Зробимо Ваш будинок теплішим...

Стяжка підлоги в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Стяжка підлоги

Комфорт будь-якого приміщення залежить від якості та типу покриття для підлоги, де найбільш важливим стає правильно організована стяжка. Адже саме підлога несе максимальне механічне навантаження у процесі експлуатації житлового чи робочого приміщення. Підлога повинна витримувати на собі пересування людей і тиск від меблів, які часом важать настільки багато, що найстійкіша цементна стяжка просідає і утворює вм’ятини. Тому дуже важливо довірити роботу з організації стяжки підлоги професіоналам.

Види стяжок

Основу, що спеціально готується під покриття для підлоги, називають стяжкою підлоги. Від його якості залежить не тільки, наскільки рівно і акуратно буде укладено підготовлене/плановане покриття для підлоги, але і як довго воно буде служити і зберігати привабливий зовнішній вигляд. Для якісного і довговічного укладання будь-якого покриття для підлоги необхідно правильно підготувати основу, тобто організувати стяжку підлоги або цементно-піщаний шар, який є найбільш міцною, довговічною і зносостійкою основою під будь-яке покриття: ламінат або паркет, лінолеум або плитку.

За типом зчеплення з перекриттями стяжка для підлоги буває:

 1. плаваюча або встановлена ​​на тепло- та звукоізолюючій подушці і не стикається зі стінами
 2. на розділовому шарі, що відокремлюється від нижче лежачої основи гідро- та теплоізоляцією і стикається зі стінами
 3. пов’язана, організована поверх робочої поверхні при закріпленні до неї властивістю адгезивності.

За методом укладання розрізняють такі різновиди стяжки для підлоги:

 • суцільна, коли весь простір заповнюється вручну, а вирівнювання проводиться за допомогою інструментів
 • напівсуху, тобто організовану за рахунок сухого та вологого шарів, що дозволяє організувати найбільш міцну двошарову систему за мінімальних втрат часу на сушіння та усадку та економії витрати робочих сумішей
 • самовирівнювальну, одержувану шляхом використання текучого робочого розчину зі значною вагою, під вагою якого стяжка заповнюватиме тріщинки, вм’ятини і стікатиме у напрямку ухилу. А це допоможе створити максимально міцну основу без застосування будь-якої механічної сили у підготовці основи. Робочий розчин самопливом все розрівняє та швидко висохне
 • збірну, представлену двома шарами, подібними до напівсухого методу. Тут на сухий шар укладаються пластикові плити.

Види ремонту квартир

Існує безліч різновидів стяжок підлоги, але серед найпопулярніших і найчастіше використовуваних варто відзначити три: мокра, напівсуха і суха стяжка, розберемо кожну окремо.

Мокра стяжка підлоги або класична відрізняється тривалим періодом «дозрівання» та невисокою продуктивністю, де за добу якісно можна укласти не більше 60м2 стяжки підлоги. Але з іншого боку вона найдоступніша за ціною і не вимагає дорогих витратних матеріалів, дає довгостроковий результат, тобто має найвищий ступінь зносостійкості і тривалий експлуатаційний період. Потрібно лише точно дотримуватися методики її укладання та співвідношенням компонентів у робочих розчинах. Майстри компанії Теплий фасад готові зробити стяжку підлоги в Одеса в найкоротші терміни з гарантією високої якості робіт, що проводяться.

Мокра стяжка – це найдоступніша за вартістю чорнова обробка підлоги, яка дає максимально довговічний результат, за найпростішого і відомого кожному будівельнику технології монтажу.

Недоліки мокрої стяжки підлоги такі:

 • для отримання якісного будівельного розчину необхідне використання спецтехніки, а саме бетономішалки
 • не витримує високих навантажень, при використанні в робочому приміщенні потрібне посилення поверхневого шару армуючої сіткою, без якої вона дуже швидко почне кришитися
 • тривалий період «дозрівання», тому що в робочому розчині багато води
 • найчастіше після дозрівання на поверхні виникають нерівності, що вимагає нанесення додаткового шару з сумішей, що самовирівнюються.

Суха стяжка підлоги відрізняється найвищою продуктивністю, на добу можна зробити до 250м2 основи та мінімальним періодом «дозрівання», оскільки в ній практично немає води.

З переваг варто відзначити:

 • швидку схоплюваність через мінімальний період «дозрівання»
 • виключається утворення тріщин
 • високі показники міцності
 • не дає значних показників навантаження на перекриття.

➖З недоліків: боїться вологи, надлишок якої не тільки порушує цілісність стяжки, а й призводить до зростання плісняви, прибрати її можна буде, тільки повністю демонтувавши «заражену» нею стяжку. І недотримання технології укладання (товщини шарів) та утрамбування, що може призвести до утворення провисань на профілях та появі характерного хрускоту насипного матеріалу при ходінні/пересуванні по такій стяжці. Тому звертайтесь до професіоналів, досвідчені майстри компанії «Теплий фасад» виконають все в обумовлені терміни та з гарантією високої якості стяжки підлоги.

Напівсуха або механізована стяжка підлоги відрізняється від аналогів високим рівнем автоматизації технології організації та деякою відмінністю в термінах «дозрівання», що безпосередньо залежить від того, під яке підлогове покриття вона готується. Вона відрізняється прекрасними теплоізоляційними характеристиками, може бути вмістищем комунікаційних мереж і створювати ухил, наприклад, стоку води. При замовленні організації стяжки підлоги механізованим або сухим типом ви отримаєте стійку до механічних навантажень основу підлоги без застосування армуючих сіток у верхніх шарах, чудові звукоізолюючі характеристики майбутнього покриття для підлоги і максимально короткі терміни монтажу, при вартості трохи вище мокрої стяжки. Роль армуючої основи, що створює високу зносостійкість, виконує фіброволокно, що входить до робочого складу.

➖ До недоліків можна віднести лише необхідність використання вузькоспеціалізованої техніки та належним чином навченого персоналу.

Ми надаємо повний спектр необхідних та бажаних додаткових або супутніх послуг. А отриманий результат буде відповідати вашим побажанням та вимогам якості.

Стяжка підлоги від компанії «Теплий фасад» в Одесі.

Наші майстри мають багаторічний досвід і безліч професійних навичок, які дозволяють зробити будь-яку стяжку для підлоги, що ідеально підходить для будь-якого підлогового покриття та їх комбінації між собою. У роботі майстра застосовують інноваційні технології та найсучасніші інструменти та обладнання. Тому ми готові запропонувати не лише послугу зі створення стяжки підлоги в Одесі, а й повний комплекс ремонтних робіт основного та допоміжного спектру в опції «під ключ».

Ціновий діапазон всіх послуг, що пропонуються на нижче середніх розцінок на ринку. Відбувається це тому, що ми працюємо безпосередньо з виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів, що значно здешевлює матеріали для роботи без втрати якості стяжки підлоги. Послуги замірника та складання кошторису запланованих робіт надається безкоштовно. Виїзд замірника проводиться в будь-який зручний для клієнта час. Гарантією якості виконуваних нами робіт є багаторівневий контроль над кожним етапом виконання робіт.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!