Зробимо Ваш будинок теплішим...

News

высотные роботы - промышленный альпинизм
Без рубрики

Промисловий альпінізм

Ще кілька десятиліть тому такий вид послуг був великою рідкістю, оскільки він пов’язаний із великим ризиком та високим професіоналізмом майстрів. Промисловий альпінізм застосовується для проведення робіт у безопорному просторі. Така робота так само дивовижна і складна, як і хобі сходження на вершини. Людям потрібно не менше самовладання та витримки ще й тому, що вони працюють поруч із нами.

Read more

МОЙКА ОКОН И ФАСАДОВ ЗДАНИЙ АЛЬПИНИСТАМИ
Новини

Миття вікон та фасадів будівель альпіністами

Сучасний розвиток галузей зумовлює появу нових послуг. Серед них і промисловий альпінізм, який має особливу специфіку, є незамінним у галузі проведення висотних робіт. Одним із видів, що надаються альпіністами послуг є мийка вікон та фасадів. Такий тип послуг зараз широко застосовується не тільки в бізнес-центрах, а й у квартирах та заміських будинках. Дуже часто такі роботи проводяться у багатоквартирних та приватних будинках. Великим попитом користуються такі послуги, серед будинків із суцільним склінням фасаду.
Read more

Технология утепления стен пеноплексом
Новини

Утеплення стін піноплексом

Затребуваним теплоізоляційним матеріалом, який можна використовувати при внутрішніх та зовнішніх роботах, є екструдований пінополістирол. Найчастіше звичайні споживачі називають його просто піноплекс. Існують різні способи закріплення такого утеплювача на робочій поверхні. У тому числі, укладають пінолекс на клейовий склад під наступне оштукатурювання. Як на практиці виглядає така робота?
Read more

Наружное утепление стен и фасадов
Новини

Зовнішнє утеплення стін та фасадів

Важливі нюанси при зовнішньому утепленні фасадів

Говорячи про переваги систем утеплення фасадів, можна виділити те, що в першу чергу – це збереження тепла в приміщенні в холодні сезони та прохолоди в тепле, економія коштів та електроенергії.

Read more

Украшение фасадов
Новини

Прикраса фасадів

Для того, щоб надати будівлі оригінального вигляду та підкреслити його архітектурні особливості, застосовується прикраса фасадів. Будівельна компанія “Теплий Фасад” пропонує послуги з тимчасової або постійної прикраси будівлі. Read more

Покраска фасада
Новини

Фарбування фасадів

Фарбування фасадів – це чудовий спосіб створити декоративне покриття, за допомогою якого можна легко урізноманітнити зовнішній вигляд будинку чи будівлі. Незважаючи на те, що на лідируючі позиції виходять сайдинг, пластикові та сталеві панелі, фарбування все також актуальне і цілком здатне скласти хорошу конкуренцію.

Виконуючи роботи з фарбування фасадів Будівельна компанія “Теплий Фасад” пропонує безліч варіантів, що відрізняються за кольоровими рішеннями та видами матеріалів. Крім естетичних властивостей, фарба здатна виконувати захисні функції. За допомогою фарби можна сформувати стильне та оригінальне оформлення зовнішнього вигляду будинку та підкреслити архітектурні особливості будівлі. Не обов’язково використовувати один колір при фарбуванні фасаду, цілком можна знайти цікаві комбінації, які оживлять зовнішній вигляд споруди.

Як проводиться фарбування?

З часом зовнішнє оздоблення стін будівлі втрачає свою привабливість. Фасад починає виглядати бляклим та старим. Щоб повернути йому колишній вигляд, проводиться фарбування. Це досить ефективний і не дуже витратний з матеріальної точки зору спосіб надати будинку свіжий вигляд. Враховуючи, що складність робіт не висока, вони можуть проводитись у досить короткі терміни.

Насамперед, проводиться очищення робочої поверхні. Вона повинна бути вирівняна та звільнена від сміття, пилу та бруду. Не повинно бути жодних ямок і вм’ятин. Це дефекти усуваються за допомогою шпаклівки. Далі стіна грунтується, при цьому спочатку наноситься склад, за допомогою якого знежирюється поверхня, а також покращуються її адгезивні властивості. Потім наноситься фарба. Ми використовуємо склади, які не тільки забезпечують хороші естетичні властивості, але й дозволяють покриттю витримувати великі зовнішні навантаження, такі як:

  • Високі або низькі температури
  • Опади
  • Механічне вплив
  • Підвищена вологість

Таким чином фасад отримує необхідний захист, що продовжує термін його служби. На відміну від обробки, що повсюдно застосовується за допомогою сайдинга, фарбування є більш дешевим, але не менш ефективним варіантом, який дозволить створити оригінальне оформлення і надійно захистити будь-яку споруду від зовнішніх впливів.

Як ми працюємо?

Ми виконуємо різні види робіт з фасадами, включаючи облицювання та відновлення. Будівельний досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати завдання будь-якої складності якісно та вчасно. “Теплий Фасад” вважає своїм пріоритетним напрямком прозорі стосунки із замовником. Ми хочемо, щоб клієнт був повністю обізнаний про суть майбутніх робіт і прийняті технічні рішення. Для реалізації цього завдання ми ведемо співпрацю з нашими клієнтами на всіх етапах роботи, починаючи з самої підготовки, коли обговорюється вибір матеріалів, обсяг робіт та термін їх виконання. Дуже важливо, щоб приватний замовник чи організація, в результаті отримали те, чого вони хотіли – якісний результат, за прийнятними цінами та за максимально короткий проміжок часу.

