Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ексклюзивний ремонт квартири в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ексклюзивний ремонт

Компанія «Теплий Фасад» в Одесі пропонує послугу ексклюзивного ремонту квартири. Виконується він за ретельно спланованим проектом із застосуванням матеріалів класу «преміум». Дизайнер з багаторічним досвідом роботи допоможе вибрати способи оздоблення, меблі, аксесуари для інтер’єру та ін. При розробці базується на стилі, обраному замовником, та його потребах. Суть полягають у тому, щоб ремонт був виконаний красиво та з блиском, створював затишну атмосферу, був практичним в експлуатації. Це варіант для людей, орієнтованих на максимум.

Представительність та якість

Відремонтувати квартиру, домігшись ексклюзиву, можна лише за допомогою активної співпраці дизайнера та замовника. В інтер’єрі будуть враховані потреби та бажання клієнтів. Співробітник компанії підбере колірну гаму, стиль та планування, які будуть відповідати Вашому баченню.

У компанії «Теплий Фасад» в Одесі досягається висока якість у кожній складовій:

 • оздоблювальні матеріали
 • високотехнологічні інструменти
 • сучасне обладнання
 • технологічні рішення.

Окрім стандартного переліку робіт, виконуються й незвичайні. Наприклад, фахівці встановлять багаторівневу натяжну стелю, розмістять складні архітектурні конструкції, внесуть в обробку декоративні фрагменти. Компанія займається розміщенням складних сантехнічних та електричних систем.

Індивідуальний стиль та практичність

Крім використання якісних оздоблювальних матеріалів, передбачається створення затишної обстановки, в якій мешканцям буде максимально комфортно. В результаті Ви отримуєте житло, підлаштоване під Вас: детально продуманий дизайн, розташування предметів інтер’єру, побутової техніки. та декоративних елементів. На замовника чекає елегантний стиль, де все перебуватиме на своїх місцях. Грамотно використовують кожен сантиметр приміщення. Співробітники компанії «Теплий Фасад» чуйно дослухаються побажань клієнтів. Вони відображають всі особливості послуги в проекті, що розробляється. Квартира буде відповідати стандартам якості та безпеки, задовольнить Ваші потреби.

Необхідність дизайн-проекту

Проект, який створили архітектори та професійні дизайнери, виступає як основа, без якої неможливий ексклюзивний ремонт.

Розробляється він після консультації із замовником, виїзду експерта на об’єкт та проведення вимірів. Передбачає:

 • Підбір загальної концепції оформлення інтер’єру. Стиль підбирається як для квартири загалом, так і для кожної кімнати окремо. Враховується призначення приміщення та побажання власників.
 • Безпосередньо дизайн, що має на увазі ескізи складних елементів. Клієнти побачать 3D зображення кімнат, які будуть втілені в реальність працівниками компанії. Є можливість заздалегідь оцінити кінцевий результат та підкоригувати деякі моменти на етапі планування.
 • Перепланування із зазначенням розмірів.
 • Вибір меблів та елементів декорування для кожного приміщення, такі як картини, плінтуси, панно, вази та ін.
 • Розрахунок необхідної кількості та типу матеріалів.

В результаті Ви отримаєте проект, що описує роботи майстрів у найдрібніших подробицях. Спираючись на нього, працівники компанії створять неповторний інтер’єр.

Що включає ексклюзивний ремонт?

Тут повторюється стандартний набір дій капітального ремонту, проте при ексклюзивному використовуються інші технології та матеріали.

Мається на увазі наступне:

 1. Підготовка, що включає вивезення меблів, демонтаж старих покриттів, зняття сантехніки, освітлювальних приладів та ін. Якщо квартира нова, цей етап пропускається. При необхідності здійснюється перепланування, встановлюються гіпсокартонні елементи та ін.
 2. Монтаж чорнових комунікацій та перекриттів. Майстри заливають основу для підлоги, прокладають електропроводку, кабелі та труби. Всі елементи будуть приховані відповідно до сучасних дизайнерських стандартів.
 3. Чистове оздоблення, для чого використовуються найкращі матеріали. Компанія «Теплий Фасад» співпрацює з їхніми постачальниками, що дає змогу заощадити на витратах. На цьому етапі встановлюють розетки та прилади освітлення.
 4. Установка сантехніки, підключення побутових приладів. Тут ставлять душову кабіну, газову плиту, холодильник та інше.
 5. Прибирання, розміщення меблів та декоративних елементів.

Подано лише схематичний опис ексклюзивного ремонту. У кожному випадку індивідуально добираються додаткові завдання, що залежить від вимог проекту.

Вибір на користь ексклюзивного ремонту

При створенні дизайн-проекту обов’язково враховуються смакові уподобання замовника, модні тенденції та конструктивні особливості квартири. Це дозволяє зробити її більш стильною та комфортабельною. Майстри компанії «Теплий Фасад» справляються не лише з просторими квартирами, а й із квартирами-студіями. Розмістити все необхідне стильно та за обмеженого простору – це талант. Представлена ​​послуга характеризується значним списком переваг.

Основними перевагами є наступне:

 1. замовник отримує завершений інтер’єр, у якому всі деталі поєднуються один з одним
 2. виключені спонтанні покупки та рішення, оскільки проект, що розробляється, враховує кожну дрібницю
 3. ймовірність помилок зведена до мінімуму (на словах важко пояснити те, що Ви прагнете отримати, але проект показує все наочно).

Чому обирають «Теплий Фасад»?

Якщо потрібний ремонт в Одесі, зателефонуйте в компанію «Теплий Фасад». Співробітники фірми створять естетично привабливий та затишний інтер’єр, що характеризується якістю та довговічністю. Команда складається з досвідчених майстрів різної спрямованості. Надаються послуги дизайнерів, які розроблять проект у вибраній стилістиці.

Серед переваг виділяється таке:

 • робота в межах кошторису
 • застосування якісних, екологічно чистих матеріалів
 • бездоганний результат
 • поетапна оплата роботи
 • безкоштовний виїзд замірника
 • укладення договору
 • прозорі розрахунки

У компанії «Теплий Фасад» враховують побажання клієнта. Бригада досвідчених працівників реалізує найскладніші ідеї. Вам не потрібно самостійно купувати матеріали, погоджувати перепланування у відповідних інстанціях, контролювати процес тощо. Усі труднощі вирішать кваліфіковані працівники підприємства. Вартість послуги залежить від переліку робіт та площі приміщення. Щоб дізнатися точну ціну, зателефонуйте до компанії «Теплий Фасад» та запросіть замірника.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

ДДо кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!