Зробимо Ваш будинок теплішим...

Висотні роботи в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Висотні роботи від 500 гривень

Буквально кілька десятиліть тому висотні роботи були великою рідкістю. Замовити висотників було проблематично, оскільки подібна робота супроводжувалася великим ризиком для людини та потребувала професійності працівників. Висотні роботи здійснюються у безопорному просторі. Вона досить складна, тому далеко не кожна людина погоджується працювати у цій сфері. Тут обов’язково потрібна відмінна витримка та самовладання.

Висотні роботи здійснюються за допомогою мотузки, якою альпіністам вдається піднятися на необхідну висоту. Вона також виступає як страховка і допомагає майстру пересуватися на великій висоті. Використовується промисловий альпінізм переважно у випадках, коли відсутня можливість зведення лісу чи це невигідно з економічної погляду.

Висотні роботи та промислові альпіністи

Висотні роботи різного виду, наприклад, видалення зайвих гілок, оздоблення зовнішньої сторони будівлі або герметизація балкона завжди пов’язані з ризиком для життя і здоров’я фахівців. Допомогти подолати ці проблеми безпечно допоможуть промислові альпіністи, а замовити послуги професіоналів ви можете в нашій компанії. У нашому штаті знаходяться досвідчені фахівці, які використовують передові інструменти, а також мають відповідну кваліфікацію.

Услуги высотников в Одессе

Крім того, що майстри повинні комфортно почуватися на великій висоті, вони повинні мати певний досвід і знання роботи до дрібних деталей. Якщо мати справу з фахівцем, то можна розраховувати на виконання різних видів робіт.

До основних послуг, які передбачають залучення промислового альпінізму, належить таке:

  • очищення покрівлі та її ремонт;
  • миття та очищення куполів;
  • різні роботи з ремонту, прикраси, утеплення фасадів будівель;
  • установка різних видів конструкцій і рекламних банерів.

Безперечно, альпініст при виконанні своєї роботи стикається з великими ризиками. Особливо важливу роль відіграє задіяне обладнання, оскільки на нього більшою мірою розраховує майстер. Подібні роботи необхідні для того, щоб житлові, громадські та адміністративні будівлі залишалися естетично привабливими та безпечними.

Промисловий альпінізм також потрібний для того, щоб доглядати міські насадження. Високі дерева, що ростуть багато років, потребують обрізки і звільнення від крон, що надмірно гілкуються. З усього переліченого, зрозуміло, що висотні роботи є важливою частиною управління господарством. Певною перевагою промислового альпінізму і те, що вона вимагає додаткових витрат, щоб зводити опори чи підйомні механізми. Якщо ви вирішили замовити висотника, вартість оплати його послуг залежатиме від численних факторів. Тут грає роль обсяг роботи, її специфіка та складність.

Особливості висотних робіт

Промисловий альпінізм відрізняється від інших робіт тим, що забезпечує якісне та швидке надання послуг. Майстри обов’язково повинні бути сильними та спритними, при цьому, без зайвої ваги. Подібна робота потребує вправності, подібної до тієї, яка є у атлетів і спортсменів. При цьому такий вид робіт супроводжується величезним ризиком для людини, на що готовий піти далеко не кожен.

Спочатку подібні роботи були інноваціями у галузі будівництва. Почалося це тоді, коли у 30-х роках у США потрібно було закріпити стіни греблі та очистити їх. У той час подібну роботу вирішили виконати шахтарі, які бажають закрити наявні порожнини та тріщини. Для цього їм необхідно було спускатись на мотузці до проблемного місця. У них не було будь-якого обладнання та належної кваліфікації, у зв’язку з чим багато шахтарів загинули, виконуючи цю роботу. Професійне спорядження у цій галузі виникло лише 70-х роках. Складалося воно з мотузки та надійних кріплень. До 80-х років дані роботи набули досить широкого поширення.

Переваги та недоліки промислового альпінізму

Промисловий альпінізм є спеціальною технологією, яка служить для будівництва, оздоблення, монтажу та інших робіт при знаходженні спеціаліста у повітрі без опори. Завдання, які виконують промислові альпіністи, вважаються висотними. Однак не всі знають, з якої висоти вони починаються. Так, висотні роботи – це роботи на висоті вище 1,8 метрів, на сходах з кутом 75 градусів і довжиною 5 метрів. Висотні роботи та промислові альпіністи нерозривно пов’язані. Фахівці постійно використовують різні інструменти: автовишки, збірно-розбірні риштування та інші механізми.

В Україні та Одесі, зокрема, промисловий альпінізм є затребуваною послугою, оскільки має багато переваг:

  1. при замовленні послуги не потрібно ризикувати здоров’ю і життя співробітників – професійні промислові альпіністи мають допуск до робіт і спецпідготовку.
  2. фахівці виконують декілька завдань, тому вам не доведеться окремо наймати працівників для обробки, монтажу тощо.
  3. скориставшись послугами компанії «Теплий фасад», вам не доведеться орендувати техніку.

За рахунок великого досвіду та навичок промислових альпіністів нашої компанії ми можемо якісно виконувати багато завдань. Отримання допуску на висотні роботи – це складний та довгий процес, тому вам не доведеться сумніватися у кваліфікації наших спеціалістів. Ми готові допомогти вирішити проблеми у будь-яких умовах. Фахівці якісно та оперативно виконають поставлені завдання, а вартість послуг вас приємно здивує.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.