Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт квартир під ключ в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт квартир під ключ

Співробітники компанії «Теплий Фасад» в Одесі орієнтовані на те, щоб максимально задовольнити потреби замовників. Найкращою рекламою є кількість задоволених клієнтів, які залишають позитивні відгуки про сервіс. Потреба ремонті у певний час виникає в кожного власника житла. Йому потрібно буде визначитися, як облаштувати квартиру. Якщо об’єктивно розглянути ситуацію, ремонт не такий простий та економічний, особливо якщо робити його самому. Діючи самостійно без відповідних знань, високий ризик допуску помилок.

Особливості ремонту «під ключ»

На початковому етапі співпраці з підрядником «Теплий Фасад» додому виїжджає працівник фірми, який виконає виміри та складе кошторис. Перевагою такого підходу є те, що замовник оцінить майбутні витрати. При необхідності складається дизайн-проект, що дозволяє заздалегідь зрозуміти, як виглядатиме квартира. Після узгодження бюджету виникає питання про купівлю та транспортування матеріалів на об’єкт. При виборі ремонту «під ключ» у компанії «Теплий Фасад», закупівлею та транспортуванням займатимуться співробітники фірми. Звичайно, Ви можете зайнятися цим процесом самі, але у підрядника налагоджено контакти з перевіреними постачальниками, що дозволяє придбати матеріали за оптовими цінами. Завдяки цьому Ви заощадите та витрати на ремонт знизяться.

Якщо Ви не впевнені, чи доцільно довіряти цей важливий процес комусь, запросіть додому співробітника фірми «Теплий Фасад» і проконсультуйтеся. Кваліфікований співробітник компанії відповість на всі питання, складе зміну та оголосить терміни виконання. Це допоможе зрозуміти доцільність звернення до спеціалізованої фірми. Викликати майстра для виконання вимірів та консультації можна безкоштовно. У ремонтній компанії передбачено можливість залучення дизайнера, який запропонує оригінальні ідеї оформлення. Ремонт в організації “Теплий Фасад” в Одесі орієнтований на комфортабельність житла. Ви можете розраховувати на сумлінність та індивідуальність.

Етапи ремонту

Починаються роботи з підготовки об’єкта, що означає:

 1. візит виконроба, зняття вимірів приміщення
 2. розробка попереднього кошторису, точність якого становить 90%
 3. консультація з дизайнером, який на основі Ваших потреб розробить проект
 4. підготовка остаточного кошторису з фіксованими цінами.

Другим етапом є безпосередньо роботи, які передбачають:

 • закупівля та транспортування матеріалів на об’єкт
 • перепланування, якщо воно передбачено у проекті
 • налагодження водопостачання, каналізації та електрики
 • стяжку підлоги та підготовку стін
 • фарбування перекриттів, поклейка шпалер
 • установку ламінату, паркету та інших підлогових покриттів
 • заміну вікон
 • прибирання, утилізацію сміття та ін.

Завершальним етапом є здача об’єкта в експлуатацію, яка передбачає:

 1. встановлення освітлювальних приладів
 2. придбання меблів, електрики та елементів декору
 3. обстановка квартири на основі проекту
 4. генеральне прибирання
 5. здачу об’єкта замовнику.

Види ремонту

Перед початком ремонту необхідно враховувати особливості кожного виду. Як правило, застосовуються 3 основні: капильний, євроремонт та косметичний. Перший характеризується трудомісткістю, другий відрізняється застосуванням лише сучасних матеріалів, а третій – найпростіший. Капремонт – повна реконструкція, що включає заміну комунікацій, перепланування, встановлення нових вікон, дверей тощо. Процес складний і ділиться переважно на підготовку та оздоблення приміщень. Євроремонт потребує особливого досвіду та знання нових технологій. Обов’язковим є використання сучасних матеріалів та застосування особливого дизайнерського підходу. Оздоблення у цьому випадку проводиться відповідно до європейських стандартів. Косметичний ремонт – комплекс робіт, спрямований на обробку об’єкта. Він вимагає менше часу і вважається менш витратним із фінансової точки зору.

На що звернути увагу під час вибору підрядника?

При виборі компанії важливо звернути увагу на знижки. Занадто високі мають викликати підозру, оскільки спричиняють порушення технології та зниження якості. Компанія «Теплий Фасад» виконала сотні ремонтів квартир «під ключ». Співробітники цієї фірми не допустять недоліків та помилок.

Термін виконання

Завдяки упорядкуванню плану, де чітко фіксуються терміни проведення кожного етапу, замовник зможе контролювати хід ремонту. Прискорити цей процес не можна без порушення технології, що негативно вплине на кінцевий результат. Фірма «Теплий Фасад» намагається організовувати роботу таким чином, щоб оптимізувати всі операції, не допускаючи простоїв. Термін виконання залежить від обсягу робіт.

Переваги звернення до «Теплого Фасаду»

Зараз немає потреби самим займатися ремонтом, адже ринок сповнений різноманітних пропозицій від спеціалізованих компаній.

Основними перевагами ремонтної компанії є такі моменти:

 • Виконання ремонту квартир «під ключ» будь-якої складності, узгодження дизайн-проекту.
 • Сервіс орієнтований на клієнта. Між замовником та фірмою укладається договір, який захищає права обох сторін.
 • Відсутність будь-яких ризиків. Оплата здійснюється поступово після закінчення етапу.
 • Взаємовідносини тільки на юридичній основі, укладається договір
 • Професійність. Співробітники компанії працюють у цій галузі понад 10 років.
 • Надійність. Компанія «Теплий Фасад» має гарну репутацію, саме тому сюди часто звертаються за рекомендаціями друзів та знайомих.
 • Жодне побажання замовника не залишиться непоміченим.
 • Економічність. Налагоджені зв’язки з постачальниками будматеріалів дозволяють купувати їх за оптовими цінами.
 • Відповідальність. Співробітники компанії виконують свої зобов’язання в обумовлені терміни, не виходять за межі затвердженого кошторису.
 • Виконання комплексу робіт, де кожен етап контролюється співробітником фірми.
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості.
 • Використовуються матеріали, що відповідають міжнародним стандартам.
 • Замовник отримує персонального менеджера на період співпраці з фірмою.

Щоб розрахувати точну вартість ремонту, викличте інженера-кошторисника додому. Зробити це можна за телефоном чи на сайті компанії, залишивши заявку. Тут роблять ремонт «під ключ» не лише всієї квартири, а й окремих приміщень. Проконсультуватися можна безкоштовно, отримавши відповіді на питання щодо ремонту, складання кошторису та будівельних матеріалів.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!