Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт танхаусу в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт танхаусу

Питання про те, як зробити якісний та довговічний ремонт хвилює кожного власника. А якщо перед нами танхаус, то його хочеться не просто затишним та комфортним для тих, хто в ньому живе, а й красивим та презентабельним для тих, хто прийде до них у гості. В цьому Вам допоможуть досвідчені майстри компанії «Теплий фасад», які все зроблять оперативно та якісно, виконавши усі ваші побажання.

Особливості ремонту таунхауса

Перед придбанням матеріалів, що сподобалися, варто врахувати деякі особливості ремонту будівель такого типу, а саме:

 • присутність суміжних стін із сусідами, тому що в ході ремонту потрібно буде враховувати норми щодо часу проведення «особливо галасливих» будівельних маніпуляцій
 • фасадну частину танхауса міняти не можна, тому що вона передбачена загальним проектом і виконується в єдиному архітектурному стилі, і на деякі внутрішні роботи доведеться отримувати дозволи ваших сусідів
 • капітальний ремонт покрівлі або комунікаційних мереж Ви зможете проводити лише при досягненні згоди всіх власників будівництва
 • комунікаційні мережі підводяться до блоку танхауса, а внутрішнє розведення кожен власник проводить за своєю зручністю та можливостями самостійно
 • внутрішнє оздоблення Ви можете робити як завгодно і чим завгодно, тут обмеженням будуть лише Ваші фантазії та можливості, а також рівень професіоналізму Ваших майстрів. Компанія «Теплий фасад» пропонує повний спектр послуг з ремонту танхаусу
 • прибудинкова територія оформляється на свій смак.

Види та стилі, пропонованого ремонту

Ремонт буває різним, наприклад, зовнішнім і внутрішнім, але у будь-якому разі для його проведення потрібен проект, який складається безпосередньо при замовленні послуги Ремонт танхаусу від компанії «Теплий фасад» або приноситься з собою під час укладання договору на надання ремонтних послуг. Але в будь-якому випадку проектні роботи найкраще довіряти фахівцям, які знають, як спроектувати правильно, щоб ваші фантазії стали реальністю.

На ринку будівельних послуг сьогодні пропонують:

 • Косметичний ремонт, який проводиться без зміни планування.

Метою є повна або часткова зміна інтер’єру, тобто:

 1. Зміна підлогових та стельових покриттів,
 2. Оздоблення стін
 3. Коригування комунікаційних розводок
 4. Монтаж систем освітлення
 5. Заміну вікон та дверей.
 • Капітальний ремонт передбачає перепланування танхаусу.

Тут можна замовити:

 1. Перенесення віконних та дверних отворів, а також пристрій нових
 2. Перенесення комунікаційних мереж
 3. Все завершує косметичний ремонт
 • Дизайнерський ремонт, куди входить капітальний з переплануванням приміщення та впровадженням у реальність індивідуального дизайн-проекту. Матеріали купуються найвищої якості, наприклад, обробку виробляють натуральним каменем та мармуром. Будь-які конструкції характеризуються унікальністю, а сам ремонт – нестандартним підходом для його здійснення.

Зовнішній ремонт танхаусу стосується:

 1. оновлення, облаштування або повну заміну покрівлі
 2. облаштування підвалу, мансарди, гаража, винного льоху та інших підсобних приміщень
 3. будівництво сауни та басейну
 4. ландшафтні роботи для організації, наприклад, зон відпочинку та альтанки.

З найбільш популярних стилів власники сучасних танхаусів віддають перевагу:

 • Лофт, що поєднує андеграунд та богемність, в результаті простір облаштовується шляхом концептуального підходу або органічного поєднання предметів розкоші та злиднів. В результаті професійної роботи дизайнерів навіть технічні приміщення набувають вигляду розкішних апартаментів.
 • Мінімалізм, що дозволяє залишати в приміщенні максимальну кількість вільного від меблів та предметів інтер’єру місця. А це, на думку сучасних психологів, допомагає людині вдаватися до повноцінного відпочинку після трудового дня. Принцип аскетизму унікально поєднується з тим, що в кожному приміщенні є все, що необхідно для комфортного життя. Мінімалізм дозволяє величезну кількість кольорів та інтер’єрних форм/фактур.
 • Арт-деко, тобто оздоблення приміщень з особливою розкішшю, що наголошувалося на присутності в інтер’єрі ексклюзивних та статусних речей. Тут для обробки використовуються дорогі матеріали, а в кімнатах розміщують дорогі скульптури, картини та антикваріат.
 • Прованс або французький кантрі, що створюють особливий затишок та спокій. Це стиль романтиків, які знаходять особливе заспокоєння в спокійному і милому сільському житті без особливої ​​розкоші, але не відмовляються від вишуканої простоти навколишніх предметів.
 • Класика як стиль зародилася в 18столітті, але її актуальність з віками тільки зростає. Наявність цього стилю показує вишуканість чудовий смак власників, зовнішню респектабельність та ненав’язливу розкіш інтер’єру будь-якого приміщення. Оздоблення проводиться виключно натуральними та ексклюзивними матеріалами.

Вибір зробити не просто, але за допомогою досвідчених майстрів, які зможуть втілити ваші побажання реально. Компанія «Теплий фасад» пропонує послуги своїх спеціалістів та гарантує високу якість виконання будь-яких робіт.

Етапи ремонту танхаусу «під ключ»

Компанія «Теплий фасад» у спектрі послуги «Ремонт танхаусу» пропонує наступний список робіт:

 • Розбирання тих, хто прийшов у непридатність або стали непотрібними перегородок. Повне очищення стін від старих покриттів, їх ґрунтовку та ретельну підготовку для подальших оздоблювальних робіт.
 • Проведення, монтаж або повна заміна комунікаційних мереж, наприклад, водопостачання та опалення, електропостачання, що надасть вашому житлу належного комфорту та безпеки подальшого користування ними.
 • Вирівнювання та підготовка основ стін, підлог та стель для подальшого ремонту.
 • Повний спектр необхідних оздоблювальних робіт будь-якого рівня складності. Якщо Ви вже зробили свій вибір, майстри компанії оперативно втілять його в реальність, якщо ні, підкажуть і допоможуть скласти свій індивідуальний дизайн-проект.
 • Монтаж покриття для підлоги в якості танхаусу найчастіше воліють паркет, пробкова підлога або ламінат.
 • Встановлення сходів, вибір яких ґрунтується на поєднанні краси та вишукування з безпекою та міцністю.
 • Прибирання приміщення після проведення повного спектру оздоблювальних робіт.
 • Розстановка меблів, декорування предметами інтер’єру та монтаж дизайнерських елементів.

Роботи з ремонту танхаусу доцільніше довірити фахівцям. Тому що власними силами такий ремонт виконати не просто і з погляду великого обсягу роботи, і з погляду бажання отримати після ремонту привабливе приміщення, а не ремонт з безліччю похибок та недоробок.
Довірте ці турботи майстрам компанії «Теплий фасад» і ви отримаєте бажане оперативно та без зайвих витрат особистого часу на проведення ремонту в танхаусі особисто.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!