Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт вторинного житла в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт вторинного житла

Вторинне житло відрізняється від новобудови тим, що деформація таких будов мінімальна. Будинок вже дав усадку, отже, після закінчення ремонтних робіт штукатурка не дасть тріщин, шпалери не відклеяться, а покриття на підлозі підлоги не поведе, але тільки за умови, що всі ці роботи проведе кваліфікований фахівець. Майстри компанії «Теплий фасад» виконають роботи в обумовлені в договорі терміни та відповідно до складеного кошторису. При переплануванні співробітники компанії узгодять проект у належних контролюючих органах, а 3D-візуалізація допоможе клієнту ознайомитися з майбутнім інтер’єром.

Поетапний план ремонту вторинного житла

До даного спектру житлових приміщень відносять будівлі, від дня будівництва яких пройшло понад 5 років.

Як правило, для їхнього благоустрою замовляють такі види ремонтних робіт:

 • розробка дизайн-проекту
 • демонтаж підлогових покриттів
 • підготовка підстав до фінішного оздоблення
 • підготовка стяжки підлоги за допомогою самовирівнювальної суміші
 • установка віконних рам, вхідних груп, міжкімнатних дверей, систем натяжних стель< /li>
 • оновлення/заміна комунікаційних систем, батарей опалення, сантехнічного обладнання
 • монтаж вентиляції, встановлення кондиціонера
 • розведення електрики
 • фінішне оздоблення приміщення
 • розміщення меблів та декоративних елементів.

Нюанси у проведенні ремонтних робіт

Термін будівництва житла понад 5 років, далеко не повна інформація про те, яка будова Вам дісталася. Сьогодні фонд вторинного житла представлений безліччю будівель «радянського» та «пострадянського» часу, що має низку переваг та особливостей, які варто враховувати у момент планування ремонтних робіт та їх проведення. Тому ремонт вторинного житла варто починати з ознайомлення з тим, «що Вам дісталося». Результат ремонту великою мірою залежить від цього, у якому стані перебуває об’єкт.

Розглянемо, які ремонтні роботи та в якій послідовності потрібно проводити в різних видах житлового фонду вторинного типу:

 •  Перепланування або часткова/повна зміна облаштування внутрішнього приміщення, складність її проведення безпосередньо залежить від типу житла, що дісталося Вам, а тут зустрічаються такі варіанти як:
 1. каркасний моноліт та цегла роком походження, якого є 80-90-ті минулого століття. Їх ще називали “покращене планування”, і розташовувалися вони у 9-14-поверхових будинках. Відмінними рисами є наявність окремої кухні з площею до 8м2 і роздільних кімнат, що робить можливим провести ремонт без перепланування. Капітальний ремонт може перетворити таке житло на комфортабельну та сучасну квартиру.
 2. «панелька» – це звична 9-поверхівка, родом з 70-х років минулого століття. Їх головні недоліки – погана теплоізоляція та одноманітне внутрішнє планування. Вихід: демонтуємо комору на вході, що збільшує простір кухні, та поєднуємо суміжні санвузли, що допоможе отримати одну простору та комфортну туалетну кімнату.
 3. сталінка, що з’явилася в 30-50-і роки минулого століття в стилі «радянський ампір». Вони користувалися популярністю через високі стелі, великі кімнати і місткі кухоні. Недоліком була наявність довгого коридору, який можна було використовувати з більшою ефективністю. Здебільшого подібні споруди мають свою історію. Тому за бажання жити в центрі в будинку зі своєю історією. Ви можете придбати «сталінку» та зробити в ній капітальний ремонт.
 4. «Хрущовка та Брежнєвка» з’явилися у 60-70 роках XX століття та затишно «розмістилися» у 4-5-ти поверхових будинках з цегли. Це був оптимальний варіант у вирішенні квартирного питання. Але на сьогоднішній день перші поверхи холодної пори року промерзають, а верхні постійно затоплюються з даху.
 5. «старий фонд» ділиться на два типи: перший із дореволюційних часів, раніше колишні прибуткові будинки та приватні особняки у вигляді 2-3 поверхових будиночків. Вони дуже просто відтворити розкішний класичний інтер’єр, якщо попередньо поміняти інженерні мережі, які за час експлуатації стали непридатними. Другий – просто старі будинки з високими стелями.
 • Електропроводка, у будинках подібного типу старий вид проводки та високий ступінь її пожежонебезпеки, тому перед початком обробки ретельно перевірте ще раз проводку. Далі дуже часто в старих будинках проводка була поверх шпалер, сьогодні це потрібно буде обов’язково виправити, сховавши її в стіни.
 •  Система припливної вентиляції, віконні та дверні отвори. При першому відвідуванні старих приміщень хочеться зняти двері та замінити вікна. Це робити, звичайно, потрібно, але не варто забувати про принципи роботи вентиляції припливу в момент установки пластикових віконних конструкцій.
 • Заміна труб, систем каналізації та підведення води потрібно перевіряти з особливою ретельністю, оскільки комунікаційні системи мають термін зносу і з часом «старіють» на відміну від цегляної кладки або монолітного будівництва. Зробити це швидко та якісно без досвіду практично неможливо майстри компанії «Теплий фасад» готові зробити все оперативно та якісно.
 • Підлоги, практично кожне приміщення на вторинному ринку потребує ретельного ремонту підлоги. Все починається з організації стяжки під покриття для підлоги. У квартирах на перших поверхах стара підлога знімається повністю і перед організацією основи підлоги необхідно зробити хороший гідроізоляційний шар. А вже потім робити монтаж стяжки.
 • Стіни потребують особливого догляду. Багатошаровість їх обробки на стінах може бути історичним доказом подій. Тому в ході ремонту вторинного житла не слід поспішати, і тоді все вийде.

Будь-яку роботу виконувати фахівці компанії «Теплий фасад»

Компанія «Теплий фасад» в Одесі пропонує такі види робіт у вторинному житлі як:

 • ремонт «під ключ» виконується майстрами та включає демонтаж старих конструкцій, оновлення підлоги та стель, демонтаж електрики та сантехніки
 • оздоблення певних приміщень – майстри компанії якісно відремонтують зазначені Вами кімнати та виконають будь-які види робіт, наприклад, облицювання плиткою, монтаж натяжних стель, фінішне вирівнювання тощо
 • косметичний ремонт – необхідний для того, щоб освіжити інтер’єр, змінити його стиль, провести в квартирі передпродажну підготовку, що робиться без демонтажу комунікаційних систем та елементів будівлі як з чистової, так і з чорновим оздобленням.

Майстри компанії застосовують лише сертифіковані будматеріали, сучасні технології та обладнання, що дає можливість втілити будь-який задум замовника.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!