Зробимо Ваш будинок теплішим...

Сантехнічні роботи в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Сантехнічні роботи

Справність сантехніки – це важливий момент комфортного життя кожної сучасної людини. Адже несправність ванни або душової кабінки викликає величезний дискомфорт, а каналізація, що підтікає, або раковина, як і капає (вічно не закручується) кран просто дратують. Самим займатися ремонтом сантехніки не завжди зручно і не варто, якщо ви в цьому нічого не розумієте і не вмієте, тому що такий ремонт призведе до ще більших поломок. Компанія «Теплий фасад» пропонує повний спектр сантехнічних робіт в Одесі.

Спектр послуг компанії

Сантехнічні роботи в Одесі виробляють досвідчені та кваліфіковані майстри компанії «Теплий фасад» з використанням сучасного обладнання та технологій встановлення/ремонту. І це головна гарантія якості виконуваних нами робіт. Сюди ж варто додати велику кількість вдячних відгуків наших задоволених клієнтів та широке коло постійних клієнтів. У спектрі послуг «Сантехнічні роботи» компанія пропонує широкий перелік основних та допоміжних або супутніх робіт за найвигіднішими цінами, що робить наші пропозиції максимально доступними для всіх, кому вони необхідні.

До ваших послуг пропонуються:

 • безкоштовний виїзд замірника,
 • попереднє складання кошторису,
 • сучасне обладнання та технології ведення сантехнічних робіт
 • налагоджений сервіс
 • висока якість та професіоналізм виконання будь-яких сантехнічних робіт.

Розведення сантехніки

Компанія «Теплий фасад» пропонує повний спектр послуг у цій галузі, але при наданні подібних послуг у новобудові існує ряд особливостей, про які знають лише досвідчені та висококваліфіковані майстри. Головним стає правильне розташування комунікаційних мереж, тому що навіть найвища якісна сантехніка з часом приходить у непридатність і її ремонт буде набагато зручнішим, оперативнішим і доступнішим за вартістю, якщо попередньо правильно прокласти комунікаційні розводки та забезпечити належний доступ у ключових її вузлах.

Етапи розведення сантехніки в новобудові такі:

 1. попереднє планування розміщення сантехнічного обладнання
 2. вибір способу монтажу
 3. визначення схеми розведення сантехніки та визначення її специфікації
 4. підготовка/закупівля інструментів, витратних та обладнання за розробленою раніше специфікацією
 5. узгодження техніки монтажу та затвердження системи прокладання комунікаційних мереж
 6. монтажні роботи.

Кожен етап має низку особливостей, з якими зможе впоратися лише кваліфікований майстер.

Варіанти монтажу розведення

Існує два найчастіше використовувані варіанти монтажу розведення:

Закритий

Характеризується як більш естетично приємний, коли комунікаційна мережа розташовується в стінах, що не тільки заощаджує метри корисної площі приміщення, а й набуває ряду недоліків. До них відносять:

 1.  Мінімальний діапазон вибору матеріалів, з яких виготовляються труби, передбачені для такого виду монтажу сантехніки
 2. Трудомісткість підготовки до проведення такого монтажу
 3. Складність встановлення та організації з’єднань труб
 4. Потрібність більшого часу при демонтажі або заміні, оскільки потрібно відкрити доступ, тобто зруйнувати стіну і порушити цілісність обробки.

Головне, не втратити схему розташування розведення, щоб при демонтажі не пошкодити цілісність труб та їх з’єднань, а також знати місця вводу/виводу та поділів.

Відкритий

Має на увазі прокладання комунікаційних мереж поверх стін та підлоги, що зовні менш естетично, але за те:

 1. Для монтажу можна використовувати труби будь-якого виду, типу та матеріалу.
 2. Монтаж максимально простий, а головне, подальше обслуговування (ремонт, демонтаж, оновлення) не вимагає «руйнувати» стіни та підлоги.
 3. Немає проблем із компонуванням комунікаційної мережі.
 4. Стіни та підлоги, а точніше їх оздоблення, залишаються цілими.
 5. Демонтаж простий і по роботі та за часом проводиться оперативно без пошкодження стіни та підлоги.
 6. Можна здійснювати регулярний візуальний контроль труб у будь-якій частині мережі.
 7. Є можливість у будь-який час без особливих витрат проводити доповнення системи новими гілками розведення.

Із недоліків тут слід зазначити скорочення корисної площі приміщень, де проходить комунікаційна мережа. І деяка втрата естетичності місць, де прокладені труби, хоча це можна не просто приховати, а перетворити на вишукану особливість приміщення. Наприклад, помістити гарні меблі, організувати знімний короб тощо. Головне, довірити таку роботу досвідченому майстру, наприклад, компанії «Теплий фасад», де все зроблять оперативно швидко, професійно точно та гарантовано якісно.

Порядок проведення сантехнічних робіт у новобудові

Сантехнічні роботи потребують досвіду та певних умінь, що можуть запропонувати у компанії «Теплий фасад». А якщо справа стосується новобудови, то тут підхід до роботи є особливим, бо все проводиться вперше і на довгі роки. І тут можна врахувати не лише сьогоднішні побажання, а й деякі експлуатаційні тонкощі, які можуть виникнути під час експлуатації сантехніки протягом років.

Майстри компанії проводять сантехнічні роботи в новобудові за таким планом:

 • починається все з встановлення вхідних вентилів та кульових кранів
 • далі чергу монтажу фільтрів, що дозволяють досягти більш глибокого очищення, що надходить у квартиру/будинок води
 • встановлення лічильників
 • монтаж редукторів тиску, які дозволять контролювати тиск потоку води, що надходить
 • тепер справа за основним монтажем, який вимагатиме перекрити воду в стоку.

Всі роблять у такій послідовності, суворо дотримуючись складеної схеми розташування сантехнічних об’єктів:

 1. До стояка приєднують труби крайнього об’єкта,
 2. По черзі, тобто строго за схемою, підключають кожен наступний пристрій один до одного, а кінцевий вихід закінчують на кшталт «американка», де один кінець підводять з основної труби, а другий – до спеціального гнучкого шлангу.

Головне, довірити усі сантехнічні роботи досвідченому спеціалісту, який зробить все оперативно та якісно. Компанія «Теплий фасад» пропонує повний спектр послуг даної галузі, для замовлення достатньо зв’язатися з менеджером і уточнити всі питання для підписання договору про співпрацю.

Робочі моменти

Сантехнічні роботи найчастіше виконують у двох випадках:

 1. встановлення нового обладнання або заміна старого
 2. ремонт

У першому випадку їх можна проводити у будь-який зручний час. Зв’язавшись з нами зручним для вас способом, озвучте менеджеру, що потрібно зробити, визначте спектр основних та допоміжних робіт і складаєте зразковий кошторис. Ми виїжджаємо на місце та оглядаємо обсяг роботи. Складаємо договір про співпрацю, і вам залишається лише приймати виконану роботу у вказаний вами термін.

У другому випадку роботи повинні проводитися екстрено, тому наша бригада виїжджає до вас відразу після того, як ви зв’язалися з нашим менеджером і вже на місці визначається фронт екстрено необхідних робіт і того, що можна зробити пізніше. Складаємо договір та виконуємо необхідні роботи швидко та з гарантією якості.
Довіртеся професіоналам, і компанія «Теплий фасад» вирішить усі ваші сантехнічні проблеми та виконає побажання оперативно та доступно за ціною.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!