Зробимо Ваш будинок теплішим...

Косметичний ремонт квартир в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Косметичний ремонт

Потемніла стеля на кухні або забруднились шпалери? Можливо Вам просто набрид дизайн кімнат? Прибрати наявні недоліки та змінити інтер’єр можна за допомогою косметичного ремонту. Багато хто вирішує робити його самостійно, але насправді, це не так просто, як здається спочатку. Високим є ризик того, що результат не виправдає Ваших очікувань. Найкраще звернутися до досвідчених майстрів, що обійдеться навіть дешевше. Компанія «Теплий Фасад» в Одесі безпосередньо співпрацює з постачальниками будівельних матеріалів, що дозволяє виконувати ремонт якісно та оперативно.

Скільки коштує косметичний ремонт?

В ціну обробки квартири входять такі послуги:

 • зняття шпалер, покриття та ін.
 • заміна або реставрація дверей
 • вирівнювання поверхонь у приміщенні
 • фарбування перекриттів, поклейка шпалер
 • оздоблення підлоги
 • монтаж натяжної стелі та плінтусів
 • заміна розеток або встановлення додаткових
 • монтаж освітлення та вимикачів.

Перелік необхідних замовника операцій обговорюється заздалегідь, як підпишуть договір. Буде підраховано метри площі, в яких планується виконання дрібного квартирного ремонту, та уточнено важливі моменти. На основі зібраної інформації буде розроблено технічне завдання. При бажанні можна з мінімальними вкладеннями оновити інтер’єр. Ви самі вирішуєте скільки готові витратити на перетворення квартири. Необхідно визначитися з бюджетом на обробку, вибрати дизайн та матеріал, а працівники компанії «Теплий Фасад» втілять Ваші ідеї в реальність.

Основними факторами, що впливають на вартість, є:

 1. Складність. Вартість послуг залежить від комплексу робіт, які необхідно виконати. Складні дизайни вимагають великих зусиль та витрат часу.
 2. Площа приміщення. Кінцева вартість залежить від кількості квадратних метрів. Чим більше площа, тим дорожче коштуватиме косметичний ремонт.
 3. Матеріали, які Ви підбираєте самостійно, виходячи з наявного бюджету. Клієнту буде запропоновано кілька варіантів, з яких він вибере відповідний.
 4. Стан об’єкта. Якщо квартира запущена, майстрам доведеться виконувати низку додаткових підготовчих робіт. Наприклад, вирівняти поверхню, зняти шпалери та фарбу.

У компанії «Теплий Фасад» в Одесі працюють досвідчені майстри, які вміють поводитися з передовим обладнанням та сучасними інструментами. Усі дії плануються заздалегідь, що дозволяє виключити незаплановані простої та відстрочення виконання замовлення. Вартість послуг не залежить від розташування квартири. Майстри компанію працюють як у нових будинках, так і у хрущовках.

Переваги косметичного ремонту

Вартість невеликого квартирного ремонту прийнято розраховувати за кожен квадратний метр площі приміщення. Перевагами такого способу оновлення обстановки є оперативність виконання та доступність із фінансової точки зору. Замовляють цю послугу, як правило, власники квартир, які планують їх продати або здати в оренду. Вклавши порівняно невелику суму, можна розраховувати на прибуток у майбутньому.

Етапи роботи з компанією «Теплий Фасад»

Співпраця клієнта з фірмою має такий вигляд:

 • Дзвінок або онлайн заявка на сайті.
 • Виїзд замірника на об’єкт.
 • Складання та погодження кошторису.
 • Підписання договору.
 • Виконання замовлення. Починають майстри з чорнових робіт, усувають невеликі ушкодження, ґрунтують поверхні. Далі слідує чистове оздоблення. Монтуються панелі, укладається покриття для підлоги, клеяться шпалери і плитка, встановлюється натяжна стеля та ін.
 • Здавати об’єкт клієнту.

Переваги компанії «Теплий Фасад»

Якщо Вам потрібний якісний, але недорогий косметичний ремонт в Одесі, звертайтесь до «Теплого Фасаду». Зробити це можна за телефоном чи онлайн на сайті. Виїзд менеджера для виконання вимірів та оформлення договору – безкоштовний. Під час першого візиту працівник компанії уточнить деталі, які необхідні для складання кошторису. Після розрахунку клієнт отримає остаточну вартість і терміни виконання. Після того, як ціна буде затверджена обома сторонами, вона не зміниться до моменту здачі робіт замовнику. Коригування виконуються лише після взаємної згоди. Наприклад, у ситуації, коли покупець хоче розширити список ремонтних операцій. Звернувшись до компанії «Теплий Фасад» в Одесі, Ви зможете перетворити квартиру до невпізнання.

Будь-який косметичний ремонт, виконаний майстрами фірми, відрізняється високою якістю і укладається в заздалегідь обумовлені цінові рамки. Всі запити замовника будуть повністю задоволені. Саме цим зумовлено популярність компанії в Одесі. Завдяки застосуванню вдосконалених технологій вдається реалізувати різні дизайнерські задуми. Співпраця з виробниками матеріалів та залучення передового обладнання дозволяє прискорити реалізацію задуманого.

До основних переваг компанії «Теплий Фасад» належить таке:

 • відповідальний підхід до поставлених завдань
 • використовуються нові технології та якісні матеріали
 • гнучка цінова політика
 • вартість будівельних матеріалів порівняно низька (адже ми працюємо безпосередньо з виробниками)
 • виїзд менеджера/вимірника безкоштовний
 • всі співробітники фірми працюю легально, що захищає клієнта від несумлінних майстрів
 • штат співробітників складається з професіоналів
 • враховуються всі побажання замовника
 • фіксована вартість, яку можна скоригувати лише після погодження
 • підписується офіційний двосторонній договір, який захищає права обох замовника та виконавця
 • знижки для постійних клієнтів.

Косметичний ремонт квартири – вид робіт, який дозволяє перетворити приміщення, зробити його більш затишним. Кожна квартира з часом приходить у непридатний стан, що потребує оновлень. До вибору ремонтної компанії важливо підійти відповідально. Необхідні кваліфіковані майстри з відповідними навичками та вміннями. «Теплий Фасад» – фірма, де для замовника підберуть варіант, що втілює побажання і відповідний бюджету. Якщо ви шукаєте щось незвичайне, спеціально для вас буде розроблено персональний дизайн-проект. Сотні завершених замовлень та позитивні відгуки клієнтів вказують на професіоналізм компанії. Чи не відкладайте косметичний ремонт, а зміните свій будинок вже зараз.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦИЯ “УТЕПЛИЛИСЬ СЕЙЧАС!”

До конца мая действует специальное предложение – скидки до 35% и специальная гарантия на материалы и работу 7 лет .

Будь умнее. Начни экономить сегодня!