Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт квартири-студії в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт квартири-студії

Квартири-студії – один з популярних варіантів облаштування житлового приміщення. Простір поділяють на функціональні зони за допомогою перегородок, колірного рішення та меблів. Не маючи належного досвіду в оформленні інтер’єру, Ви напевно втратите затишок. Досягти балансу між естетичною красою та ергономічністю, створити комфортну обстановку допоможуть співробітники компанії «Теплий Фасад». Звернувшись сюди, Ви отримаєте затишний інтер’єр, виконаний відповідно до законодавчих вимог ГОСТу.

Види ремонту у квартирі-студії

Ремонт квартири-студії в Одесі не є розкішшю, а необхідністю. Це дуже цікаве заняття, але воно характеризується складністю та досить великими фінансовими витратами. Власники нерідко запитують себе – з чого почати? Спочатку важливо визначитися, який ремонт потрібний житлу.

Косметичний ремонт полягає переважно у зміні старої обробки. Щоб досягти якісного результату, важливо заздалегідь підготувати поверхні. Капітальний замовляють переважно для новобудови або за бажання виконати перепланування.

Обсяг робіт підбирається індивідуально, включає:

 • Планування, що передбачає знесення чи встановлення перегородок. Кімнати можна об’єднати або навпаки розділити на зони. Мається на увазі перенесення дверей або їх збільшення. У будь-якому випадку потрібна консультація фахівця, який визначить можливість виконання перепланування. Усі ці операції повинні узгоджуватися зі спеціальною організацією.
 • Заміна та перенесення розеток, вимикачів, сантехніки та радіаторів.
 • Заміна дверей та вікон.
 • Встановлення додаткового освітлення.
 • Оздоблення різних поверхонь: підлоги, стін та стелі.

Капітальне перетворення квартири-студії – тривалий процес, з яким не можна впоратися за кілька днів. Сучасний ремонт передбачає використання актуальних методом оздоблення, комфортних меблів та функціональних предметів інтер’єру. У квартирі буде все, що буде потрібно господареві. Євроремонт виконується професіоналами, передбачає використання екологічних, безпечних та модних матеріалів. Застосовуються сучасні технології, обладнання та сировина найвищої якості. Усі роботи відповідають європейським стандартам. Елітний ремонт мають на увазі створення витонченого інтер’єру, який даруватиме гарний настрій і позитивні емоції. Мається на увазі використання ексклюзивних матеріалів найвищої якості та ефективних технологій.

Звернувшись до компанії «Теплий Фасад» в Одесі, всі операції будуть виконані досвідченими співробітниками. Дії важливо ретельно спланувати та обміркувати. Звернувшись до спеціалізованої організації, Ви отримаєте комплекс послуг із перетворення квартири-студії.

Етапи проведення ремонту

Ремонт студії виконується поетапно і включає наступні завдання:

 1. Виміри. Майстер компанії вимірює об’єкт, визначає, які стіни підлягають перенесенню за необхідності перепланування.
 2. Розрахунок кошторису. Оформляється документ, в якому зазначено інформацію про витрати, терміни реалізації та витрату будматеріалів.
 3. Безпосередньо роботи. До них відноситься демонтаж старих перекриттів, перепланування, підготовка та оздоблення, встановлення підлогового покриття, натяжної стелі та ін.

У компанії «Теплий Фасад» розробляється проектна документація, погоджується перепланування у відповідних інстанціях, точно розраховуються витрати. Завдяки візуалізації, замовник зможе при плануванні побачити, як зрештою виглядатиме квартира.

Вартість ремонту квартири-студії

Ремонт студії має на увазі комплекс робіт.

Вартість послуг компанії «Теплий Фасад» залежить від низки факторів:

 • Площа квартири. Ціна розраховується за метражем підлоги, встановлюється за 1 м².
 • Стан об’єкту: новобудова, первинне житло без оздоблення або вторинне. При необхідності зняття старих шпалер, покриття для підлоги і т.д. або виконання завдань з нуля, кінцева вартість підвищується.
 • Необхідність перепланування приміщень.
 • Обсяг робіт, який визначається після розробки дизайнерського проекту та складання кошторису.
 • Ціна матеріалів.

Окрім перерахованого, на вартості позначається категорія ремонту:

 1. Ексклюзивний дорожчий за інші варіанти, проводиться за індивідуально створеним проектом.
 2. Бізнес-клас – «золота середина». Мається на увазі використання надійних, довговічних матеріалів.
 3. Стандартний – є бюджетним варіантом, при якому проект дизайнера потрібен лише при переплануванні.< /li>

Необхідність проектування інтер’єру квартири-студії полягає в наступному:

 • можна попередньо побачити, як виглядатиме кінцевий результат
 • точно розраховується обсяг робіт
 • визначається кількість необхідних матеріалів
 • зводиться до нуля ризик помилок, що унеможливлює додаткові витрати.

Дизайн квартир-студій

Стиль може бути будь-яким, але у разі квартири-студії перевагу краще віддати мінімалізму або поп-арту. Продумуючи його, важливо дотримуватися особистих правил та переваг. Дизайнери компанії «Теплий Фасад» мають відмінну уяву та творчі здібності, що дозволяє змінити внутрішній простір студії.

Куди звернутися в Одесі?

В Одесі замовити ремонт квартири-студії можна у компанії «Теплий Фасад».

Організація характеризується значним списком переваг:

 • З’являється можливість розділити житло на комфортні та функціональні зони, поекспериментувати з простором та облаштувати інтер’єр під особисті потреби.
 • Використовуються нестандартні дизайнерські рішення та способи оздоблення. Реалізуються неповторні з естетики та ергономічності ідеї.
 • Співробітники компанії порекомендують стильовий напрямок, допоможуть обрати освітлювальні прилади, меблі та ін.
 • Відповідальний підхід до складання проекту, оскільки при відкритому просторі навіть маленькі деталі інтер’єру привертатимуть увагу.
 • Якість. Роботи виконують досвідчені майстри, проектувальники та дизайнери.
 • Можливість заощадити на купівлі матеріалів завдяки налагодженій співпраці з постачальниками.
 • Узгодження перепланувань у контролюючих інстанціях.
 • Створення індивідуального інтер’єру, що відповідає уявленням клієнта.

Фахівці реалізують ідеї різної складності. Студію оформлять у стилі, що сподобався Вам, облаштувавши простір зручно і функціонально. З цією метою зверніться до компанії «Теплий Фасад», де на замовника чекає бездоганна якість.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!