Зробимо Ваш будинок теплішим...

Монтаж перегородок в Одессі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Монтаж перегородок

Зонування великих приміщень, як і перепланування, сьогодні дуже актуальні напрямки в підвищенні ефективності простору житлових і офісних приміщень. Монтаж перегородок вирішує ці проблеми максимально просто, органічно і швидко. Компанія «Теплий фасад» пропонує повний спектр послуг, що дозволяють не просто зручно, практично та якісно перепланувати будь-яке приміщення, а й зробити це вишукано, комфортно та оперативно. Кваліфікація майстрів компанії дозволяє створювати будь-які різновиди перегородок у повній відповідності до особистих побажань клієнта та «можливостей» приміщення. Довіртеся професіоналам компанії «Теплий фасад» і після закінчення робіт Ви отримаєте те приміщення, про яке мріяли.

Основи високої якості послуг, що надаються нами

Монтаж перегородок від компанії «Теплий фасад» включає основні роботи:

 • точні виміри
 • розмітка
 • порівняння рівнів площин
 • посилення каркасу
 • чорнова та декоративна обшивка перегородок.

Майстри компанії “Теплий фасад” готові виконати роботи будь-якого рівня складності. Отриманий результат буде відповідати всім вашим очікуванням та побажанням

Сучасний монтаж перегородок

Перепланування офісу або житлового приміщення, виробничого цеху або торгового об’єкта виграє як у дизайні, так і у функціональності, якщо буде зроблена за допомогою монтажу перегородок. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий вибір матеріалів, з яких можна створити унікальні та доступні за вартістю для всіх бажаючих перегородки.

Наприклад:

 • бетонні
 • піноблокові
 • скляні
 • цегляні
 • дерев’яні
 • гіпсокартонні.

Зробити монтаж перегородок швидко, акуратно та гарантовано якісно допоможуть досвідчені майстри компанії «Теплий фасад», для цього вони використовують найінноваційніші технології та інструменти.

Типи міжкімнатних перегородок

Переміщення міжкімнатної перегородки дозволяє збільшити загальну функціональність приміщення, або розділити його на декілька нехай менших, але ізольованих один від одного кімнат.

Компанія «Теплий фасад» пропонує монтаж перегородок різних модифікацій, що відрізняються за:

Типу конструкції

 • Кладочні, які монтують з цегли та будівельних блоків, при виборі матеріалу необхідно враховувати навантаження на несучі перегородки, найкраще використовувати «легкі» будматеріали, наприклад, поризовану та пустотну цеглу/блок. Необхідні параметри знає досвідчений майстер відповідно, з чим він здійснює вибір та монтаж міжкімнатних перегородок. Крім обчислення показника навантаження, досвідчений майстер пам’ятає необхідність армувати таку перегородку на певній висоті і прутами потрібної товщини і довжини.
 • Каркасні дозволяють зводити перегородки будь-яких форм, де каркасом стає профіль із металу, а обшивкою – гіпсокартон. У внутрішню частину обов’язково поміщають звукоізоляційний матеріал. Досвідчені майстри компанії «Теплий фасад» у каркасі попередньо готують призначені для навішування дзеркал та полиць заставні деталі. Передбачити це без певного досвіду дуже важко.
 • Розсувні відносять до найпростіших типів перегородок, а високу популярність забезпечує декілька видів таких перегородок, а саме:
 1. маючих напрямний рейковий механізм на стелі та підлозі, призначений для руху перегородки
 2. напрямний механізм, закріплений тільки на стелі, така конструкція не має порога на підлозі
 3. перегородка-гармошка
 4. похило-розсувного типу, де відкривання проводитиметься відведенням перегородки від себе з подальшим рухом її убік.

Найчастіше їх виготовляють з дерева і скла, так що скляні візуально збільшують простір, а дерев’яні несуть певне декоративне навантаження і виробляють візуальний поділ/зонування приміщення.

 • З кишенею для розміщення розсувних дверей, де часто використовується технологія встановлення готового пеналу для розсувних дверей. За товщиною така конструкція не перевищує 12,5 см.

Матеріал виготовлення

 • Цегляні, де вибір матеріалу ґрунтується на величині навантаження або можливостях перекриттів. Майстри компанії «Теплий фасад» пропонують монтаж перегородок під лофт шляхом оздоблення легкої конструкції плиткою під цеглу, що візуально створює повну ілюзію цегляної або блокової кладки.
 •  Бетонні, монтують з піноблоків із щільністю від 600 до 800 кг/м³ при товщині від 80 до 100мм, більш тонкі блоки не дадуть належної шумоізоляції, такі перегородки необхідно оштукатурювати. Можна полегшити конструкцію, застосувавши керамобетонні блоки, але їх використання ускладнює збереження геометричних розмірів, тому такий монтаж краще довірити досвідченим майстрам компанії «Теплий фасад».
 •  Виготовлені з пазогребневої гіпсової плити відрізняється тим, що ці елементи більші в порівнянні з піноблоками, але з їх допомогою можна створювати декоративні ніші. Такі конструкції будуть довговічнішими без додаткового армування. Подібні перегородки підсилюють сталевими оцинкованими штукатурними куточками і кріплять анкерами до стін, які їх встановлюють.
 • Керамічні поризовані блоки в 2-2,5 рази легші за цегляні аналоги і чудово закріплюються звичайною системою кріплення, а великі розміри сприяють полегшенню і прискоренню монтажу перегородки. Навіть ребристість зовнішньої стінки такого блоку використовується для підвищення зчеплення зі штукатуркою, якою згодом проводиться оздоблення нової перегородки.
 • Гіпсокартонні перегородки ідеально підходять для тих приміщень, де навантаження для перекриттів має бути мінімальним. Такі конструкції не вимагають оштукатурювання перед фінішними оздоблювальними роботами.

Всі зазначені різновиди перегородок готові зробити на замовлення майстра компанії «Теплий фасад» у найкоротші терміни та з гарантією високої якості установки, а за потреби та оздоблення.

Якісний монтаж перегородок в Одесі

Встановити перегородку швидко та красиво ще не все, по-справжньому досвідчені фахівці допоможуть:

 • зробити точні розрахунки місця встановлення та розмірів
 • розпланувати розташування комунікаційних мереж
 • вибрати належний рівень звуко- та теплоізоляційних матеріалів
 • врахувати нюанси приміщення та вимог щодо його використання
 • зробити бажане остаточне, а не тільки чорнове, оздоблення, а саме, обклеювання стін або фарбування, кріплення гіпсокартону або нанесення інших декоративних складів.

З компанією «Теплий фасад» ви:

 1. зробите монтаж перегородок у найкоротший термін
 2. заощадите гроші
 3. не вивчатиме безліч інформації щодо правильного розташування, вибору матеріалів монтажу та обробки, а отримаєте послуги від досвідчених майстрів
 4. отримайте гарантовану та бажану якість виконаних робіт.

Ремонт з компанією «Теплий фасад» може приносити радість без значних втрат часу та вкладення грошей.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

H4 Будь розумніший. Почни заощаджувати сьогодні!