Зробимо Ваш будинок теплішим...

Оздоблення котеджів в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Оздоблення котеджів

Компанія «Теплий Фасад» займається професійним оздобленням котеджів під ключ. Завдяки широкому спектру послуг та компетентності майстрів ми якісно виконуємо усі необхідні роботи. Звернувшись до нас, вам не доведеться вдаватися до послуг інших підрядників.

Що таке оздоблення котеджу?

Оздоблення котеджу під ключ є комплексом будівельно-ремонтних робіт, в які включені:

 1. знесення та зведення стін, перегородок, встановлення або заміна інженерних комунікацій;
 2. установка сходів;
 3. внутрішнє облаштування за розробленим дизайн-проектом.

Переваги компанії «Теплий Фасад»

Звертаючись за оздобленням котеджу в компанію «Теплий Фасад» Одеса, ви отримуєте відразу кілька переваг:

 • Відповідальний та ефективний підхід. Робота майстрів побудована таким чином: планування, виконання, перевірка, коригування. Така схема дозволяє задовольняти будь-які бажання клієнта якісно.
 • Комплексний сервіс. Компанія надає повний комплекс послуг, необхідних для оздоблення котеджу. Таким чином, Ви можете замовити проектування дизайну, встановлення інженерних повідомлень, організацію роботи субпідрядних організацій, підбір та постачання витратних матеріалів, а також меблів.
 • Висока якість. У компанії працюють досвідчені майстри під контролем кваліфікованого керівництва, тому будь-які роботи виконуються якісно та в суворо обумовлені терміни.
 • Віддалений контроль обробки. Клієнти компанії можуть віддалено стежити за перебігом робіт за допомогою щотижневих фото- та відеозвітів.
 • Гарантії. Компанія надає послуги за офіційним договором, а після їх завершення надає гарантію.

Як проходить оздоблення котеджу

Першим кроком є ​​проектування дизайну, інтер’єру та екстер’єру, підбір матеріалів, складання креслень.

Оздоблювальні роботи виконуються в кілька етапів за конкретним планом:

 • Установка перегородок. На цьому етапі розмічуються стіни, армуються перегородки, закладаються шви між перегородкою та плитою перекриття.
 • Штукатурка. Під час цих робіт ґрунтуються стіни, встановлюються маяки, штукатуряться стіни та віконні отвори, утеплюються кути приміщення, армується штукатурка, а наприкінці забираються маяки.
 • Електромонтаж. У рамках цього етапу укладаються електричні дроти, встановлюються розетки та вимикачі, виводиться проводка для освітлення, збирається щиток, монтуються автомати ПЗВ, ДІФ.
 • Встановлення опалювальних систем. На цьому кроці прокладається повідомлення від котельні до приміщень, встановлюється теплотехнічна шафа та гребінка опалення, монтуються батареї, пресується та налагоджується вся система, ставиться колекторна група, насоси, котли. li>
 • Монтування теплої підлоги. На п’ятому етапі укладаються мати теплої підлоги, встановлюються труби, збирається колектор, а також перевіряється вся система.
 • Встановлення водопостачання та каналізації. Після виконання всіх робіт з теплою підлогою прокладаються труби водопостачання, встановлюються колектори, фільтри води, лічильники та захист від протікання.
 • Стяжка підлоги. На цьому етапі грунтуються підлоги, встановлюється демпферна стрічка, робиться стяжка напівсухим способом за допомогою професійних інструментів, додається фіброволокно, що захищає поверхню від тріщин.
 • Встановлення вентиляції. Потім монтується вентиляційна система, витяжка та приплив, вентилятори, після чого обладнання перевіряється, запускається та остаточно підключається.
 • Монтаж кондиціонерних трас. На цьому кроці розмічуються траси та штроба, а потім прокладаються.
 • Установка гіпсокартону. На десятому етапі збирається та встановлюється каркас, підшивається гіпсокартон, а після розшивається, закладаються шви, обклеюються місця стику.
 • Укладання плитки. В рамках цього кроку грунтуються стіни та підлога під подальші роботи, розмічається плитка, за необхідності підрізається, плитка укладається та затирається.
 • Шпаклювання. Під час малярних робіт здійснюється ґрунтовка необхідних поверхонь, шпаклювання, шліфування, а також встановлюється ліпнина.
 • Встановлення покриття для підлоги. Для виконання цих робіт спочатку ґрунтується поверхня, після чого на готовий матеріал встановлюється обране покриття.
 • Підсумкове оздоблення стін та стель. На даному етапі грунтується необхідна поверхня, клеяться шпалери та наноситься фарба.
 • Встановлення натяжних стель. На ґрунтовану поверхню встановлюється профіль, потім безпосередньо натяжна стеля та джерела штучного світла.
 • Завершальні роботи. На останньому етапі монтуються сантехнічні вироби, а також розетки, вимикачі, люстри та інші електроприлади.

