Зробимо Ваш будинок теплішим...

Вирівнювання стін в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Вирівнювання стін

Жоден косметичний, а тим паче капітальний, ремонт, а також зміна дизайну приміщення або його перепланування, не обходяться без вирівнювання стін. Пропозицій у даному спектрі послуг безліч, але компанія «Теплий фасад» готова надати повний список не лише основних, а й супутніх робіт.

Способи вирівнювання стін

Вирівнювання стін, яке проводиться при відхиленні від вертикалі, зване «завалювання», у випадках, коли стіни «йдуть гвинтом», при виявленні западин та/або опуклостей, а також за наявності перепадів по всій поверхні. Також це роблять при виявленні нерівних кутів, що буває у більшості новобудов.

Виробляється двома способами:

 • Оштукатурювання або сирий метод, який робиться на попередньо підготовлену поверхню, спеціально передбаченою для цього будівельною/оздоблювальною сумішшю і за допомогою маяків або без них. Але зробити все якісно можуть лише досвідчені майстри, послуги яких пропонує компанія «Теплий фасад». Самостійно зробити це не так просто, як здається на перший погляд.

Для початку доведеться:

 1.  прибрати старе покриття стін, якщо таке було, наприклад, у новобудовах його немає, а в раніше житлових квартирах воно не просто є, воно часто буває досить великої товщини і з різних матеріалів, видалити які акуратно без достатнього досвіду дуже не просто . Компанія «Теплий фасад» готова зробити вирівнювання стін в Одесі максимально оперативно та акуратно
 2. професійно точно визначити рівень відхилення стіни та виставити маяки для майбутньої роботи. Є методики роботи без маяків, але вони виконуються більш тривало і мають менш точний результат, тобто менш рівні стіни, порівняно з першою технологією.
 • Монтаж листів гіпсокартону, який у свою чергу виробляється за однією з двох найпопулярніших технологій:
 1. наклеювання по всій поверхні стіни або безкаркасний метод кріплення
 2. кріплення на попередньо підготовлений каркас або каркасний, який у свою чергу представлений трьома стадіями роботи: спорудження каркасу, утеплення та/або звуко- та шумоізоляція та монтаж гіпсокартонних листів.

Перед остаточним вирівнюванням стін проводиться ряд допоміжних робіт, необхідність здійснення яких визначається під час проведення попередньої підготовки стін до вирівнювання.

Такі як:

 • шпаклівка або ґрунтовка
 • оштукатурювання піско-цементною або гіпсовою сумішшю
 • поклейка малярної сітки, що необхідно при фінішній обробці стін «важкими» оздоблювальними матеріалами, адгезивна здатність яких до матеріалів штукатурки не велика.

Без супутніх маніпуляцій послуга буде не повною, а робота не закінченою. Пропозиція щодо вирівнювання стін в Одесі від компанії «Теплий фасад» допоможе зробити бажане оновлення швидко та якісно. До речі, в момент проведення цих робіт ви зможете зайнятися будь-якою іншою справою, тобто не гаяти свій дорогоцінний час на ремонт, тому що кожен етап робіт ми контролюємо самостійно. Якість та дотримання термінів для нас у пріоритеті.

Вирівнювання стін в Одесі від компанії «Теплий фасад» це ще й задоволення індивідуальних вимог та побажань щодо оздоблення та декорування приміщення. У момент укладання договору на спектр необхідних для вас робіт, ми сформуємо максимально вигідну індивідуальну за часом та оплату пропозицію.

Матеріали, що використовуються при вирівнюванні стін

Компанія «Теплий фасад» пропонує безкоштовні послуги замірника та кваліфікованого майстра, який при першому огляді зможе визначити спектр необхідних робіт, тому що вирівнювання стін – це не просто підведення їх під певний тип гладкості та рівності поверхні. Це ще й створення міцної основи для фінішного оздоблення, кожен вид якого має свій перелік вимог до стін. Наприклад, дерев’яні або саманні будівлі бажано штукатурити глиняними складами, але найпопулярнішими сьогодні є вапняні, гіпсові та цементні, за ціною ж найдоступніші – мінеральні.

Сьогодні можна зустріти ряд пропозицій щодо придбання акрилових, полімерних та інших еластичних штукатурок, створених для новобудов, де будинки знаходяться на стадії усадки, що призводить до розтріскування звичайних (цементних, гіпсових та вапняних) штукатурок, що псувати обробку стін і змушує проводити її повторно через 1 -2 роки після останнього ремонту Еластичні різновиди штукатурки створені ще й для тих будівель, які знаходяться у зонах сейсмічної нестабільності або неподалік залізничних станцій. У сирих приміщеннях найчастіше використовують суміші на основі цементу та вапна.

Вирівнювання стін здійснюється в три етапи:

 • шар набризку, що забезпечує адгезію штукатурки з основою. Для дерев’яної основи цей шар становить 15-18мм, для цегляної або кам’яної – 10-12мм.
 • базовий шар, утворює основу вирівнюючого шару, тому може вироблятися в кілька шарів
 • накривка або остаточний шар (товщина до 2 мм), який можна не робити, за умови, що для фінішного оздоблення стін не потрібна ідеально рівна та гладка поверхня стіни. Приміром, при подальшому нанесенні декоративної штукатурки або облицювання стін плиткою.

Основи послуги вирівнювання стін

Необхідність вирівняти стіни та/або професійно підготувати їх під поклейку, фарбування або здійснення поєднаних дизайнерських задумів з багаторівневими системами, де використовується одразу кілька видів оформлення виникає повсюдно.
Без цього не обійтися в жодній новобудові, які здебільшого продаються/здаються без внутрішнього оздоблення стін, що вимагає додаткової уваги від професіоналів. Тим більше приміщення, які вже були у використанні, чи це житлові чи офісні приміщення, виробничі чи складські квадратні метри.

З найчастіших проблем зі стінами можна визначити такі:

 • явні та значні перепади їх рівнів
 • невідповідність поверхні стін вимогам майбутнього оздоблення/декорування
 • присутність ямок та нерівностей, які стають видно при освітленні приміщення та розміщенні певних предметів інтер’єру.

Вирівнювання стін в компанії «Теплий фасад» роблять досвідчені професіонали, використовуючи гіпсову, вапняну, пісочно-цементну або цементну суміш, залежно від типу приміщення/стін та вимог подальшого оздоблення. Наприклад, вирівнювання під поклейку шпалер, нами проводиться по маяках, далі йде грунтовка, шпаклювання і наклеювання армуючої сітки. Потім робиться повторне шпаклювання та остаточне затирання та шліфування, фінішна грунтовка під фарбування або обклеювання шпалер. Багаторівневий тип вирівнювання стін дозволяє нам досягати максимально рівних поверхонь з довговічним захистом від тріщин та інших дефектів, які через деякий час з’являються на стінах при одношаровому вирівнюванні.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.