Зробимо Ваш будинок теплішим...

Дизайн квартир в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Дизайн

Дизайн-проект основа якісного та естетично приємного ремонту. Компанія «Теплий фасад» пропонує послуги з розробки індивідуального проекту дизайну як для власників квартир, так і для житлових площ, виробничих приміщень або торгових об’єктів. Як показує практика, без досконало опрацьованого дизайн-проекту неможливо оперативно виконати ремонт «під ключ».

Етапи створення дизайн-проекту

Кваліфікована бригада ніколи не братиметься за роботу, без розуміння того, що їй належить зробити. Досвідчені дизайнери «Теплий фасад» допоможуть втілити ваші побажання в реальний проект, який буде зрозумілий майстрам. Для цього вам достатньо проконсультуватись з нашими співробітниками. Компанія професійно підходить до створення дизайн-проекту тому, що ми цінуємо кожне замовлення та побажання наших клієнтів, проект створюється поетапно.

Складається техзавдання, куди входять:

 • Анкетування або збір максимальної кількості інформації як про сам об’єкт і місце, де він розташовується, так і про побажання та бачення його власників. Досвідчений дизайнер обов’язково вивчить і врахує в майбутньому особливості стилю навколишніх будівель та місцевості, врахує всі побажання замовника, і з’єднає їх у єдиний дизайн або комплекс через загальну ідею, здатну зробити дане приміщення/будівництво унікальним та комфортним.
 • Заміри проводяться найретельніше, що необхідно для створення точного плану, помилки в якому загрожують недоліками в дизайн-проекті, перевитратою або нестачею матеріалів та ще іншими нюансами, здатними затримувати роботу. Співробітник компанії «Теплий фасад» все зробить точно та досконало, а також покаже ряд аналогічних та раніше вже виконаних замовлень для ознайомлення.
 • Схеми розташування комунікаційних мереж, облік яких важливий як основний аспект будь-якого дизайн-проекту, тому як зони проходження, спосіб прокладання та розташування предметів сантехніки, електрики, вентиляційних та кондиціювання систем, а також освітлення найчастіше стають основою проекту або значущою деталлю стилю інтер’єру будь-якого приміщення.
 • Зонування або поділ приміщення/квартири на зони дозволяє максимально функціонально використовувати кожен квадратний метр приміщення, а також акуратно ввести в приміщення все те, що бажає замовник, не обтяжуючи його і дотримуючись бажаного стилю. Головне скласти все акуратно зручно і функціонально, не забувши про презентабельність та зовнішню привабливість інтер’єру. Дизайнер компанії «Теплий фасад» може оперативно та акуратно впорядкувати все бажане, можливе та доступне як в одному приміщенні, так і в багатоповерховій споруді, величезній адміністративній будівлі або в однокімнатній квартирі-студії. Довіртеся роботі професіонала, і ваша квартира придбає такий інтер’єр, про який ви мріяли, але не знали, як усе втілити разом самостійно.
 • Фотофіксація у техніці ширококутної фотозйомки важлива для одночасного захоплення стін, вікон, комунікацій та архітектурних особливостей приміщення. Такі знімки дозволяють дизайнеру орієнтуватися в приміщенні, не перебуваючи там, і ефективніше працювати з простором конкретного приміщення, для чого дуже точних вимірів і планів завжди мало. Професійний дизайнер компанії «Теплий фасад» на основі такої зйомки працює більш оперативно та точно, що дозволяє досягти бажаного результату максимально швидко та з більш точним опрацюванням кожного значущого для замовника моменту, місця у квартирі/приміщенні або значущого елемента майбутнього дизайн-проекту.</li>
 • Розробка концепції у вибраному стилі. Або створення власної концепції у процесі унікального поєднання кількох стилів та напрямків. Тут без досвіду та знань професіонала ніяк не обійтися. Натомість у результаті Ви отримаєте унікальний та презентабельний дизайн від компанії «Теплий фасад».

