Зробимо Ваш будинок теплішим...

Укладання плитки в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Укладання плитки

Плиткові роботи або послуги з укладання плитки в Одесі сьогодні досить популярні. Головне, не помилитися з вибором та укласти договір про співпрацю із кваліфікованим виконавцем, а зробити це не просто. Компанія «Теплий фасад» готова виконати цей вид робіт у найкоротші терміни та з гарантовано високим рівнем якості. Наші кваліфіковані менеджери не лише допоможуть вибрати оптимальний список необхідних робіт з укладання плитки, але й створити унікальний дизайн, а також вибрати матеріал, з якого задуманий декор матиме найпрезентабельніший весняний вигляд, високу якість та зносостійкість.

Як вибрати підрядника?

Вибір виконавця потрібно ґрунтувати на:

 1. досвід
 2. штат вузьких спеціалістів
 3. діапазон пропонованих послуг основного та допоміжного/супутнього плану
 4. технологіях укладання
 5. рівні інструментів, що використовуються в роботі

Це визначити не просто навіть професіоналу в даній галузі послуг, але компанія відповідає всім вищезгаданим параметрам і готова зробити необхідний і бажаний спектр послуг за найвигіднішими розцінками і в зручний для замовника час. А також пропонує виконати будь-які будівельні/оздоблювальні на найвищому рівні. Кожне замовлення оформляється за індивідуальною програмою знижок та бонусів, що дозволяє досягти максимально взаємовигідних умов співпраці.

Плитка – як покриття

Простота догляду, високий ступінь естетичності зовнішнього вигляду та завидна довговічність використання – ось головні параметри, що виділяють плиткове покриття серед великого ряду оздоблювальних матеріалів, що пропонуються на сучасному будівельному ринку. Укладання плитки сьогодні дозволяє отримати абсолютно вологостійке покриття, що не піддається побутовим механічним пошкодженням, яке може мати абсолютно будь-яке колірне виконання, а також широкий діапазон різновидів типів поверхні, розмірів і форм окремих елементів. Сучасні виробники унікально точно імітують колір та фактуру натуральних матеріалів, що ще більше привертає увагу до плитки, що відрізняється від інших будівельних матеріалів високою зносостійкістю. Наприклад, дерево і мармур, пластик і камінь, метал і навіть скло, що дозволяє здійснити практично будь-які дизайнерські задуми без зниження зносостійкості, а отже, довговічності задуманого інтер’єру.

Крім внутрішньої обробки, плитка може стати чудовим оздоблювальним матеріалом, що використовується для зовнішнього оформлення будь-яких будівель і споруд, а також використовуватися як додаткові архітектурні компоненти, здатні надати зовнішньому вигляду будівлі вишуканість і неповторність, бажаний стиль та індивідуальність.

Залишається правильно вибрати підрядника, яким буде проведено укладання плитки. Тому як довговічність та зовнішня привабливість даного оздоблювального матеріалу безпосередньо залежить від професійного рівня та досвіду майстра. Не ризикуйте, вибираючи «недорогі послуги», це може призвести до того, що через кілька років вам доведеться замовляти цю роботу повторно. Компанія «Теплий фасад» гарантує високу якість укладання плитки за найвигідніших умов її оплати для кожного клієнта. При оцінці замовлення питання оплати вирішується індивідуально, тому що у нас існує ціла низка знижок та бонусів, скористайтеся ними і якість нашої роботи вам обов’язково сподобається.

Техніка укладання плитки

Рішення провести обробку стіни чи підлоги у ванній та туалетній кімнаті чи певних зон у коридорі, або житлових приміщеннях потребує ретельної підготовки.

Що складається з наступних етапів:

 • Підготовка поверхні стіни або підлоги, вона повинна бути ідеально рівною, чистою та знежиреною. Якщо на стіні або підлозі знаходиться стара плитка, її потрібно обов’язково видалити, що раціональніше і правильно довірити професіоналам компанії «Теплий фасад». Ми зробимо все максимально оперативно та в будь-який зручний для замовника час.

Майстри компанії роблять це в наступній послідовності:

 1. спеціально обробляються міжплиткові шви
 2. знімаються затиральні шви
 3. знімається стара плитка, що робиться не поспішаючи шар за шаром
 4. вирівнювання основи, що особливо важливо при укладанні плитки, тому що впливає не тільки на рівність та візуальну красу майбутньої кладки, а й на її довговічність.

А також запропонуємо повний спектр робіт, які можуть знадобитися під час проведення укладання плитки будь-якого виду та на будь-які поверхні.

 • Розрахунок кількості плитки та витратних матеріалів. Все просто, але професіонали компанії «Теплий фасад» зроблять це точно і правильно, що дозволить заощадити, не купуючи зайве і докуповувати кількості плитки, що потім не вистачає.
 • Монтаж або укладання плитки. Тут усі роботи краще довірити кваліфікованим майстрам. Вони не тільки вміють це робити, знають, як зробити це швидко, акуратно та гарантовано якісно, ​​і мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання та технології укладання.
 • Затирання міжплиткових швів проводиться не раніше, ніж через 2 доби з моменту укладання плитки і тільки після повного висихання плиткового клею, варто приступати до обробки міжплиткових швів затиркою. Тут вона виконує дві функції: декоративне оформлення швів та захист їх від негативного впливу підвищеного показника вологості, що для ванних та туалетних кімнат є нормальним явищем. Затирання бувають різними, що залежить від того, які речовини складають її основу і що додано як стабілізатори. Наприклад, латексні затиральні склади відрізняються максимальною вологостійкістю і непроникністю для крапель і водяної пари, що найбільш актуально у ванних/туалетних кімнатах. З підбором кольору і тону затирання сьогодні немає особливих труднощів, тому що діапазон пропозицій дуже широкий і різноманітний. Компанія «Теплий фасад», працюючи на ринку будівельних та оздоблювальних робіт багато років готова запропонувати своїм клієнтам, можливість придбати плитку та супутні матеріали безпосередньо від виробника, що зробить ремонт дешевше та допоможе знайти бажане максимально швидко та вигідно.
 • Очищення нової плитки проводять не раніше ніж через 2 години після затирання швів. Робиться це у два етапи: спочатку все протирається вологою ганчіркою, а потім насухо витирається.

Попередні роботи

Як і будь-які фінішні роботи, укладання плитки провадиться на спеціально підготовлену основу. Наші майстри при першому огляді оцінять якість підготовки поверхні, з якою вони мають працювати, ретельно обговорять усі додаткові моменти майбутніх робіт. Це дозволить досягти бажаного для клієнта результату без втрати якості укладання плитки. Вимірювання, огляд поверхні для укладання плитки, а також укладання договору на здійснення плиткових робіт. Перед підписанням договору ми складаємо кошторис, де досконало прописуємо спектр необхідних робіт, матеріали, необхідні для цього та вартість.

Співпраця з компанією «Теплий фасад» – гарантія якості плиткових робіт.

Наші переваги

Компанія «Теплий фасад» пропонує широкий спектр основних та допоміжних послуг із укладання плитки в Одесі. Роботу виконуватимуть досвідчені майстри, що гарантує високу якість та найстисліші терміни виконання замовлення.

Ми готові працювати з:

 1. мозаїкою
 2. керамограніт
 3. керамічною плиткою
 4. іншими матеріалами з даного спектру, а також із замовленнями, що поєднують кілька різновидів плитки на одній площі.

Документи на дозвіл

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!