Зробимо Ваш будинок теплішим...

Вакансії

Працюйте разом з нами

Компанія “Теплий фасад” динамічно зростає і розвивається і тому пошук кваліфікованих і професійних кадрів не припиняється. У свою чергу, ми гарантуємо гідну зарплату, офіційне працевлаштування, допомогу в оформленні дозволу на висотні роботи та професійних колег. Якщо Ви хочете стати частиною команди, прикріпіть своє резюме до форми нижче і приходьте на співбесіду.

Наша місія – це масове впровадження енергоефективних технологій утеплення фасадів будинків та мінімізація витрат на обігрів приміщень.

На перше місце ми ставимо прозорість наших відносин із клієнтами, співробітниками та колегами. Чесність і надійність ми вважаємо запорукою довгострокових взаємин та взаємного успіху.

Сьогодні це запорука нашого успіху. Ми можемо гарантувати якість виконуваних робіт завдяки тому, що на кожному етапі ми стежимо за суворим дотриманням технології, використовуємо виключно перевірені та надійні матеріали та співпрацюємо тільки з кваліфікованими фахівцями.

Умови і оплата

Компанія “Теплий фасад” дотримується максимальної чесності та прозорості як у взаєминах з клієнтами так і зі співробітниками фірми.

Наше завдання, крім того, щоб знайти по-справжньому кваліфікований і відданий спільній справі персонал, нести соціальні гарантії та відповідальність за кожного, без винятку, співробітника фірми на 100% виконуючи свої зобов’язання та обов’язки.

Ми надто зацікавлені у співпраці з Вами, наша мета знайти та утримати професійних виконавців, які знають свою справу, а це можливо лише за гідної заробітної плати, взаємної поваги та субординації.

ПРО КОМПАНІЮ

Відкриті вакансії

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ МІСТО ЗАРПЛАТНЯ ДАТА
Висотник Одеса від 10500 грн 15.08.2022
Монтажник-висотник Одеса від 12500 грн 10.07.2022
Маляр Одеса від 10000 грн 14.07.2022
Виконроб Одеса від 12000 грн 10.08.2022