Складання планувального рішення

На цьому етапі йде поєднання всього зібраного матеріалу з тим, що хочемо отримати при врахуванні «можливостей» приміщення. Тобто на план приміщення накладається дизайнерська концепція, що відображає гру з простором та природним освітленням, зонування приміщення з вільним місцем, необхідним для життя та відчуття свободи чи розширення візуальних меж невеликих приміщень. Створюється своєрідна основа майбутнього дизайн-проекту, на яку буде накладатися решта інформації, побажання та потреби як одяг на манекен. Чим якісніша буде основа, тим швидше буде закінчено дизайн-проект, точніше він буде створений і швидше будуть виконані необхідні внутрішні роботи.

Формується детальний дизайн, де досконало опрацьовується:

 • Геометрія приміщення або геометричний дизайн створюється у форматі тривимірного простору, щоб не тільки дизайнеру було легше працювати, але й замовник зміг побачити (саме побачити, а не уявити), що і де, а головне як розташовуватиметься і поєднуватиметься в загальній сукупності . На даному етапі проект створюється з урахуванням усіх комунікаційних мереж, тобто, по суті, на даному етапі створюється повний та остаточний дизайн приміщення.
 • Відповідні та бажані матеріали виконання розробляється (за рекомендацією фахівців, які його здійснюватимуть) і проводиться розрахунок лише після затвердження геометричного дизайн-проекту. Так ви зможете уберегти себе від втрати часу та коштів на можливі переробки через неповне узгодження раніше створеного проекту.
 • Формується пропозиція до роботи з суміжниками, якщо така необхідна. Компанія «Теплий фасад» у своїй ніші послуг працює довго, тому змогла напрацювати необхідні зв’язки з виробниками якісних будівельних та оздоблювальних матеріалів. Якщо замовник ще не придбав потрібних витратних матеріалів, то можна це зробити через нашу компанію. Що дозволить отримати гарантовано якісні матеріали та зробити це за набагато приємнішою ціною, ніж пропонує ринок подібних товарів, тобто без витрат на постачальників та перекупників.

Візуалізація та дизайн освітлення

На цьому етапі Ви зможете не просто побачити схему, а подивитися розташування предметів інтер’єру, меблів та оздоблювальних матеріалів в будь-якому приміщенні, «пограти» з кольором та інтер’єрними рішеннями/предметами, побачити, чи потрібно доповнювати його деякими цікавими, модними та стильними доповненнями. А може, захочете розмістити в ньому свої деталі та улюблені речі з інших стилів та концепцій, щоб переконатися в тому, наскільки органічно вони впишуться у проект, що створюється.

Етапи індивідуальної розробки дизайн-проекту від компанії «Теплий фасад»

Основні моменти розробки дизайн-проекту у всіх постачальників даної послуги практично однакові, але робота з дизайнером даної компанії все ж таки має ряд особливостей:

 • Збір технічної документації відбувається за максимально повною програмою. Тобто, крім вже наявної документації, наші фахівці проводять контроль розташування (якщо це квартира, в якій вже жили) електропроводки, ХВС, ГВП, каналізаційної мережі, вентиляційних шахт, кондиціювання, а також розгортки стін, типів підлогових покриттів та оздоблення стін, покриттів стель та розміщення меблів. Планів проведеного чи планованого перепланування, тобто місць майбутніх чи колишніх перегородок та матеріалів їх монтажу. З обов’язковим додатком схем після перепланування та закінчення ремонту приміщення, в якому компанія «Теплий фасад» проводить роботи.
 •  Облік у проекті основи навчання «Фен-Шуй», що робиться за бажанням замовника, новинка в проектуванні, заснована на нормах цього навчання, дозволяє створювати проекти не просто візуально привабливі, але й покращують комфорт та якість життя їх замовників.</li >
 • Складаємо специфікацію, де до проекту прикладається повний список найменувань, точна кількість, марки необхідних будівельних, оздоблювальних та витратних матеріалів. Що дозволить досконало прорахувати майбутні витрати та придбати все необхідне без страху, що чогось не вистачить або виявляться значні залишки, на які будуть витрачені кошти та виникне проблема їх реалізації.

Зверніться до компанії «Теплий фасад» і ви зможете оперативно, доступно за вартістю та презентабельно втілити в життя всі свої побажання та фантазії в повному обсязі!< /p>

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦИЯ “УТЕПЛИЛИСЬ СЕЙЧАС!”

До конца мая действует специальное предложение – скидки до 35% и специальная гарантия на материалы и работу 7 лет .

Будь умнее. Начни экономить сегодня!