Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонтні роботи в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонтні роботи

Ремонтні роботи можуть бути двох різновидів. Це й послуги, пов’язані із заміною вийшли з ладу або застарілих підлогових покриттів, оздоблення стін та стель, а також ремонтні роботи на кухнях, у ванних та туалетних кімнатах, лоджиях та зовнішні роботи. А також оздоблювальні, які включають повний спектр фінальних або остаточних робіт, як при проведенні капітального або косметичного ремонту, так і при оздобленні новобудови. Тому дуже важливо довірити їх професійним майстрам. Інакше ви не отримаєте бажаного результату, а низька якість виконання приведе до того, що через 1-2 роки вам потрібно буде все робити заново.

Спектр ремонтних робіт

Компанія «Теплий фасад» в Одесі проводить ремонтні роботи з повним спектром основних та додаткових робіт. Де ви можете замовити будь-які послуги: від косметичного/капітального та євро-ремонту бізнес класу, елітних оздоблювальних та дизайнерських робіт, до ексклюзивного та спеціалізованого оздоблення, що відповідає нормам та вимогам СанПіН, ГОСТ або ТУ, що висуваються при подальшому використанні приміщень. А також робіт, які необхідно здійснити у житлових квартирах чи виробничих цехах/складах під індивідуальні запити власників чи орендарів.

Але й оздоблювальні роботи, куди входять:

 • укладання підлогових покриттів, а також їх часткова або повна заміна
 • поклейка шпалер із нанесенням елементів декору
 • встановлення дверей та віконних конструкцій
 • ремонт та оздоблення віконних та дверних отворів
 • широкий спектр оздоблювальних робіт всередині приміщення та зовнішніх робіт із зовнішнього боку будівлі.

А також повний спектр сантехнічних робіт, монтаж та демонтаж вентиляційних систем, столярно-теслярські ремонтні роботи, укладання підлогових покриттів будь-якого типу з монтажем/демонтажем основи та монтаж опалювальних систем. Висока якість забезпечується використанням останніх технологій проведення ремонтних робіт, застосуванням сучасного обладнання та досвідом наших майстрів. І, звичайно, допомога у замовленні та доставці будівельних, оздоблювальних та видаткових матеріалів. Компанія «Теплий фасад» у цій сфері працює понад 10 років і за цей час ми напрацювали прямі контакти з виробниками матеріалів, які пропонуємо нашим клієнтам купувати без націнки.

Процес ремонту

Ремонт справа не проста, довірте її професійним майстрам компанії «Теплий фасад» і ви забудете про те, наскільки це клопітно і затратно за часом, енергією та грошима. Наші кваліфіковані фахівці зроблять будь-які ремонтні роботи оперативно та акуратно.

А також у тій послідовності, яка забезпечить довговічність та чудовий зовнішній вигляд будь-якої з довірених нам робіт. А це й:

  • Підготовчий етап, де наші досвідчені менеджери допоможуть вибрати бажаний, доступний за вартістю та необхідний за вашими запитами дизайн. А також організують можливість звільнити приміщення, що ремонтується, від меблів, побутової техніки та предметів інтер’єру.
  • Демонтаж, проведення якого кваліфіковано вірно та оперативно допоможе заощадити на будівельних та видаткових матеріалах у майбутньому. Адже правильно проведений демонтаж забезпечує якість та естетичність результатів майбутнього ремонту. Тут і зняття старих, що стали непридатними, а також не відповідають вимогам для встановлення нових підлогових, наприклад, покриттів або оздоблення стін і основ. Зняття старих перегородок, застарілих віконних рам та дверей, видалення непотрібних декоративних арок та отворів, дверних отворів та вбудованих меблів.
  • Зведення нових стінових перегородок стаціонарного та пересувного типу та дверних отворів.
  • Прокладка комунікацій, де компанія «Теплий фасад» пропонує не тільки прокладання нових мереж, а й демонтаж та/або перевірку старих електро-, газових або водних комунікацій. А також надійне та технічно правильне приховування їх у стінах, в основі підлоги чи під майбутніми елементами декору.
  • Заміна застарілих та/або непридатних віконних рам, ремонт віконних отворів.
  • Повний спектр штукатурних робіт будь-якого рівня складності. Від вирівнювання стін до нанесення декоративного оздоблення на стіни та стелі.
  • Ремонт підлоги, де майстри компанії «Теплий фасад» готові запропонувати повний спектр послуг від монтажу основи, до укладання покриття для підлоги та встановлення/доробки систем підігріву.
  • Встановлення дверей з ремонтом та/або оздобленням/реставрацією дверних отворів, до речі, ремонтні роботи в даному випадку ми провадимо до моменту навішування дверного полотна. Що робиться на заключному етапі будь-якого ремонту, щоб не пошкодити і забруднити дверне полотно.
  • Оздоблювальні роботи. Починати потрібно зі стелі, потім переходимо до стін, і остаточна робота проводиться на підлозі. Так можна значно заощадити на прибиранні та робити все без побоювань про те, що вже зроблені роботи можуть бути пошкоджені. Що особливо актуально за бажання зробити підвісні стелі. За технологією вони встановлюються за допомогою високотемпературної техніки, а це негативно позначається на стінових та підлогових покриттях. Тому систему навісних стель встановлюють у приміщеннях відразу після проведення чорнового оздоблення стін та стель.
  • Завершальний етап полягає у кріпленні плінтусів та електрофурнітури, установці сантехніки, розміщенні меблів та предметів інтер’єру, навішуванні дверей та установці розмежуючих зони перегородок, знімного типу, а також остаточного визначення місць розташування декоративних елементів та розміщення звичних предметів побуту

.

Основи взаємовигідного співробітництва

Сучасні оздоблювальні чи ремонтні роботи прийнято ділити на чистові та чернові різновиди. Де перші – це остаточні маніпуляції, які виробляють на попередньо підготовлені основи і є остаточними. Чорнова обробка починається з ретельної підготовки основи для нанесення, монтажу електричних комунікацій, проведення каналізації тощо допоміжних робіт і закінчується остаточною обробкою стін, стель, підлог.

У компанії «Теплий фасад» ремонтні роботи включають:

 • безкоштовні послуги замірника, який виїде на об’єкт роботи у зручний для Вас час та досконало все огляне, виміряє та опише
 • складання попереднього кошторису. А за потреби, отримайте досконалу консультацію кваліфікованого дизайнера, що допоможе визначитися зі стилем та кольоровою гамою
 • повний спектр послуг категорії «під ключ» або часткове виконання робіт, які ви плануєте зробити на цьому етапі
 • коректні та практичні поради щодо подальшого догляду та особливостей експлуатації встановлених покриттів, стель, декоративного оздоблення стін.

З нами рутина не має кінця ремонту піде в історію. Довіртеся професіоналам та живіть комфортно.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!