Зробимо Ваш будинок теплішим...

Укладання паркету в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Укладання паркету

Паркет – підлогове покриття, використання якого допомагає досягти оптимального для життя мікроклімату в житловому або офісному приміщенні, так як це один з найбільш екологічно безпечних оздоблювальних матеріалів. Паркет допомагає отримати презентабельний вигляд у будь-якому приміщенні, а широкий діапазон вибору здатний задовольнити запити навіть найвибагливіших клієнтів. Компанія «Теплий фасад» пропонує послуги з укладання паркету у зручний для замовника час, що відбувається оперативно та за доступними розцінками.

Паркет як підлогове покриття

Паркет легко і швидко монтується, чудово виглядає тривалий експлуатаційний період і хоча вимагає деякого догляду – це ключові якості паркету, які дозволили йому набути широкої популярності в облаштуванні приміщень будь-якого типу та спектру використання. Паркет – це покриття для підлоги, яке як мозаїка збирається з окремих елементів, виготовлених з деревини. Для виробництва паркетних планок використовуються різні породи дерева, від яких залежить вартість його квадратного метра. Найчастіше використовується клен, береза, ялина, дуб, ясен, що можна вибрати та виготовити на замовлення у виробника. Компанія «Теплий фасад» своїм клієнтам допомагає зв’язатися з виробником безпосередньо, що дозволить придбати бажане та необхідне за найвигіднішими цінами, оскільки виключає торгову націнку, і матиме гарантовано високу якість, за яку ручається виробник.

Різновиди паркету

Компанія «Теплий фасад» пропонує послугу «Укладання паркету» працює з такими видами:

 1. Штучний, який має спеціальні пази, здатні полегшити монтаж, та забезпечити міцність укладання на десятиліття. Його виготовляють із деревини твердих порід дерев, що ще більше посилює його зносостійкість, довговічність та якість паркету даного різновиду.
 2. Набірний який нагадує дитячий конструктор, за допомогою його окремих деталей можна створювати унікальні композиції. Тут використовуються планки з деревини різного кольору та відтінку. Майстри компанії «Теплий фасад» зберуть такий паркет оперативно, якісно та з дотриманням спочатку складеного та затвердженого із замовником плану розташування деталей паркету по відношенню один до одного.
 3. Щитовий відрізняється високою зносостійкістю та застосовується у приміщеннях з великою прохідністю. Високі показники тривалого експлуатаційного періоду ґрунтуються на особливостях технології укладання. Тут до невеликої планки кріпиться щитовий шар, звідси і назва, яка виготовляється з ДВП-листа або дощок, що забезпечує надійність і міцність щитового паркету.
 4. Паркетна дошка має багатошарову конструкцію, що складається з окремих елементів, що виготовляються з різних порід деревини. Все це накривається цільною дошкою, вибір кольору та матеріалів виготовлення якої сьогодні дуже величезний.
 5. Паркет із масиву, що створюється з цілісного шматка дерева. В результаті виходить унікальне за своїм зовнішнім виглядом покриття для підлоги, тому що колір і фактуру малюнка натуральної деревини не може перевершити жоден зі штучних аналогів.
 6. Ламінат отримав найширшу популярність через свою цінову доступність. Його основу складають ДВП або ДСП, а фактуру дерев’яного малюнка створює акрилова смола, якою ламінуються готові елементи ламінату. Візуально виходить приваблива імітація натуральної деревини.

Головне в отриманні ідеального паркетного покриття полягає в професіоналізмі того, хто робите його укладання, в чому готові допомогти майстри компанії «Теплий фасад». Укладання паркету співробітниками компанії буде виконано оперативно та якісно, ​​що підтверджується гарантією на всі виконані роботи.

Основи професійного вибору паркету

У широкому різноманітті паркету не просто вибрати потрібне у відповідність до того, наскільки активно буде використовуватися покриття для підлоги.

Найкраще до вибору підходити підготовленими, для цього потрібно враховувати безліч факторів, основними з яких є:

 • Визначаємо тип деревини, з якої виготовлено паркет. Візуально можна вибрати колір і фактуру малюнка, а ось ступінь міцності чи стійкості до зношування, рівень чутливості до підвищених показників вологи або вологостійкість у кожного виду деревини різний. Для дитячої кімнати, яку потрібно буде найчастіше прибирати за допомогою миючих засобів, найкраще підійде паркет із деревини вишні, для кабінету, який повинен мати презентабельний вигляд – паркет із клена, а в кімнатах із високою прохідністю – із дуба.
 • Розмір планок пам’ятаємо, що великі елементи візуально зменшують приміщення, а дрібні навпаки збільшують.
 • Важливий спосіб укладання, наприклад, планки шириною від 5 см, що є середнім або стандартним розміром, вимагають спеціальної підготовки до укладання, що не допустить їхньої деформації в процесі використання після укладання.

Планки з великими розмірами повинні відповідати додатковим вимогам якості, а саме:

 1. на їх поверхні не допускаються сучки, сколи та тріщини
 2. краще вибирати планки з більш товстим верхнім шаром, що дозволить провести більшу кількість шліфувань, що дозволяють час від часу оновлювати верхній шар паркету
 3. рівень вологості не перевищує 8% і триває сушіння не менше 30 днів
 4. ретельно перевірте якість системи з’єднання, для чого складаємо 4 елементи в квадрат, при цьому вони повинні легко стикуватися, утворювати прямий кут, не повинно бути ні зазорів, ні щілин
 5. сорт паркету відображає напрямок розпилу, планки з радіальним розпилом відносяться до найміцніших, тому що мають прямі лінії та однотонний колір. Тому вони найдорожчі та відзначені найвищою якістю.

Про це знаю майстри компанії «Теплий фасад» та готові зробити укладання паркету якісно та оперативно.

Етапи укладання паркету

Самостійно якісно зробити укладання паркету без досвіду та знань практично неможливо.

Достатньо звернути увагу, які роботи проводяться кваліфікованими майстрами.

Сюди входять:

 • Підготовчі роботи, складність яких залежить як від типу основи, тобто бетонна, дерев’яна або на попередньо встановлені лаги.
 • Укладання штучного паркету, майстри компанії «Теплий фасад» готові проводити його такими способами як:
 1. за типом кріплення: плаваючим, на клей, цвяхи або шурупи
 2. за типом малюнка: «палуба», «ялинка», «плетка», «шахівниця», «ромби»
 • Шліфування дозволяє досягати максимально рівної поверхні змонтованого паркету і прибирає дефекти, що з’явилися після укладання низькоякісного або низькосортного паркету.
 • Шпатлювання та ґрунтування, після висихання підлога додатково шліфується дрібним зерном.
 • Покриваємо підлогу лаком.

Приходьте до компанії «Тепла підлога», тут виконувати всі Ваші побажання.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!