Зробимо Ваш будинок теплішим...

Вирівнювання підлоги в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Вирівнювання підлоги

Якісне вирівнювання підлоги можна зробити, тільки володіючи певним досвідом, маючи спеціально обладнання та володіючи технологією проведення подібної роботи. Компанія «Теплий фасад» пропонує послуги кваліфікованих майстрів, які мають усі необхідні навички та інструменти. Тільки професійно досконало виконане вирівнювання підлоги дозволить укласти будь-яке покриття, але якщо це проведено непрофесіонал або робота буде зроблена без належної уваги, то якісне укладання підлогового покриття стане неможливим.

Технології вирівнювання підлоги

Цікавим фактом залишається те, що навіть <рівні стіни, що починаються на кривих підставах, візуально виглядають нерівними. Тому до питання «вирівнювання підлоги» необхідно підходити дуже відповідально і довіряти цю послугу професіоналам. Компанія «Теплий фасад» готова надати повний спектр робіт за цим запитом у місті Одеса та гарантувати високу якість їх виконання.

Наші майстри готові виконати вирівнювання підлоги за будь-якою з вибраних вами технологій. Наприклад:

  1. Бетонна стяжка, яка формується з певного співвідношення цементу та піску з додаванням води. Головні переваги подібного вирівнювання підлоги у довговічності, високій зносостійкості та відносної цінової доступності. Найчастіше вона використовується в житлових будинках із бетонними перекриттями.
  2. За аналогічною технологією виконується суха стяжка підлогаа, де заливка робочого розчину проводиться в два шари.
  3. Деревобетонна стяжка підлоги, що відрізняється від «бетонного прабатька» додаванням до цементно-піщаного робочого розчину тирси, що робить підлогу більш міцною і «дихаючою» без додавання хімічних реагентів. Проблемою стає гладкість поверхневого шару. Тому що велика тирса при укладанні свіжого розчину спливає на поверхні і при «дозріванні» може розривати бетонно-пісочну суміш, утворюючи горбки та ямки, які в подальшому потрібно буде вирівнювати.
  4. Самові, що вирівнюються суміші для вирівнювання підлоги, відносять до найінноваційніших технологій монтажу стяжки. Найчастіше вони використовуються як остаточний етап при вирівнюванні бетонних та піщаних стяжок. Технологія використання дуже проста: береться суха суміш і у вказаних пропорціях ретельно перемішується з водою. Готовий розчин просто виливають на основу, яку вирівнюють і чекають поки розчин самостійно, під дією закону земного тяжіння, рівномірно розподілиться по його поверхні. Ними ж можна вирівнювати/заповнювати тріщини, що утворилися, розколи і ямки, які для більш щільного наповнення рекомендують попередньо розширити за допомогою стамески. Але й тут потрібний певний досвід роботи. Майстри компанії “Теплий фасад” ці суміші злегка розподіляють за допомогою голчастого валика, будівельного шпателя та інших спеціальних інструментів. Що дозволяє отримати максимально рівну поверхню та міцну адгезію з основою.
  5. Вирівнювання основи фанерою. Ефективність цього способу вирівнювання підлоги перевірена роками.

З технік монтажу найчастіше використовується:

  • Склеювання елементів між собою, що найбільш актуально на рівній бетонній основі. Листи фанери по всій площі просто приклеюються до основи, додатково зміцнюють їх анкерами або дюбелями.
  • Кріплення окремих елементів на лаги може проводитися як для вирівнювання нерівної основи, так і для його монтажу з нуля. У будь-якому випадку несучі лаги встановлюються за рівнем, а листи фанери кріпляться до них шурупами.
  • Регульоване кріплення – нова технологія роботи з фанерою для вирівнювання підлоги. Тут застосовується фанера певної конструкції, тобто попередньо просвердлені за певною схемою деталі розкладаються на майбутній підставі/підлозі та засвердлюють отворами в підлогу. Фанерні листи знімають і отвори в підлозі вставляють анкера, на яких є гайки і шайби, що дозволяють регулювати висоту фанерних листів. Кількість гайок/шайб визначається високою, що виставляється лазерними рівнями. Як тільки подібна розмітка відрегульована, по всьому приміщенню йде акуратне встановлення фанери та кріплення її гайками до анкерів. Металеві стрижні, що залишилися, над фанерою прибирають болгаркою. Це перший шар, потім укладають другий, приклеюючи його до першого. Робота з фанерою вимагає належного досвіду та акуратності, тому що матеріал має підвищену чутливість до вологи. Тому перед його укладанням необхідно забезпечити надійний шар гідроізоляції.

З чим і як ми працюємо?

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує широкий спектр засобів для вирівнювання підлоги, що налічує близько 10 різновидів.

Найпопулярнішими стяжками є:

  1. цементно-піщана проводиться для підготовки чорнової підлоги за обов’язкового використання маяків. Поверх застиглої суміші наносять клейовий склад, або тонкий шар складу, що самовирівнюється
  2. суха, наноситься насипним методом, це дає наступні переваги: ​​оперативність організації, оскільки не потрібен час для застигання, чудові звуко- та теплоізоляційні якості, легкість за вагою.

А також системи під загальною назвою «наливна підлога», яка є ідеальними засобами вирівнювання чорнових підлог під лінолеум, плитку або ламінат. І циклювання, яке використовується при укладанні дерев’яної підлоги, на яку далі укладатиметься підлогове покриття або проводиться лакування, як остаточний тип обробки підлоги.

Вирівнювання підлоги від компанії «Теплий фасад»

Замовлення послуги в компанії починається з кваліфікованої ознайомлення з тим, чого ви хочете. Послуги вимірника надаються безкоштовно з виїздом на об’єкт у будь-який зручний для клієнта час. У спектр основних послуг входить вирівнювання підлоги, підготовка робочого розчину, укладання, просушування та шліфування. Крім усього цього послуга від компанії передбачає ряд допоміжних або супутніх робіт, які тільки на перший погляд можуть здатися неважливими, але в процесі роботи виявляється, що без них не можна досягти бажаного результату та високого рівня виконання робіт

До доступного цінового діапазону запропонованої послуги додається швидкість виконання замовлення та досвід роботи зі складними поверхнями. Нашим майстрам неодноразово доводилося вирівнювати тріщини та ямки, прибирати ухили та великі виїмки. Якщо ви ще не придбали матеріал для роботи, наші менеджери допоможуть купити за мінімальними цінами безпосередньо у виробника.

Довіртеся професіоналам компанії і наша робота радуватиме вас десятиліттями.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.