Зробимо Ваш будинок теплішим...

Фарбування фасадів в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Фарбування фасадів

Після утеплення або ремонту фасаду будівлі, потрібно виконати декоративне оздоблення. Існує багато варіантів її реалізації, проте найекономніший спосіб – фарбування. Вам може здатися цей вид робіт простим, але насправді це трудомісткий і копіткий процес. Потрібно зробити все ідеально та без виправлень. Довіритися варто професіоналам, які мають необхідне спорядження та інструменти. Зверніться до майстрів компанії, де фарбування виконають якісно та оперативно. За короткий проміжок часу фарбується сотня квадратних метрів.

Типи фарб для фасадів

Сучасний ринок пропонує широкий вибір засобів, призначених для фарбування фасадів.

Вони класифікуються таким чином:

 • ПВА-фарби, які виготовлені на базі полівінілацетату;
 • силіконові;
 • акрилові;
 • бутадієн-стирольні.

ПВА-фарба характеризується слабкою вологостійкістю, тому для зовнішніх робіт використовується порівняно рідко. Цілком усунути цей недолік не вдається, незважаючи на те, що виробники покращують склад за допомогою додаткових полімерів.

Силіконова фарба – найсучасніший варіант, у якому поєднуються переваги інших видів. Спеціальні смоли виступають як сполучна речовина. Певною перевагою цього матеріалу є паропроникність. Зовнішня волога не просочуватиметься у стіни.

Експерти вважають оптимальним варіантом використання акрилових фарб. Згідно зі статистикою, цей компонент використовується у 70% випадків оздоблення європейських будівель. Недоліком цього матеріалу вважається дорожнеча. З огляду на переваги сировини, її використання економічне. Достоїнствами матеріалу вважаються стійкість до атмосферних явищ, відмінна паропроникність, термін служби понад 10 років. Плюсом акрилового покриття вважається швидке висихання. Поверхня сохне близько години після нанесення. Акрилова фарба не виділяє шкідливі для людини та навколишнього середовища речовини, відрізняється низькою горючістю.

Бутадієн-стирольні фарби характеризуються відмінними гідроізоляційними властивостями. Тим не менш, матеріал має низьку стійкість до ультрафіолетових променів, тому він переважно використовується для внутрішнього оздоблення.

Силіконові полімери відрізняються від акрилових наступними моментами:

 • Відсутня термопластичність, тому під впливом високих температур поверхня фасаду не розм’якшуватиметься.
 • Висока здатність відштовхувати вологу, що запобігає забрудненню.
 • Відрізняється стійкістю до лужного середовища. Силіконові можна наносити на спеціальну основу через 2 дні, а акриловий полімер лише за місяць.
 • Еластичність, що дозволяє зміцнити присутні невеликі тріщини.

У продажу зустрічаються акрилові фарби, у складі яких є силіконові смоли.

Підготовка до фарбування

Щоб почати фарбувати фасад будівлі, її потрібно підготувати. Спочатку потрібно очистити поверхню від пилу та забруднень. Видаляються будь-які рухливі частинки, такі як старий шар фарби, штукатурка, потріскана та ін. Далі слід усунення дефектів і нерівностей. Забирають невеликі тріщини та перепади. Спосіб підготовки вибирається на основі типу поверхні. Заключним етапом підготовки є ґрунтування. На цьому пункті не радимо економити, оскільки якісна ґрунтовка здатна захистити стіну та підвищити якість зчеплення з фарбою. Цей етап дозволяє знизити витрату полімеру.

Способи фарбування фасаду та інструменти

Фарбування фасаду будинку виконується поетапно. Від професіоналізму підходу до процесу залежить довговічність.

Майстри компанії «Теплий фасад» діють так:

 1. Підготовчі роботи, що передбачають очищення стіни. Насамперед прибирають старий матеріал, бруд та штукатурку. Цей етап може виконуватися вручну, піскоструменем або спеціальними щітками для сталі. Далі потрібно помити поверхню та знежирити.
 2. Відштукатурювання – первинне оздоблення перед фарбуванням. Перш ніж приступити до неї, вирівнюються стіни. Це дозволяє досягти достатньої міцності та жорсткості штукатурки. Окремі ділянки іноді потрібно відновити, замазати тріщини (маленькі та великі). Коли йдеться про велику тріщину на цегляній кладці, необхідно трохи розбирати, щоб відновити знову. При бетонних стінах для ремонту використовують спеціальні цементні розчини високої якості. У деяких випадках до цих складів додається гіпс.
 3. Шпаклівка, яка приховує невеликі тріщини на поверхні. Допомагає уникнути надмірного вбирання фарби та вологи. При шпаклівці фарбування надалі виконується легше.
 4. Грунтівка. Не рекомендується пропускати цей підготовчий етап. Без ґрунтування поверхні обраний матеріал почне змиватися. Щоб фарбування було виконане якісно, ​​потрібно ґрунтувати стіну після кожного ремонтного шару.

План дій затверджується виключно після детального вивчення об’єкта.

Наприклад, на деяких ділянках обмежуються роботою промислових альпіністів, інші об’єкти потребують встановлення будівельних лісів. Аналогічна ситуація з вибором матеріалу. У певних випадках підходить краскопульт, а для фасадів, що утеплюють пінопластом, краще підійде використання валика. Варто зауважити, що не можна уникнути використання класичної щітки.

Погодні обмеження

Несприятливі умови раніше серйозно впливали на якість оздоблювальних робіт, що проводяться, але не сьогодні. Сучасний будівельний ринок пропонує широкий вибір лакофарбових покриттів, які використовуються навіть за мінусової температури. До таких полімерів відноситься акриловий вигляд на розчинниках. Майстри часто залучають їх за несприятливих кліматичних умов. Вони незамінні, коли йдеться про погану погоду, низькі температури і агресивну промислову атмосферу.

Де замовити фарбування фасаду в Одесі

«Теплий фасад» – компанія, майстри якої якісно виконають зовнішнє оздоблення будівель.

Перевагами співпраці є наступне:

 • Тривалий час займаємось фасадними роботами. Виконуємо фарбування будинків різної поверховості до Одеси.
 • Послуги надаються приватним особам та організаціям.
 • У штаті співробітників знаходяться альпіністи, робота яких обійдеться дешевше за побудову лісів або використання колисок.
 • Надається гарантія на проведену роботу.
 • Різні способи оплати.
 • Вартість залежить від складності дизайну, великої кількості архітектурних елементів та ін., але підтримується на оптимальному рівні.
 • Можливість безкоштовно проконсультуватися та уточнити цікаві моменти.

Фарбування фасадів – складний процес, який потрібно довірити досвідченим майстрам. Виконувати обробку потрібно періодично, щоб завжди насолоджуватися свіжим та привабливим виглядом. Зауважте, що фарбування – найбільш доступний з фінансової точки зору спосіб обробки.

Документи на дозвіл

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!