Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт квартир в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт квартири

Ремонт квартир в Одесі – одна з головних спеціалізацій компанії. Якщо Ви вирішили капітально змінити обстановку або просто освіжити інтер’єр, радимо звертатися до професіоналів. Досвідчені працівники якісно реалізують дизайнерські проекти будь-якої складності. Співробітники фірми «Теплий фасад» орієнтовані на те, щоб максимально задовольнити клієнтів.

Вартість ремонту та що до нього входить?

Компанія «Теплий фасад» славиться великим досвідом роботи, має значну базу інструментів та штат висококваліфікованих працівників. Перше, з чого починається співпраця – консультація, за якою слідує проектування. Над створенням проекту працюють висококваліфіковані дизайнери та проектувальники. Вони враховують побажання клієнта, створюючи неповторний та функціональний інтер’єр. Цей етап важливий, дозволяє визначити та виключити недоліки. Усувається необхідність у виправленні, що дозволяє вкластися у найкоротші терміни.

Після створення проекту буде розраховано загальну вартість. Розрахунок точний, оскільки ґрунтується на попередньо розробленому проекті. Сума вказується у договорі, який укладається між фірмою та клієнтом. Вона не змінюється протягом усього ремонту, отже, Ви будете впевнені у відсутності переплат. Також, у договорі зазначаються час, необхідний реалізації задуманого, особливості робіт і терміни оплати. Третім етапом є робота.

У компанії «Теплий фасад» виконується таке:

 • демонтаж
 • бетонування стін, підлоги та створення перекриттів
 • вирівнювання поверхонь, шпаклівка та штукатурка
 • установка сантехніки та електроприладів
 • створення гіпсокартонових конструкцій, облаштування стелі
 • декоративне оздоблення, що передбачає оздоблення стін, підлог та ін.
 • прибирання всього будівельного сміття.

Ремонтно-будівельна бригада має значний досвід. Вона реалізує складні проекти, забезпечуючи якісний результат. У будь-який момент замовник може отримати звіт про виконану роботу, проконтролювавши її особисто. Плюсом є утилізація сміття, що залишилося після ремонту.

Види ремонту квартир

Компанія «Теплий фасад» займається ремонтом квартир в Одесі під ключ. Досвідчені проектувальники, інженери, дизайнери, будівельники та надійні постачальники будматеріалів дозволяють досягти високої якості та порівняно низьких цін на послуги.

У компанії «Теплий фасад» можна замовити ремонт різного виду:

 1. Косметичний, що дозволяє усунути недоліки, що виникають у міру використання житла, або оновити набридлий інтер’єр . Може здатися, що виконати дрібний квартирний ремонт нескладно, але, діючи самостійно, Ви ризикуєте залишитися незадоволеним отриманим результатом. Звернувшись до досвідчених майстрів, це обійдеться навіть дешевше завдяки прямому контакту з постачальниками будівельних матеріалів.
 2. Стандартний, який передбачає недороге, оперативне та якісне вирішення проблем. Майстри усунуть тріщини, оштукатурять стіни, пофарбують поверхні, поклеять шпалери та ін.
 3. Євроремонт (ремонт бізнес-класу), особливість якого полягає в тому, що він виконується за дизайнерським проектом і часто передбачає перепланування. Вартість досить висока, оскільки включає найширший список робіт. Зазвичай він передбачає розробку проекту, використання матеріалів найвищої якості та дорогих варіантів обробки, застосування декоративних елементів та конструкцій, заміну електрики та сантехніки. До євроремонту відноситься також монтаж системи відеоспостереження, домашнього кінотеатру та ін.
 4. Дизайнерський, що передбачає кардинальну зміну квартири, її перепланування, зміну інтер’єру, проектування зон під потреби власника . Це елітний ремонт, що відрізняється унікальним стилем. Він здатний вирішити одночасно кілька завдань: створення неповторного авторського інтер’єру, покращення мікроклімату в будинку та підвищення якості життя. Тут використовуються інноваційні технології та сучасні матеріали.

Незалежно від виду необхідного ремонту, фахівці компанії «Теплий фасад» виконають його на найвищому рівні.

Переваги співпраці з компанією «Теплий фасад» в Одесі

Компанія «Теплий фасад» пропонує неповторний ремонт квартир в Одесі.

Перевагами організації є така:

 • У клієнтів з’являється величезна кількість вільного часу. Ви можете приділити його іншим корисним заняттям. Преображенням квартири замість Вас займатимуться професіонали.
 • Прозорість роботи. Між фірмою та замовником оформляється договір, у якому прописуються права та обов’язки двох сторін. Оплата здійснюється через банківський рахунок або через складання актів.
 • На будь-якому етапі надається консультація. За бажанням, Вам розкажуть про те, який матеріал краще вибрати, як зробити приміщення більш функціональним тощо.
 • Персонально складається проект з урахуванням потреб та побажань клієнтів.
 • Замовник отримує інформацію про те, які матеріали були використані та їх особливості.
 • Вигідні пропозиції. У компанії «Теплий фасад» уникають націнок, щоби порадувати клієнтів приємною вартістю послуг. Для зручності передбачено готівковий та безготівковий розрахунок.
 • Робота в межах встановленого бюджету. Вартість робіт відображена у детальному кошторисі, де зазначено, що виконується, в якому обсязі та скільки буде коштує. За погодженням із замовником кошторис може бути відкоригований у процесі ремонту.
 • Виконання складних дизайнерських проектів, використання нестандартних підходів для досягнення потрібного результату.
 • Безкоштовно можна оформити виїзд майстра додому, який розрахує вартість робіт. Виклик ні до чого не зобов’язує, при цьому є можливість підбору кількох варіантів кошторисів.
 • Штат співробітників складається з перевірених бригад та окремих майстрів.

Основною рекламою компанії є кількість позитивних відгуків та рекомендацій. Якщо Ви з якихось причин сумніваєтеся, чи варто довіряти таке серйозне завдання комусь, окрім себе, запросіть майстра додому. Він грамотно відповість на питання, складе кошторис і оголосить терміни виконання ремонту. Після цього Ви зрозумієте, що співпраця з фірмою «Теплий Фасад» – вигідна та безпечна.

Щоб виконати якісний ремонт квартир в Одесі, зв’яжіться з менеджерами «Теплого Фасаду» Вам не доведеться довго чекати, як співробітник підбере комфортний час для зустрічі для узгодження деталей. Тут можна замовити різні послуги, починаючи з косметичного, до комплексного перетворення.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!