Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт квартир у новобудові в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт квартири в новобудові

З придбанням новобудови ми отримуємо не тільки щастя, від володіння новим житлом, але й питання щодо його благоустрою. Але в багатьох випадках до внутрішнього пристрою ще дуже і дуже далеко, спочатку внутрішнє оздоблення, в чому кваліфіковану допомогу зможе надати компанія «Теплий фасад».

Оздоблення новобудови

Новобудови сьогодні відносяться до розряду «найдорожчих» квадратних метрів і, намагаючись їх «здешевити», ми здебільшого намагаємося відмовитися від внутрішнього оздоблення, вважаючи, що самі зробимо і краще, і дешевше. І ми в цьому маємо рацію, головне правильно вибрати, хто цим займатиметься. Найдешевший варіант – зробити все самостійно – за фактом виявляється найдорожчим не тільки по грошах, але і за витратами часу. Ми, звичайно, самі собі платити не будемо, що заощадить багато грошей, але й зробимо все поверхово і не настільки якісно, ​​як нам хотілося б. У більшості випадків такий ремонт швидко втрачає привабливість і дуже скоро вам знадобиться його переробити, а от якщо ви спочатку довірите його досвідченим майстрам, то оновлювати його потрібно буде не так швидко, та й маніпуляцій для цього знадобиться мінімальна кількість, тобто можна заощадити свої гроші та час на майбутнє. Компанія «Теплий фасад» готова взятися за ремонт квартири в новобудові в Одесі та зробити це швидко та якісно.

Особливості ремонту в новобудові

Новий будинок, нове життя і безліч нових турбот, особливо для тих, хто намагається зробити все сам. Так, такий ремонт коштуватиме дешевше, але й радуватиме вас він не довго, тому що новобудови, на відміну від «вторинного» житла, мають ряд особливостей у питаннях ремонту.

Наприклад, всі знають, що будинки, як одно-, так і багатоповерхові дають усадку. Цегляна кладка та панельний будинок триваліший термін, а монолітна – мінімальний. Але в будь-якому випадку потрібно враховувати можливість усадки. Тобто відразу робити хороший, а головне повний ремонт все ж таки не варто. У випадку з новобудовою фахівці рекомендують проводити так званий «чорновий» або тимчасовий ремонт, що забезпечує новій квартирі естетичний зовнішній вигляд, приємний для життя і не дуже упередженого споглядання, і гарантує мінімальні втрати при значній усадці будівлі. До речі, професіонали знають і можуть підказати ще й той факт, що масовий, а в новобудові ремонт тільки одночасний і масовий, тому що всі поспішають в’їхати в нові апартаменти з новим внутрішнім оздобленням якнайшвидше, облаштування житла викликає ще більшу усадку будинку. Що відбувається за рахунок укладання стяжки, встановлення нових перегородок і тому подібних будівельних маніпуляцій, що збільшують тиск на перекриття, а значить, що обтяжують будинок.

Якщо ви все ж наважитеся зробити ремонт, то проводити його потрібно по-іншому, ніж у вторинному житлі. Та й послідовність тут залежить ще й від того, як або де прокладено комунікаційні системи, є чи ні системи «тепла підлога», на якій стадії внутрішнього оздоблення ви отримали нове житло та ще парочка нюансів.

Загалом такий план представлений такими пунктами:

