Зробимо Ваш будинок теплішим...

Фасадні роботи в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Фасадні роботи

Фасад будь-якої будівлі не тільки захищає приміщення від зовнішніх факторів, але й виконує естетичну функцію. При організації цієї частини будинку слід дотримуватися норм безпеки, застосовувати якісні матеріали, дієві способи обробки, а також продумати дизайн. Компанія «Теплий Фасад» займається будь-якими фасадними роботами в Одесі та передмісті незалежно від складності завдання. Досвідчені фахівці здійснять усі необхідні послуги з ремонту, реконструкції та оздоблення фасаду.

Якісні фасадні роботи приносять безліч переваг власнику будинку:

 • хороша звукоізоляція;
 • зниження тепловтрат;
 • економія на опаленні;
 • скорочення кількості конденсату.

Крім того, продумані фасадні роботи допоможуть зробити будинок красивішим. Щоб досягти таких результатів, потрібно буде технічно правильно провести всі роботи. Перелік послуг, що потрібні, встановлюється відповідно до цього стану будівлі.

Майстри компанії «Теплий Фасад» здійснюють повний комплекс послуг з фасадних робіт:

 1. Утеплення та гідроізоляція. Сюди входить підготовка стін, встановлення утеплювача з пінопласту або мінеральної вати, нанесення декоративного покриття відповідно до побажань замовника.
 2. Ремонт фасаду. У рамках цих робіт робітники спершу оцінюють стан фасадної частини та встановлюють повний перелік проблем. Відповідно до реальної ситуації готується список необхідних робіт – підготовка стін, відновлення пошкоджень, ремонт декоративного покриття.
 3. Декорування зовнішньої частини будівлі. Ці роботи включають облицювання або покриття фасаду будь-яким матеріалом, який вибере клієнт.

Підсумкова вартість фасадних робіт у нашій компанії встановлюється на основі кількості та складності завдань. Майстри компанії «Теплий Фасад» готові взятися за будь-який вигляд зовнішньої частини будівлі: це можуть бути вентильовані та не вентильовані, сухі та мокрі стіни. Будь-які послуги ми виконуємо якісно, ​​у зазначений термін, а також із дотриманням усіх технологічних норм.

Оздоблення фасаду будинку в Одесі

Компанія «Теплий Фасад» спеціалізується на оздобленні фасадів будинків в Одесі. Ми здійснюємо низку послуг, які допомагають захистити житлові будівлі від негативного впливу зовнішніх факторів та покращити естетичний вигляд.

А саме:

 1. фарбування;
 2. штукатурка;
 3. облицювання.

Всі ці послуги виконуються за допомогою промисловими альпіністами. Такий підхід дозволяє не використовувати дорогу техніку, тому вартість наших робіт істотно нижча за ринкові.

Якісні фасадні роботи – запорука комфортного життя!

Наскільки якісно були виконані фасадні роботи, настільки гарною буде зовнішня частина будівлі. Тому при виборі виконавця слід зупинитися на надійній організації. Компанія «Теплий Фасад» надає професійні роботи з фасаду за лояльними цінами.

Які роботи виконуються перед обробкою

При виконанні обробки фасадної частини будівлі слід виконати кілька етапів:

 1. підготувати стіни до оздоблення;
 2. підібрати відповідні матеріали;
 3. спланувати майбутні роботи.

Такі роботи, як штукатурка та фарбування, можуть бути виконані власниками будинку, проте тоді вдасться заощадити лише один раз. При цьому ніхто не зможе гарантувати високу якість та переваги, які вона несе.

Фарбування фасаду здійснюється за такою схемою:

 1. підготовка;
 2. нанесення ґрунтового шару;
 3. фарбування.

Такий підхід дозволяє нашій компанії виконувати послуги якісно, ​​тому наші клієнти зможуть жити у надійних та захищених будинках.

Дозвільні документи

Строительная компания “Тёплый фасад” работает полностью в правовом поле, имеет все разрешительные документы на ведение строительных, ремонтных и высотных работ на территории Украины.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!