Украинцам могут начать в ближайшее время компенсировать потраченные деньги на утепление фасадных стен

Українцям компенсують гроші, витрачені на утеплення

Дуже давно ходять чутки, що держава може почати повертати гроші мешканцям, які витратилися на утеплення фасадів квартир та будинків! Поки що це закінчено чутки, але сподіватимемося, що ця програма почне працювати найближчим часом!

Взагалі як на нашому – це має працювати – Держава може повернути близько 20% грошей витрачених людиною на фасадні роботи і так само може повернути ті ж 20% взятих у кредит для утеплення стін! Цікаво, а в банках чули про цю програму! 🙂
Так само кажуть, що вже є люди, які встигли протестувати цю програму на собі! Ось що вони кажуть: Гроші на утеплення стін насправді повертають, але не швидко – це займає від 1 до 2 місяців! Проблемним усі бачать ситуацію з кредитами, оскільки банки ще братимуть комісію за використання своїх коштів для утеплення стін, а чи держава повертатиме гроші витрачені на ці комісії, незрозуміло!
Тому одеситам радимо не чекати подачок від держави, зараз літо і до зими начебто далеко, але хто знає коли ця програма може заробити і чи запрацює вона взагалі!
Звертайтесь до нас у “Теплий Фасад Одеса” адже наша професійна команда як ніхто інший знає наскільки важливо якісне утеплення фасадних стін квартири або приватного будинку або іншого об’єкта, що потребує фасадних робіт. Зателефонуйте нам вже сьогодні і ми приїдемо на безкоштовне вимір і прорахуємо Вам все по утепленню Вашого фасаду в Одесі чи області.