Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт та оздоблення стін в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт та оздоблення стін

Компанія «Теплий фасад» пропонує якісні послуги з ремонту та обробки стін за найпривабливішими цінами на ринку, а також можливість придбання необхідних матеріалів безпосередньо у виробника. Це гарантує якість розхідників, що купуються, і оптимальну вартість, що відчутно знизить ваші витрати на майбутній косметичний або капітальний ремонт. Бригада майстрів компанії «Теплий фасад» проведе оцінку необхідних робіт, визначить терміни їх виконання та допоможе спланувати обсяг закупівлі необхідних для цих робіт матеріалів вже за першого огляду об’єкта. Це проводиться безкоштовно та у зручний для клієнта час, Вам достатньо зв’язатися з менеджером компанії та домовитись про зустріч.

Створення дизайн-проекту

Ремонт стін сьогодні – це не просто приведення їх до охайного та акуратного зовнішнього вигляду. Це створення комфорту та затишку в будь-якому приміщенні будь воно житлове чи офісне, виробничий цех чи торговельний об’єкт. Компанія «Теплий фасад» готова надати повний спектр послуг у сфері ремонту та оздоблення стін за найдоступнішими на ринку розцінками. Наші майстри мають достатній досвід та високу кваліфікацію, щоб не тільки зробити все красиво та швидко, але й зробити всі роботи відповідно до чинних норм та вимог СаНПіН та ГОСТів. А це обов’язкова вимога експлуатації всіх офісних, торгових та виробничих приміщень та гарантія довговічності, комфорту та високої якості ремонту та оздоблення стін. В іншому випадку дуже скоро потрібно все переробляти, так як штукатурка / шпалери / фарба або інша обробка стін дуже швидко прийдуть в непридатність. Зробити все з дотриманням спеціальних вимог не маючи певного досвіду та навичок практично неможливо. Тому не варто робити ремонт і займатися обробкою стін самостійно, краще довірити їх досвідченим професіоналам, які не просто зроблять все швидко та акуратно, а й з гарантією за кожну проведену роботу. Компанія «Теплий фасад» здійснює різнорівневий ремонт офісів та приватних квартир, комерційних об’єктів та підприємств. Довіртеся професіоналам і ваш ремонт та оздоблення стін не завдадуть клопоту та «неприємних» несподіванок.

Види пропонованих ремонтних робіт

Компанія «Теплий фасад» готова запропонувати широкий спектр основних та додаткових робіт:

 • Косметичний ремонт та оздоблення стін, який є актуальним при зміні дизайну. Він полягає в поклейці шпалер, новому фарбуванню або побілці стін і стель, а також нанесення на них інших оздоблювальних матеріалів та конструкцій. Для підтримки презентабельного вигляду будь-якого приміщення його рекомендується робити з періодичністю раз на кілька років.
 • Капітальний ремонт та оздоблення стін проводиться за наявності у приміщенні чорнового оздоблення, при появі у стінах та стелі тріщин, прокладання/штробування стін під комунікаційні системи та встановлення профільних систем для монтажу стінових та стельових покриттів, наприклад, гіпсокартону.

Будь-яку з пропонованих типів робіт компанія «Теплий фасад» виробляє з урахуванням усіх побажань і вимог замовника, а також з обов’язковим акцентом на особливості об’єктів, що ремонтуються нами, що гарантує високу якість і довговічність, здійснюваного ремонту.

Види оздоблювальних матеріалів для стін сучасних квартир та офісів

Пропозицій у даному сегменті на сучасному ринку оздоблювальних та будівельних матеріалів безліч. Зробити правильний вибір не просто, але за те відкривається величезний діапазон для втілення власних фантазій та побажань, у чому вам на найвищому професійному рівні допоможуть професіонали компанії «Теплий фасад».

