ви залишитеся задоволені результатом.

Для правильного вибору потрібно знати класифікацію та основні особливості, якими володіє епоксидна затирка та її аналоги, які так широко використовуються як фінішні оздоблювальні матеріали.

Головними конкурентами епоксидних затирок є:

 • Склади на цементі. Вони діляться на суміші, в основі яких знаходиться портландцемент, і ті, в яких, крім портландцементу, ще й пісок. До головних переваг відносять: доступну ціну, високу міцність, простоту приготування робочого розчину і використання. До недоліків: швидка руйнація під дією миючих засобів.
 • Герметизуючі системи або силіконові/силікатні склади, що мають єдину назву – полімери. У них є безліч полімерних «присадок», але самі склади легко змиваються і після нанесення та висихання здатні створювати брудовідштовхувальну поверхню.

Епоксидна затирка – це щільна еластична однорідна суміш, яка швидко засихає і утворює суперміцні та водонепроникні шви з красивою зовнішньою поверхнею. Твердить дуже швидко, тому надлишки обов’язково потрібно видалити протягом 1-2 діб, для чого використовують спеціальні розм’якшувальні засоби, пізніше видалення неможливо, епоксидна затирка утворює з будь-якою поверхнею дуже міцний шов.
Довіривши роботу кваліфікованим майстрам компанії «Теплий фасад» Ви отримаєте бажаний результат максимально оперативно та гарантовано якісно.

Спектр застосування епоксидних затирок

Діапазон використання широкий, тому що епоксидна затирка має чудові експлуатаційні характеристики, а саме:

 • для кахлю, як унікальний заповнювач швів. За її допомогою шви надійно герметизують від проникнення вологи, при одночасному надійному зчепленні елементів кахлю між собою.
 • для клінкеру (клінкерної плитки), де використовується спеціальна епоксидна затирка, подібна до фуги, що має унікальний компонентний склад
 • для каменю, укладання якого часто супроводжується утворенням найрізноманітніших за формою та розмірами швів. Закрити їх із максимально міцним зчепленням елементів між собою може лише суперміцний після висихання, текучий та еластичний матеріал, яким стала епоксидна затирка. З її допомогою можна створювати абсолютно герметичні поверхні/шари
 • для граніту та мармуру, з яких роблять фартухи та стільниці на кухні, раковини та підлоги, сходи, де важливо міцно зчепити шви. Епоксидне затирання ідеальний варіант і для приміщень з підвищеною вологістю, і для звичайних приміщень при організації сходів, які зазнають високих навантажень
 • для мозаїки, де система, що склеює окремі елементи, повинна бути міцною після висихання, і безбарвною, щоб не порушувати композиційну красу малюнка
 • для гіпсокартону, який несе на собі високі навантаження і часто не витримує та деформується. А шов з епоксидної затирки залишається таким же міцним і рівним, за рахунок природної еластичності і високого ступеня зчеплення з поверхнями, що з’єднуються нею.

Залишається правильно вибрати компонентний склад з урахуванням тієї зони, де використовуватиметься епоксидне затирання. У цьому допоможуть кваліфіковані фахівці компанії «Теплий фасад».

Переваги роботи з компанією

Крім високої якості та оперативності виконання замовлених робіт, наші майстри можуть проводити очищення швів та зворотних поверхонь плитки, що була у використанні та запланована для нового укладання. А також можуть акуратно переробити раніше неякісно зроблене укладання за максимально короткий час.
Компанія «Теплий фасад» працює з епоксидною затиркою в Одесі більше десятка років, за які ми навчилися бездоганно обробляти монтажні шви відповідно до всіх вимог сучасної технології її використання для отримання привабливого зовнішнього вигляду та високої міцності до зношування. При цьому епоксидна затирка, що використовується нами, може бути різних виробників, а це означає з різними умовами розведення робочих складів і часом застигання.

У роботі майстра враховують всі умови та особливості, що дозволяє проводити роботи із затирання плиткових швів на найвищому професійному рівні за всіма показниками якості.
Довіртеся професіоналам компанії «Теплий фасад» і ви не пошкодуєте!

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!