Чому варто обрати одного генерального підрядника

Намагаючись заощадити, люди звертаються за послугами до кількох підрядників. Однак роботи вийдуть дешевшими не більше, ніж на 5%, а навантаження на замовника зростає в рази: необхідно вибирати компанії для кожного етапу обробки, контролювати весь процес, самостійно займатися постачанням матеріалів.
Вибравши одного генерального підрядника, потрібно заплатити трохи більше, проте клієнту не потрібно турбуватися ні про що. Звернувшись до компанії

«Теплий Фасад» Одеса Ви отримуєте наступний ряд переваг:

 1. Повноцінне виконання проекту. Один підрядник бачить повноцінну картину проекту.
 2. Зв’язок у будь-який момент. Керівництво компанії завжди швидко взаємодіє із замовником з будь-яких питань.
 3. Єдиний посібник. Завдяки компетентним керівникам весь процес скоординований, що дозволяє уникнути ризиків.
 4. Поетапний ремонт. За потреби виконується часткове оздоблення.

Чому варто вибрати компанію «Теплий фасад»

Якщо ви збираєтеся замовити повне або часткове оздоблення котеджу, Вам варто вибрати нашу компанію як єдиний підрядник. Ми спеціалізуємося на виконанні таких робіт, тому наші клієнти одержують якісний об’єкт.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте низку переваг:

 • повний комплекс послуг від одного підрядника;
 • лояльне ціноутворення;
 • оперативне виконання замовлень;
 • штат досвідчених майстрів;
 • матеріали за оптовими цінами.

Крім того, в нашій роботі ми дотримуємося певних стандартів:

 1. Єдина якість. У нашій компанії передбачені єдині стандарти якості для всіх об’єктів, незалежно від складу бригади та завдань.
 2. Вузконаправлені майстри. Кожен окремий вид робіт у нашій компанії виконує співробітник із вузькою спеціалізацією з цього завдання. Це дозволяє досягати високої якості на будь-якому етапі.
 3. Професійне обладнання. У роботі ми застосовуємо спеціалізовану техніку та інструменти, що дозволяє скоротити витрати часу, а також дотримуватися високих стандартів якості.
 4. Індивідуальні умови. Ми прагнемо забезпечити комфортні умови співпраці для кожного клієнта.

Які бувають види обробки

Звернувшись до компанії «Теплий Фасад» Одеса, ви можете замовити один з наступних видів оздоблення котеджу:

 1. Косметичний. Такий вид обробки призначений для усунення невеликих дефектів та пошкоджень, що виникли під час експлуатації будівлі.
 2. Капітальний. Цей вид обробки необхідний при зведенні нового будинку або при серйозних пошкодженнях котеджу. У ході робіт замінюються інженерні повідомлення, будуються нові та перегородки та виконуються інші завдання.

ОБРОБКА КОТЕДЖІВ В ОДЕСІ

ВІДПОВІДІ НА ПОЩИРЕНІ ПИТАННЯ

Промышленный альпинизм
Вартість повного або часткового оздоблення котеджу іноді сильно варіюється.

Підсумкова ціна визначається за кількома критеріями:

 1. загальна площа;
 2. вид матеріалів;
 3. особливості обробки;
 4. відстань від міста.
Надёжно и практично
Для замовлення необхідно зв’язатися з нами за телефоном чи залишити онлайн-заявку на сайті. Наші фахівці прибудуть на об’єкт у зручний для вас час. Після оцінки та розрахунку вартості ми укладаємо із замовником офіційний договір.
Мы позаботимся обо всём

Скільки триває комплексне оздоблення?

Відповідно до складності поставлених завдань встановлюються терміни виконання, наприклад, котедж площею 250 кв. буде виконано за 8-12 місяців.

Я можу побачити об’єкт під час роботи.

Так. Ми надаємо щотижневий звіт та можемо організувати виїзд.

Чи можу я, використовуючи ваші послуги, звернутися до сторонніх підрядників?

Так, але тоді наша робота буде менш ефективною. Ідея нашої компанії у наданні повного комплексу робіт під ключ. Працюючи зі сторонніми підрядниками, ми не зможемо гарантувати високу якість усіх послуг.

Як здійснюється оплата?

Комплекс робіт поділяється на 8-10 етапів. Розрахунок проводиться за кожен з них окремо: 30% авансом, а 70% після виконання.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!