Зробимо Ваш будинок теплішим...

Машинна штукатурка стін в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Машинна штукатурка стін від 100 гривень за м²

Будівельна компанія “Теплий фасад” пропонує швидкий, надійний, а головне високоякісний, спосіб механізованої штукатурки стін в Одесі та Одеській області. За допомогою машинної штукатурки можна обробити як внутрішні стіни, так і фасадні стіни будівель. У роботі використовують найсучасніші високопродуктивні апарати провідних виробників будівельного обладнання, таких як IMER, UTIFORM, PUTZMEISTER.

Переваги механізованої штукатурки

Механізована штукатурка стін полягає у нанесенні спеціального розчину на площину стіни без безпосередньої участі у процесі людини за допомогою спеціальної штукатурної станції. Сучасний та надійний агрегат може самостійно замішувати розчин та під тиском подавати його на поверхню стіни. Переваги такого механізованого способу штукатурення стін безсумнівні, до них можна віднести:

  • стабільно висока якість штукатурних робіт, що досягається за рахунок однорідності та вищої якості використовуваного розчину, а також більш рівномірного нанесення та розподілу його по поверхні стіни;
  • можливість одноразової обробки великих площ дозволяє значно підвищити продуктивність праці;
  • застосування спеціальних машин дозволяє значно скоротити раніше найбільш трудомісткий і тривалий процес оштукатурювання стін (порівняно з ручним способом терміни скорочуються в 3-4 рази);
  • зниження вартості штукатурних робіт приблизно на 15-30%. Настільки значна економія досягається за рахунок зменшення ручної праці, економії матеріалів, що використовуються при приготуванні розчину та більш товстого шару розчину, що дає можливість швидкого вирівнювання нерівностей.
  • До плюсів використання механічного способу можна віднести також більш високу кваліфікацію робітників, які виконують штукатурні роботи, оскільки роботи з механізмами вимагають більшої міри відповідальності та знання особливостей механічного або механічного оштукатурювання.
  • Працівники будівельної компанії «Теплий фасад» мають високу кваліфікацію, а також значні практичні навички механізованих штукатурних робіт.

Механічна штукатурка фасаду

Механізована штукатурка фасаду є досить складним процесом, що вимагає практичного досвіду та майстерності, так нанесення штукатурки передує очищення зовнішніх стін від пилу та бруду, закладення тріщин та обробка захисними протигрибковими розчинами, розташування додаткових маяків з кутами та інших підготовчих робіт. Крім того, механізована штукатурка стін фасаду будівлі вимагає використання додаткового обладнання, тобто будівельних лісів або будівельних вишок. Тому для швидкого та якісного виконання роботу краще звернутися до професіоналів. Механічна або машинна штукатурка фасаду набуває економічної вигоди тільки при площі робіт, що становить понад 200 м2.

Механічна штукатурка внутрішніх стін

Штукатурку машинним способом часто застосовують у разі необхідності вирівнювання внутрішніх стін приміщення. Цей вид робіт також вимагає незначних підготовчих робіт, які полягають, переважно, у встановленні контрольних маячків. Іноді, після машинної штукатурки потрібно ручне, контрольне вирівнювання стін, але в більшості випадків при якісно виконаних роботах штукатурка машинним способом дозволяє отримати рівну поверхню під шпалери і тим самим пропустити етап шпаклювання поверхні.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумніший. Почни заощаджувати сьогодні!

👍 Що таке машинна штукатурка?

Машинна штукатурка дозволяє суттєво заощадити час, коли потрібно обробити велику площу. В результаті Ви отримуєте рівні стіни, які не потрібно додатково шпаклювати. Поверхня повністю готова до фінішної обробки.

👍 Що краще машинна або ручна штукатурка?

Різниця цих методів полягає у використовуваних сумішах. Розчин для ручної штукатурки застигає приблизно за 1,5 години, розчин для машинної штукатурки близько 4х годин. Це ускладнює процес роботи: суміш потрібно готувати невеликими порціями, що змушує відволікатися від робочого процесу Так само складно наносити рівномірний шар суміші, через що висихає він нерівномірно і це може стати причиною появи тріщин.

👍 Чи потрібно шпаклювати стіни після машинної штукатурки?

Стіни після машинної штукатурки повинні бути рівними і гладкими, не повинно бути тріщин, нерівностей. Перший пункт перевіряють правилом (його потрібно прикласти до стіни і переконатися, що немає просвітів). Другий пункт перевіряється тактильно рукою.

👍 Що дорожче машинна штукатурка або ручна

Ціна залежить від вартості матеріалів. Суміші для шинної штукатурки коштують дешевше, але при ручній штукатурці можна використовувати просту суміш цемент з піском, що вийде дешевше за готову суміш. Механізація процесу дозволяє істотно прискорити процес і вартість робіт.

👍 Переваги машинної штукатурки

Машинна штукатурка має незаперечні переваги:

  • Терміни: механізована штукатурка займає в 5-6 разів менше часу, ніж займе ручна штуктурка.
  • Економічність: при машинній штукатурці витрата суміші, що вирівнює, приблизно в 2 рази менша.
  • Результат: завдяки тому, що процес відбувається практично безперервно і під одним натиском, в результаті Ви отримуєте рівні та міцні стіни без дефектів, готові до високих навантажень.
  • Тепло- та звукоізоляція. Розчин для штукатурки характеризуються низькою теплопровідністю та добре поглинають звуки.