Зробимо Ваш будинок теплішим...

Фарбування стін в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Фарбування стін

Ринок будівельних та оздоблювальних робіт сьогодні настільки великий, що дуже складно вибрати найбільш вигідні варіанти у співвідношенні ціна/якість. Компанія «Теплий фасад» пропонує можливість формування індивідуальної знижки при врахуванні всіх побажань та особливостей майбутньої роботи, високий рівень якості будь-якої з послуг, а також безкоштовне вимір та попереднє складання кошторису. Фарбування стін в Одесі від компанії «Теплий фасад» – це не лише обробка стін, а й декорування труб, оформлення стель та багато іншого з різним рівнем складності виконання робіт.

Різновиди будівельних фарб

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує широкий діапазон для вибору не тільки кольору фарб, а й їхнього складу, що важливо враховувати при нанесенні на різні основи. А також у випадках створення унікальної поверхні пофарбованих стін та компонування фарбування з іншими видами фінішного оздоблення стін.
Види фарб:

 • для внутрішньої обробки приміщень розроблені фарби:
 1. Алкідні на основі лаків або емалеві та оліфи або масляні, головна їх відмінність – це утворення міцного водовідштовхувального верхнього шару відразу після висихання. Зовні вони мають насичений колір, який не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів.
 2. Силикатні, в основі яких знаходиться рідке скло. Вони призначені для фарбування пористих основ, наприклад, бетону, дерева та штукатурки. Головна відмінність таких фарб у високій стійкості до стирання.
 3. Емульсійні виготовляються на водній основі, спектр їх використання – дрібнопористі основи, наприклад, дерево, штукатурка, бетон і як ґрунтовки металевих поверхонь. Відмінна характеристика, повна відсутність різкого запаху та токсинів, що дає можливість проводити фарбування стін та інших поверхонь у будь-яких приміщеннях.
 4. Клейові, що виробляються на основі води та клею. Вони мають низьку стійкість до надлишку вологи, тому можуть бути застосовані тільки для внутрішнього фарбування стійкістю стін.
 • для зовнішньої обробки приміщень застосовують дві групи фарб: органорозчинні та водорозчинні. Перші можуть створюватися на основі розчинників, звідси мати високу токсичність, а отже, не можуть бути використані для фарбування стін усередині приміщень. Водорозчинні мають багато різновидів, що відрізняються один від одного основою, що дає можливість вибору необхідного під різні вузькоспеціалізовані функції.
 • вогнестійкі фарби бувають двох видів: спінюються під дією високих температур і відкритого полум’я, і ​​не спінюються. Вони створені для захисту деревини, металевих деталей каркасу, бетону, цементу, будівельних матеріалів, що створюються на основі смол, наприклад покрівельних будматеріалів.

Типи фарб

За типом фарби поділяють на:

 • Олійні, що виготовляються на основі алкідних смол і синтетичних масел, звідси висока токсичність і неприємний запах, який повністю зникає після висихання пофарбованої поверхні. Плівка, що утворюється на поверхні, має високий ступінь захисту від проникнення вологи і яскравістю кольору, так як перешкоджає вицвітанню барвника. Тут же висока стійкість до стирання та абсолютна несприйнятливість до миючих засобів.
 • Акрилові представлені кополімерною акриловою основою, що дозволяє пофарбованій поверхні «дихати». Головна відмінність – їх можна наносити на не зовсім просохлу шпаклівку, остання висихатиме і під шаром акрилової фарби.
 • Порошкові фарби мають більш яскраву пігментацію та найбільшу популярність у сфері фарбування металевих поверхонь, хоча можуть використовуватися для фарбування стін та будь-яких інших поверхонь. Для їх використання потрібно мати певний досвід та навички, тому їх використовують професіонали, у тому числі фахівці компанії «Теплий фасад».
 • Водоемульсійні відрізняються найбільшою екологічністю та пожежобезпечністю, але менш стійкі до впливу вологи, тобто не переносять вологого прибирання та скупчення конденсату та водяної пари. Тому їх не застосовують для фарбування стін у ванних та туалетних кімнатах, а також на кухні. Це барвники для стель та верхніх частин стінових панелей, а також для звичайних житлових кімнат.

Преимущества компании «Теплый фасад»

На первый взгляд, кажется, что ничего нет проще в том, чтобы покрасить стены самостоятельно. Но доверив такую работу не опытным работникам Вы увидите, насколько не качественным будет результат, и коротким срок эксплуатации. В скором времени Вам придется нести дополнительные расходы по переделке такого ремонта.

Тот кто хотя бы раз, держал в руках кисть для покраски или валик, знает, что:

 • сделать ровное нанесение краски на стену валиком без особой сноровки не просто. Всегда образуются полосы или подтеки
 • на полу мгновенно собирается огромное количество пятен от брызг
 • расход краски увеличивается в разы от заявленной на упаковке нормы.

Такая покраска стен не даст желаемого результата, но гарантирует очень скорое появление желания все переделать. Не теряйте свое время и деньги, а доверьтесь опыту профессионалов компании «Тёплый фасад», у которых есть не только опыт и требуемая сноровка, но и необходимые инструменты для качественной и быстрой работы.

Як працює спеціаліст компанії «Теплий фасад»

Перед початком робіт майстер ретельно оглядає площу робіт. І робить це не тільки для повторного виміру та розрахунку витрати фарби, але й для оцінки якості поверхні, з якою йому доведеться працювати. Адже від того, наскільки якісно вона підготовлена, залежить швидкість виконання роботи, зовнішня привабливість і довговічність результатів його роботи.

Різні поверхні вимагають різної підготовки. Наприклад:

 • Фарбування стін першим шаром проводиться на основі якісного оштукатурювання і тільки тоді, коли штукатурка досить просохла, професійно відшпатльована та відшліфована спеціальною сіткою або наждачним папером. Далі йде шар грунтовки з використанням призначеної для цього фарби, що дозволить отримати потрібний результат після нанесення фінішного шару фарби. В даному випадку вийде красиво та довговічно.
 • Фарбування раніше забарвлених стін проводиться після ретельного видалення фарби, що лущиться / здулася, промивання стін від жиру і пилу, що накопичилися на ній, ретельної шпаклівки виявлених щілин, тріщин і нерівностей. Шліфування та акуратної ґрунтовки, яка дозволить створити потрібний для адгезії з основою шар і прибере пил, що залишився від шліфування.
 • Фарбування стін по шпалерах проводиться після повного видалення шпалер і шпалерного клею, бруду та пилу, нанесення алкідної фарби, яка використовується як грунтовка. Далі настає етап вирівнювання поверхні стіни за допомогою дрібнозернистої шпаклівки і все закінчується шліфуванням з подальшим ґрунтуванням. І тільки тепер можна починати фарбування стіни обраної раніше фарбою.

Перед проведенням необхідних робіт працівниками компанії «Теплий фасад» проводиться перестановка меблів та предметів інтер’єру. Якщо винести все не можна, то предмети, що залишилися, ретельно накриваються поліетиленовою плівкою, щоб уберегти від попадання фарб і підготовчих робочих розчинів. Закінченням робіт є демонстрація отриманих результатів та ретельний інструктаж щодо подальшої експлуатації забарвлених поверхонь, що важливо для збереження не тільки цілісності шару фарбування, а й збільшення тривалості експлуатаційного терміну забарвлених стін.

Документи на дозвіл

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!