Зробимо Ваш будинок теплішим...

Дизайнерський ремонт квартир в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Дизайнерський ремонт

Якщо Ви хочете стильний, комфортний та функціональний інтер’єр у квартирі, зверніться до компанії «Теплий Фасад». Фірма пропонує дизайнерський ремонт під ключ в Одесі. Для Вас розробляється проект у вибраному стилі, підбираються матеріали, способи оздоблення та ін. Головною перевагою є дотримання вимог СНіП та ГОСТ. Також, вагомий плюс – використання інноваційних технологій, за допомогою яких майстри домагаються оперативності та чудової якості.

Що включає «Дизайнерський ремонт»?

Послуга компанії «Теплий Фасад» має на увазі наступне:

 • кардинальна зміна квартири
 • повне перепланування
 • неповторний стиль
 • зміна інтер’єру
 • створення функціональних зон, залежно від потреб та переваг замовника.

Можна реалізувати унікальний авторський проект та покращити мікроклімат у квартирі. У роботі використовуються інноваційні технології та сучасні матеріали. Попередньо робиться 3D-візуалізація, яку узгоджують із замовником. Завдяки цьому зрозуміло, як виглядатиме квартира після закінчення робіт. Це дозволяє досягти максимального порозуміння між компанією та клієнтом. Дизайнер фірми розбирається в моді, стилях та новинках. Створить інтер’єр, що значно збільшить вартість квартири. Він водночас гарний у багатьох галузях, є художником, архітектором, будівельником та ін. Висока кваліфікація дозволяє комплексно підходити до ремонту, створюючи комфортабельний та затишний інтер’єр.

Особливості дизайнерського ремонту

Робота проходить у кілька етапів, а саме:

 • Виконуються виміри. Безкоштовно на об’єкт виїжджає технолог компанії для проведення вимірів. Якщо дизайн-проект передбачає перепланування квартири, майстер визначить, які стіни можна за законодавством знести або перенести.
 • Розробляється дизайнерський проект, завдяки якому клієнт візуалізує майбутній інтер’єр. Це дозволяє зрозуміти, чи сподобається Вам кінцевий результат, чи потрібні зміни.

Розробка також проходить послідовно і включає:

 1. планувальні рішення, в яких враховуються особливості об’єкта та законодавчі нормативи
 2. інженерні проекти, де визначається встановлення систем освітлення, кондиціювання, сигналізації та опалення
 3. 3D-візуалізацію, що є графічними цифровими та друкованими матеріалами, що відображають стиль оформлення та колірне рішення.
 • Розрахунок кошторису. У договорі, що оформляється між клієнтом і компанією, фіксується загальна вартість робіт, термін виконання та витрати на купівлю матеріалів.
 • Будівельні та оздоблювальні роботи. Цей етап починається з підготовки та чорнового оздоблення. Коли будуть винесені меблі та погоджений кошторис, майстри приступлять до стяжки, займуться монтажем гіпсокартону та вирівнюванням поверхонь. Від точності виконання робіт залежить кінцевий результат.

Після цього слідує обробка, в якій виділяються 3 напрямки:

 1. стеля (встановлюють натяжні полотна, ліпнина, вітражі та ін.)
 2. стіни, де передбачається свобода для творчих ідей (художній розпис, візерунки з деревини або каменю, особливий вид штукатурки тощо)
 3. підлога (установка ламінату, паркету, лінолеуму та іншого покриття на Ваш вибір).

Цей етап включає також оздоблення ванної кімнати та санвузла, встановлення сантехніки, меблів та декоративних елементів.

Чим відрізняється дизайнерський ремонт від звичайного?

Головна відмінність полягає в тому, що представлений вид ремонту передбачає роботу дизайнера, який персонально для Вашого об’єкта розробляє проект.

Обов’язковими етапами є наступне:

 • створення дизайн-проекту, який дозволяє оцінити майбутній інтер’єр та уникнути змін
 • 3D-візуалізація, яка допомагає досягти взаєморозуміння
 • вибір меблів та будівельних матеріалів
 • перепланування, зонування приміщень
 • установка якісних та потужних комунікацій, що витримують інтенсивні навантаження
 • оздоблення приміщень
 • установка кількох систем освітлення
 • виготовлення меблів та декоративних елементів на замовлення.

Іншою відмінністю є створення унікального інтер’єру. Дизайнерський ремонт – це авторська робота, яка єдина у своєму роді. Будуть враховані побажання та вимоги замовника, завдяки чому Ви почуватиметеся комфортно у створеному інтер’єрі. Нерідко кажуть, що дизайнер – чудовий психолог, який знає, як догодити клієнтові. Третьою особливістю є грамотне використання простору. Дизайнер підходить до інтер’єру комплексніше. У звичайному ремонті працівники обмежуються допомогою у виборі шпалер або покриття для підлоги, а при дизайнерському, Вам підкажуть, як краще розташувати меблі, яке освітлення підібрати і т.д.

Причини розробки дизайн-проекту

Популярність наданої послуги обумовлена ​​такими перевагами:

 1. Якість. Дизайнери та монтажники компанії «Теплий Фасад» працюють злагоджено.
 2. Можливість заощадити. Використовуються сертифіковані оздоблювальні матеріали, які купуються у постачальників за оптовими цінами.
 3. Перепланування буде узгоджено з БТІ, тому можете бути впевнені в їхній законності.
 4. Є можливість залучати до роботи додаткових майстрів, що потрібно, якщо клієнт незадоволений ідеями дизайнера. У цьому випадку потрібний інший підхід, для чого і запрошується другий співробітник.
 5. Унікальне оформлення квартири. Приділяється увага дрібницям, завдяки чому досягається найкращий результат.

Компанія «Теплий Фасад» відповідально ставиться до виконання своєї роботи, ретельно контролює кожен етап на відповідність якості та плану. Якщо Ви прагнете отримати комфортну, затишну та функціональну квартиру, з цим допоможе компанія «Теплий Фасад». Почніть із консультації, де компетентний співробітник розповість про послуги та кращі пропозиції.

Дозвільні документи

Строительная компания “Тёплый фасад” работает полностью в правовом поле, имеет все разрешительные документы на ведение строительных, ремонтных и высотных работ на территории Украины.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.