Наша будівельна компанія використовує лише сертифіковані будівельні матеріали та інструменти, при цьому забезпечується повна безпека на робочій ділянці. Будь-які подальші роботи спочатку узгоджуються із замовником і контролюються на кожному етапі.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.

Штукатурка фасада
Новини

Штукатурка фасаду

Штукатурка фасаду – це вигляд зовнішніх робіт, який дозволяє не лише надати будівлі естетичні якості, але також покращує його технічні характеристики. Облицювання будівлі таким чином, підвищує ізоляційні властивості зовнішніх стін, перешкоджаючи проникненню вологи та втрат тепла. Read more

Облицовка фасада
Новини

Облицювання фасаду

Зовнішній вигляд будинку визначає перше враження і повідомляє всім про смакові уподобання та рівень життя його господарів. Фасад стає більш презентабельним після його облицювання. Однак від цього залежить не тільки зовнішній вигляд будинку, але також такі його характеристики як тепло-, звуко- та гідроізоляція. Read more

Стоимость работы альпинистов-сварщиков
Новини

Зварювальні роботи на висоті

Промисловий альпінізм стає все більш популярним у великих містах. Роботи, які мають бути проведені на великій висоті, можуть бути зроблені, тільки із залученням фахівців. Такий метод дуже зручний, оскільки альпіністу не потрібно додаткових узгоджень, техніки та зведення лісів. При цьому можна отримати доступ практично в будь-яку точку об’єкта як зовні, так і всередині. Це дозволяє не тільки скоротити час на підготовку до роботи, але також заощадити кошти, які були б витрачені на залучення техніки та зведення підйомні конструкції. Так, зварювальні роботи на висоті забезпечують високу швидкість підготовки та проведення робіт, що особливо актуально за необхідності ремонту будь-яких ділянок, доступ до яких може знадобитися найближчим часом.

Робоче місце альпініста обладнується мотузкою, за якою він піднімається і опускається на потрібну висоту, засобами пересування та кріпленнями, призначеними для захисту від падіння. Технологія альпінізму дозволяє проводити необхідні роботи на високих об’єктах без застосування опор, риштовання, зведення лісів або механізмів для підйому. Таким чином, промисловий альпінізм використовується у випадках коли звести ліси неможливо чи невигідно економічно.

Які роботи можна виконувати на висоті?

При будівництві, ремонті, монтажі конструкцій або обладнання на висотних об’єктах часто доводиться використовувати зварювання. Для того, щоб робота була виконана якісно, ​​вчасно та без зайвих проблем, знадобляться послуги зварювальників альпіністів. Найбільш поширені види висотних робіт за участю таких фахівців, це:

  • Створення металоконструкцій, що розташовані на висоті. Зварювання це найдешевший спосіб з’єднати металеві елементи.
  • Ремонт конструкцій. При необхідності зміцнення або ремонту металоконструкцій, зварювання є відмінним варіантом.
  • Монтування банерів, вивісок, дахових установок. Реклама, розташована на дахах або останніх поверхах будівлі, встановлюється альпіністами.
  • Ремонтні роботи опорного каркасу банерів, вивісок, дахових установок.
  • Блискавки, встановлені на фасадах і дахах будівель монтуються за допомогою зварювальних робіт на висоті.
  • Ремонтні та укріплювальні роботи для пожежних сходів, розташованих на зовнішній стороні будівель.

Зварювальні роботи є найменш витратним за часом та грошима способом ремонту або заміни металевих конструкцій. Вони забезпечують якісне кріплення та можливість додаткового зміцнення елементів.

Забезпечення безпеки робіт

Роботи, що виконуються промисловими альпіністами, пов’язані з великими ризиками. З цієї причини послуги зварювальників альпіністів надаються лише за умови забезпечення максимальних заходів безпеки. Найбільшою небезпекою вважається можливість перепалити зварювальним апаратом страхувальну мотузку. Це може статися через неакуратне поводження з обладнанням або незручний доступ до робочої ділянки. В результаті альпініст може впасти з висоти та серйозно постраждати.

Фахівці, які проводять зварювальні роботи на висоті, мають великий досвід і спеціальний допуск до роботи на висотних об’єктах. Перед тим, як розпочати роботу, має бути забезпечено огородження робочої зони. Цей захід призначений для забезпечення безпеки майна замовника.

Вартість роботи альпіністів-зварювальників

Як і при будь-яких роботах подібного характеру, ціна встановлюється індивідуально та залежить від складності та обсягу робіт. Перед початком робіт на об’єкт запрошується спеціаліст, який зможе оцінити потрібні роботи. На підсумкову суму впливають особливості доступу до робочої зони, страхувальних конструкцій, складність зварювання та пожежна опасность. У деяких випадках потрібний помічник, який допоможе у транспортуванні обладнання та матеріалу на потрібну висоту. Як правило, організації, що надають подібні послуги, встановлюють мінімальну ціну на виїзд фахівців, яка варіюється від 2000 гривень.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.

покраска фасадов в одессе
Без рубрики

Фарбування фасаду в Одесі

Всупереч думці, що фарбування фасаду впливає тільки на візуальне сприйняття будівлі, можна з повною впевненістю говорити про величезну роль таких робіт у завершенні будівництва споруди. Безперечно – екстер’єр будівлі перетворюється, проте не варто забувати про захист таким чином зовнішньої сторони стін конструкції, на які постійно впливає навколишнє середовище, у вигляді опадів, вітру, температурних коливань, вогкості тощо.
Read more