Зробимо Ваш будинок теплішим...

Фарбування димових труб в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Фарбування димових труб

Димові труби – це висотні споруди, які виготовляються з цегли, металу, залізобетону. Кожен вид димових конструкцій вимагає своєчасного догляду, це допоможе збільшити термін їхньої служби, позбавить тріщин та інших деформацій. Промислові альпіністи компанії «Теплий Фасад» професійно фарбують димарі. Завдяки високій кваліфікації співробітників фірма пропонує клієнтам послуги з фарбування будь-яких видів висотних споруд. Забарвлення зовнішньої поверхні виробу дозволить захистити від несприятливих природних факторів та корозії.

Вартість робіт

Ціна для догляду за димовими трубами в Одесі залежить від різних факторів:

 1. від матеріалу стовбура;
 2. призначення;
 3. висоти;
 4. особливостей конструкції;
 5. попередніх робіт.

Співробітник компанії, прибувши на об’єкт, оглядається та робить висновок щодо вартості.

Якісні склади та відповідальний підхід

Керівництво та співробітники «Теплого Фасаду» уважно підходять до вибору складів, що наноситимуться на конструкцію. Правильне нанесення фарби допоможе збільшити термін служби конструкції, позбавить необхідності ремонту. Неправильний догляд провокує прискорену корозію з деформацією, отже, швидке виведення з ладу.

Етапи робіт:

 • працівники компанії оглядають об’єкт;
 • узгодження з клієнтом плану діяльності;
 • підготовлюються будівельні склади, обладнання;
 • установка обладнання для промальпіністів;
 • ретельне очищення;
 • проводиться ремонт ущелин та тріщин;
 • проблемні місця ґрунтуються;
 • на виріб наноситься два шари покриття.

Висотні споруди можуть фарбуватись у два кольори: білий та червоний. Ці поєднання кольорів використовуються для позначення об’єктів, що вимагають підвищеної уваги. При виявленні дефектів на внутрішній стороні предмета співробітники все акуратно усувають.

Фарбування цегляних труб

Цегляні споруди, як і інші схильні до негативного впливу зовнішніх факторів (природні явища, склад диму та його висока температура). Без належного догляду, вони швидко стають непридатними, починають обсипатися, стають небезпечними для самої будови і навіть сусідніх будинків. Тому правильний догляд не тільки забезпечить довговічність конструкції, але ще позбавить різних неприємностей. Завдяки фарбуванню, відбувається краще склеювання розчину між цеглою, краще використовувати силікатну фарбу.

Для запобігання руйнівним процесам перед фарбуванням необхідно заповнити тріщини розчином. Співробітники «Теплого Фасаду» до роботи відповідають, послуги надають клієнтам на високому рівні.

Фарбування металевих труб

Важливість фарбування конструкції полягає в захисті від корозії, старі покриття, які почали обсипатися забираються. Важливо перед тим, як почати фарбувати виріб із металу, провести ретельну обробку поверхні. Спочатку усувають корозію, роблять знежирення і наносять ґрунтовку, і тільки після покриття. Працівники “Теплого Фасаду” в Одесі грамотно обирають метод підготовки для фарбування. Правильно підібрані технології та склади, сприяють скороченню витрат на матеріали. В цьому випадку підійдуть акрилові, олійні фарби.

Фарбування залізобетонних труб

Попередньої роботи потребують залізобетонні конструкції. Їх слід перед фарбуванням силікатною фарбою добре очистити від бруду та пилу, прибрати всі відшарування. Для зміцнення та герметизації сколи з тріщинами замазуються ін’єкційними матеріалами (емаль, лак). При ділянках з корозією потрібно використання антикорозійних матеріалів. Тільки після проведення попередніх робіт накладається фарба.

Вибір ґрунтовок та інших складів

При виборі лакофарбової речовини важливо приділити увагу паропроникності. Даний показник повинен бути не нижче паропроникності димовідвідного стовбура. При недотриманні цієї умови, має місце перенасичення ствола виробу для відведення диму, і вона покривається агресивними елементами, внаслідок чого відбувається руйнування зовнішнього шару. Крім того, засоби мають бути стійкими до перепадів температур. Промислові альпіністи «Теплого Фасаду» в Одесі працюють лише з перевіреними та якісними матеріалами.

Маркувальне фарбування

Промислові димові труби бувають високі, залежно від призначення, їх висота може перевищувати 100 м. Вони фарбуються певними кольорами для маркування призначення та для хорошої видимості в туманну та дощову погоду. Якщо не маркувати подібні конструкції, з ними можуть зіткнутися об’єкти, що літають. За загальноприйнятими стандартами колірне маркування (чергування різних смуг) потрібне для безпеки.

Якщо висота димової труби менше 100 м, то маркуванню підлягає лише верхня частина, якщо вище 100 м – то цілком. Маркування може бути відсутнім, якщо висота споруди менше 30м і поряд є інші предмети більшої висоти.

«Теплий Фасад» в Одесі зарекомендувала себе як чесна та надійна організація. На обладнання та споруди є сертифікати та ліцензія, компанія йде назустріч клієнтам та виконує всі необхідні побажання. Наприклад, якщо замовник попросить пофарбувати низ споруди в 4 шари, все це виконається, хоча за стандартами потрібно лише 2 шари.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!