 1. Планування, де головне не просто дізнатися чи намалювати проведення бажаних комунікаційних мереж, наприклад, вентиляційних каналів та додаткової електрики, телевізійних та інтернет мереж, розведення труб тощо. Мова про те, який тип покриття для підлоги буде в кожному приміщенні і що буде на стінах і стелі. Якщо плануєте перепланування із встановленням додаткових перегородок, то відразу плануйте, хто цим займатиметься і коли, щоб у вас не було простою в роботі. Компанія «Теплий фасад» пропонує повний спектр всіх необхідних робіт, необхідних під час ремонту квартири в новобудові. Ми не тільки зробимо все у кращому вигляді та гарантуємо якість, але й допоможемо професійно правильно спланувати кожну роботу, закупити необхідні матеріали безпосередньо у виробників та зробимо все у найкоротші терміни.
 2. Підготовчі роботи, тут від планів та фантазій переходимо до дій. Зносимо непотрібні перегородки, встановлюємо теплоізоляцію кутів, що особливо актуально в кутових кімнатах, організуємо звуко- та шумоізоляцію, якщо не хочемо ні слухати сусідів за стіною, ні щоб вони слухали нас. Тут варто потурбуватися про тимчасове електропостачання, без доступу до електричних мереж робити ремонт просто неможливо. А також про тимчасову сантехніку після ремонту її не шкода буде викинути, бо робота з будівельними розчинами може непоправно зіпсувати предмети ванних та туалетних кімнат, і на тлі навіть косметичного ремонту вони будуть дуже непрезентабельними.
 3. Ремонтні роботи. Для цього етапу найкраще наймати досвідчених майстрів. У чому вам допоможе компанія «Теплий фасад»?

Ремонт квартири в новобудові включає:

 • Монтаж коробів і перегородок з блоків і гіпсокартону, а також штроблення стін, до речі, досі існує безліч спорів, що робити першим заглиблення електрики в стіни або їх оштукатурювання. Досвідчені майстри все зроблять за умовами та залежно від ваших особистих побажань.
 • Проведення телевізійних, інтернет та електромереж.
 • Вирівнювання стін, стелі та кутів, а також монтаж стяжки підлоги та прокладання тепло- та звукоізолюючих систем.
 • Демонтаж/монтаж радіаторних опалювальних систем, прихованих арматурних систем та інсталяцій у ванних кімнатах.
 • Облицювання плиткою, попередньо підготовлені стіни та підлога.
 • Монтаж сантехнічного обладнання для постійного користування після ремонту, що ми робимо в плівці, щоб запобігти її використанню та пошкодженню до моменту закінчення ремонтних робіт, але все робиться за бажанням замовника.
 • Фінішні роботи зі підлогою та/або основою його, на стінах та стелях. А також монтаж та оздоблення підвіконь та віконних укосів.
 • Наклеювання шпалер, фарбування стін та остаточне укладання підлогового покриття, вид якого можна підібрати спільно з нашими досвідченими дизайнерами та майстрами, щоб робота за послугою «Ремонт квартири в новобудові» від компанії «Теплий фасад» радувала вас якомога довше і виглядала презентабельно.
 • Встановлення дверей та складання вбудованих меблів, наприклад, шаф-купе та кухонних комплектів, які до цього часу вже будуть готові до збирання.
 • Монтаж систем кондиціювання та вентиляції, освітлювальних систем, електрики та плінтусів.
 • Генеральне прибирання приміщення і навіть розміщення меблів.

Головне, довірити всі ці роботи майстрам компанії «Теплий фасад» і ваш ремонт буде здійснено в найкоротші терміни та на найвищому рівні.

Ремонт у новобудові від компанії «Теплий фасад»

Крім само собою зрозумілої високоякісної роботи досвідчених майстрів, які виробляють будь-які роботи з використанням сучасного обладнання та технологій обробки та ремонту, компанія «Теплий фасад» налагодила прямі контакти з виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів. А також досвід роботи з новобудовами, де обов’язково потрібно враховувати момент усадки, яку будова зазнає перших 1-2 років. Вогкість, тому що будівництво може проводитися тривало і захоплювати кілька сезонів року, що дозволяє матеріалам увібрати зайву вологу, яка поступово випаровується, що не завжди «позитивно» впливає на оздоблювальні матеріали, як усередині, так і зовні будівлі. А також особливості планування, де мається на увазі не площа окремих приміщень та їх розташування один до одного, а «розбіжність» у висоті стель одного приміщення, ступінь акуратності монтажних швів та багато іншого.

Довіртеся досвідченим майстрам компанії, і ви не пошкодуєте!

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!