Зробимо Ваш будинок теплішим...

Утеплення та оздоблення балконів в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Утеплення балконів

Компанія “Теплий фасад” допоможе Вам утеплити і збільшити площу Вашого балкона або лоджії. Бригадою професійних майстрів все буде виконано якісно, не дорого та в обумовлений термін. Ми використовуємо лише високоякісні та перевірені, але водночас не дорогі матеріали.

Переваги утеплення балконів із компанією «Теплий фасад»

 • Ми 10 років на ринку і ми не маємо негативних відгуків
 • Справедливе та прозоре формування ціни
 • Гарантія дотримання термінів виконання робіт
 • Гарантія на всі роботи 5 років
 • Безкоштовний виїзд фахівця, замір і складання кошторису

Ціни на утеплення балконів в Одесі та Одеській області.

ПІНОПОЛІСТИРОЛ

від 199грн/ м²
 • Утеплення пінопластом
 • Стандартне оздоблення
 • Гарантія 5 років

ПІНОФОЛ

від 299 грн/м²
 • Утеплення пінофолом
 • Стандартне оздоблення
 • Гарантія 5 років

Гарантія на утеплення балконів та матеріали

З 2004 року будівельна компанія “Теплий фасад” допомагає зберігати тепло у будинках клієнтів та суттєво економити на комунальних платежах. Ви можете бути повністю впевнені в якості послуги, що набувається вами, оскільки отримуєте 7-ми річну гарантію на всі види робіт і матеріали.

Компанія “Теплий фасад” клієнтоорієнтована – ми цінуємо власне ім’я та репутацію. Для нас головне, щоб клієнт залишився задоволеним усім – починаючи від спілкування з менеджером до післягарантійного обслуговування.

Ми працюємо на довгострокову перспективу і хочемо, щоб клієнти бачили у нас надійних та обов’язкових партнерів. А при виникненні потреби у будь-яких будівельних послугах зверталися саме до нас і могли рекомендувати нас своїм друзям та знайомим.

Давати 7-річну гарантію на утеплення нам дозволяють такі фактори:

 • 13 років досвід утеплення приватних та багатоквартирних будинків
 • використання виключно перевірених та якісних матеріалів
 • використання професійного інструменту
 • сертифікована та ліцензована бригада будівельників-висотників
 • дотримання всіх технологічних норм та процесів

Матеріали для утеплення балконів

Один із матеріалів, що часто використовуються для утеплення. Його основні переваги – це ціна і відмінні гідро і теплоізоляційні властивості.

Максимально ефективний спосіб утеплення та збереження тепла на балконі дозволяє зробити з балкона або лоджії додаткове тепле приміщення. Матеріал екологічний і довговічний. Має низький коефіцієнт провідності тепла і практично нульовий коефіцієнт поглинання води.

Переважно використовують для утеплення стін лоджій та балконів зовні. Після такого виду утеплення обов’язково потрібне оздоблення зовнішніх поверхонь штукатуркою через низьку стійкість до вологи.

Это идеальный вариант для утепления, сам материал легкий и тонкий, но несмотря на это обладает великолепными звуко- и теплоизоляционными свойствами. Он экологически чистый и практичный – именно его мы рекомендуем использовать для утепления внутри помещений.

Схема утеплення балкона

Збереження комфортної температури будь-якої пори року

За допомогою утеплення стін на балконі або лоджії вам вдасться зберегти затишок і тепло навіть у найсуворішу зиму, а влітку у вас в квартирі збережеться комфортна температура – сонце практично перестане нагрівати стіни, тим самим погода на вулиці не буде кардинально впливати на температуру всередині квартири. .

Консультація, виїзд фахівця та завмер – безкоштовно!

Консультация и выезд специалистов строительной компании “Теплый фасад” на объект для замеров – абсолютно бесплатны и ничего Вам не будет стоить. Свяжитесь с нами удобным Вам способом и подробно расскажем о комплексе работ необходимых в Вашем отдельном случае, предоставим подробную смету по материалам и необходимым человека часам и только тогда подпишем договор с точно указанной датой окончания работы и сумму за ее выполнение.

Дозвільні документи

Строительная компания “Тёплый фасад” работает полностью в правовом поле, имеет все разрешительные документы на ведение строительных, ремонтных и высотных работ на территории Украины.

ЗНИЖКА НА УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНУ -15%

Заповніть заявку на безкоштовний виїзд фахівця, замір об’єкта та отримайте докладний кошторис зі списком матеріалів та описом робіт.

*Акційна пропозиція діє до кінця року