Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт трикімнатних квартир в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт трикімнатної квартири

На ринку нерухомості Одеси затребуваною стає купівля 3-кімнатних квартир. Вони коштують дорожче за однокімнатне житло або студію, але це ідеальний варіант для великої родини. Житлова площа дозволяє облаштувати вітальню, спальну та дитячу кімнату. Незалежно від того, придбали Ви житло на вторинному ринку або в новобудові Вам знадобиться ремонт. Довірити його краще професіоналам, оскільки без відповідних знань припускаються значних помилок. Для ремонту трикімнатної квартири в Одесі оберете компанію «Теплий Фасад».

Ремонт трикімнатної квартири «під ключ»

Звернувшись до компанії «Теплий Фасад», Ви отримаєте наступне:

 1. Командою дизайнерів буде спроектовано інтер’єр квартири. Професіонали створять функціональні зони, виберуть меблі та оздоблювальні матеріали. Вони ґрунтуються на уподобаннях клієнта, концепції, особливостях об’єкта та бюджету. Дизайнер стане вашим помічником на кожному етапі.
 2. Штат співробітників складається з досвідчених плиточників, малярів, електриків, сантехніків, обробників та ін.
 3. Співпраця з постачальниками будівельних матеріалів, що дозволяє встановлювати якісні натяжні стелі, кухонні гарнітури, вироби зі штучного каменю, м’які меблі та ін.

Який ремонт вибрати?

Ремонт трикімнатної квартири прийнято розділяти на косметичний та капітальний. Кожен з них відрізняється за способом реалізації та матеріалами. Основне завдання косметичного ремонту зводиться до того, щоб за мінімальних фінансових витрат привести приміщення в гідний вигляд. Починається він із демонтажу старих покриттів. Мається на увазі заміна обробки підлоги, стін та стелі. В результаті, за порівняно невеликих тимчасових та фінансових витрат житло перетворюється. При капремонті спочатку розробляється проект, у якому враховується тип об’єкта, планування та площа. За підсумками потреб членів сім’ї визначають призначення кожного приміщення.

Зазвичай три кімнати розподіляються на вітальню та:

 • 2 спальні
 • дитячу та спальню
 • спальну кімнату та кабінет/спортзал.

Щоб ефективно використовувати простір та створити комфортну атмосферу, нерідко вдаються до перепланування. Вона дозволяє як збільшити простір, а й підвищити функціональність. Після того, як буде затверджено дизайн-проект, бригада майстрів розпочне його реалізацію.

Капітальне перетворення трішки має на увазі наступні завдання:

 • створення проекту
 • підготовка та зняття старих покриттів
 • заміна або ремонт обладнання та комунікацій
 • перепланування
 • підготовка стін, підлоги та стелі
 • заміна старих вікон та дверей
 • укладання підлогового покриття
 • оздоблення, встановлення освітлення, меблів та ін.

Вибір на користь того чи іншого варіанту залежить від Ваших потреб і бюджету, що розташовується.

Перепланування трикімнатної квартири

Просторе житло дає великі можливості щодо перепланування.

Найпопулярнішими варіантами є такі:

 1. Об’єднання санвузла, для чого потрібно знести стіну між ванною та туалетом.
 2. Об’єднання вітальні та кухні, що дозволяє перетворити частину житла на студію.
 3. Створення із трьох кімнат – чотири. Цей варіант досить складний, потребує вивчення плану житла.

Виконроб компанії «Теплий Фасад» оцінить об’єкт та запропонує найкращий варіант.

Комплексний чи поетапний ремонт?

Не кожен може повністю звільнити квартиру на деякий час. Більшість клієнтів усвідомлено вибирають поетапний варіант, але, незважаючи на це, краще працювати у комплексі.

Для цього є кілька причин:

 • Роботи пов’язані з пилом та брудом, що негативно впливає на здоров’я людини, особливо при алергії або астмі.
 • Якщо діяти поетапно, це займе набагато більше часу.
 • Певні технологічні процеси краще застосовувати до всієї квартири, а не повертатися до них під час ремонту та окремого приміщення.

Виходячи з переліченого вище, слід добре подумати, як діяти.

Особливості ремонту 3-х кімнатних квартир

У компанії «Теплий Фасад» можна замовити якісний ремонт 3-кімнатних квартир в Одесі. У роботі співробітники базуються на потребах та бажаннях замовника. Звернувшись за консультацією, Вам детально розкажуть про найвигідніші пропозиції. Ремонт квартири великої площі – тривалий та досить витратний процес. Бригада майстрів від компанії «Теплий Фасад» впорається з цим завданням у стислий термін, при цьому налагоджені зв’язки з постачальниками будівельних та оздоблювальних матеріалів дозволяють суттєво знизити витрати.

Облаштування «троячки» передбачає обробку великого простору. Передбачає оздоблення не тільки житлових кімнат, а й кухні, санвузла, передпокою та лоджії. Є можливість діяти поетапно без необхідності з’їжджати, проте тривалість виконання значно збільшиться. До того ж, жити довгий час там, де роблять ремонт, – незручно. В цьому випадку краще виконати його «під ключ», ніж займається компанія «Теплий Фасад» в Одесі.

Де замовити ремонт під ключ в Одесі?

Компанія «Теплий Фасад» в Одесі характеризується значним списком переваг.

Головними є такі:

 • більше 10 років на ринку та можливість втілити найскладніші ідеї
 • виконуються різні роботи
 • доступність з фінансової точки зору
 • робота в рамках обумовлених термінів
 • використання сучасних технологій та високоякісних оздоблювальних матеріалів.

Якщо Ви задумалися про перетворення трикімнатної квартири в Одесі, то знайте, що компанія «Теплий Фасад» має у своєму розпорядженні все необхідне. Тут якісно облаштують Ваше житло у будь-якому стилі. Оцінити роботу організації можна за портфоліо та відгуками задоволених клієнтів. “Теплий Фасад” – вибір тих, кому потрібний надійний підрядник.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!!