У нашому розпорядженні такі матеріали та засоби як:

 • рейкові компоненти ідеальні для ремонту та оздоблення стін каркасної будови. Головними перевагами такого оздоблення стають швидкість монтажу та відсутність особливих вимог до основи, тобто стіни та стелі не вимагають спеціальної попередньої підготовки
 • дерев’яна вагонка – це екологічно безпечний, міцний та естетично привабливий оздоблювальний матеріал. З найпопулярніших різновидів виділяють американку, євровагонку та імітацію під брус
 • панелі ПВХ або «пластикова вагонка» і МДФ, з головних переваг виділяють високу швидкість і простоту монтажу та доступність за ціною, а також те, що така обробка добре миється і довго зберігає естетичність зовнішнього вигляду.
 • рулонні компоненти обробки пропонуються в найширшому асортименті для вибору, що дозволяє створити в приміщенні будь-який стиль. Додамо низький ціновий діапазон, простоту монтажу та широкий вибір кольорів та фактури поверхні і перед нами один з найпопулярніших та швидко розширювальних діапазон пропозицій оздоблювальний матеріал. Наприклад, пробкові або безосновні шпалери, що відрізняються унікальним зовнішнім виглядом, і одні з найдорожчих матеріалів для стін – бамбукові шпалери. А також цілий спектр доступних для всіх бажаючих паперових, тканинних, флізелінових та інших видів шпалер, де вибір за кольором, малюнком та фактурою поверхні практично безмежний, тому що має діапазон пропозицій, що стрімко оновлюється
 • лаки та фарби, що стосуються найпростіших видів матеріалів для ремонту та оздоблення стін
 • зразки декоративної штукатурки, що практично не мають вимог до попередньої підготовки основи. З їх допомогою можна створювати унікальні зразки внутрішньої та зовнішньої обробки без особливих зусиль. Але зробити все якісно та довговічно можуть лише досвідчені майстри компанії «Теплий фасад».
 • натуральний і штучний камінь здатний створювати ілюзію ґрунтовного оздоблення та найбільш презентабельно виглядає у невеликих за розміром приміщеннях. Особливо він актуальний у кімнатах з каміном та зонах відпочинку, де багато квітів та води. Таке оздоблення створює додатковий комфорт та відчуття особливої ​​захищеності.
 • гіпсова, клінкерна або керамічна цегла одна з модних тенденцій сучасного оздоблення житлових та офісних приміщень, але потребує певного рівня досвіду та професійних навичок. Зробити ремонт та оздоблення стін подібними матеріалами без досвіду складно, а досягти бажаного презентабельного зовнішнього вигляду практично неможливо
 • поліуретанові елементи, які використовують для створення класичного та ультрасучасного мінімалістичного стилю.

Все це за допомогою співробітників компанії «Теплий фасад» ви зможете придбати у виробників, з якими у нас налагоджені довгострокові договори про співпрацю. Завдяки чому ви отримаєте не тільки якісний, але й доступний за ціною будь-який бажаний та необхідний матеріал.

Коли необхідний ремонт та оздоблення стін?

Існує ряд причин, коли необхідний «позаплановий» ремонт та оздоблення стін», найпоширенішими є:

 1. дефект гіпсокартонних перегородок, що виявився: поява тріщин і вм’ятин. Ми готові швидко та акуратно відремонтувати несучу систему профілів, кріплення та пошкоджені покриваючі елементи.
 2. поява тріщин на стінах. Усунення вимагає професійної оцінки причин їх появи та того, до чого призведе їхнє збільшення без проведення термінового кваліфікованого ремонту. Досвідчені майстри компанії «Теплий фасад» все акуратно та швидко вирівняють.
 3. пошкодження штукатурки, що може вимагати коригування вогнища пошкодження або повної заміни загального шару по всьому приміщенню.

І це лише найпоширеніші проблеми, що вимагають ремонту та обробки стін.

Наші майстри також готові допомогти швидко і акуратно:

 • змінити інтер’єр на більш зручний або вишуканий варіант
 • прибрати сліди нещодавньої затоки або пожежі
 • встановити додатковий або замінити наявний шар шумоізоляції.

Усі роботи виконуються після ретельного огляду кваліфікованого майстра компанії «Теплий фасад», виїзд якого на об’єкт проводиться безкоштовно. Результатом такого огляду стає визначення спектра необхідних робіт, замір приміщення, визначення кількості та видів необхідних матеріалів та визначення часу на виконання планованого ремонту та оздоблення стін. Компанія «Теплий фасад» зробить все на найвищому рівні та максимально оперативно.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!