Зробимо Ваш будинок теплішим...

Утеплення квартир на першому поверсі в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Утеплення квартир на першому поверсі

Власники неутеплених квартир після першої зими нерідко замислюються про те, як зберегти тепло в приміщенні, яке йде через стіни, віконні отвори та підлогу. У такому разі необхідно зменшити теплообмін квартири на першому поверсі за допомогою теплоізоляції. При правильному підході теплоізоляційні роботи зроблять приміщення теплішим, а зовнішній вигляд не буде зіпсований.

Особливості утеплення квартири на першому поверсі

При встановленні теплоізоляції квартири необхідно звернути увагу на підлогу та зовнішні стіни. Важливим фактором є наявність підвалу. На ринку утеплювальних матеріалів представлено безліч варіантів. Вибирати слід виходячи з того, чи виконуватимуться роботи професіоналами чи самостійно. При виборі слід враховувати всі технічні характеристики теплоізоляції.

Утеплення квартири на першому поверсі провадиться як усередині, так і зовні. Однією з важливих рис цього процесу є отримання дозволу на встановлення утеплювача на зовнішніх стінах. Справа в тому, що такі роботи призводять до зміни фасаду будівлі. Без зовнішньої теплоізоляції складно обійтись, оскільки близько 65% ефективності залежить саме від цього шару.

Зовнішній утеплювач наноситься за таким алгоритмом:

 • Підготовка. На стінах забираються дефекти, наноситься ґрунтовий шар.
 • Встановлення теплоізоляції.
 • Оздоблення декоративним покриттям.

Під час встановлення зовнішнього утеплювача необхідно виконати такі завдання:

 1. монтаж склосітки внахлест;
 2. утеплення укосів вікон;
 3. установка куточків, козирка, відливів.

Щоб теплоізоляція прослужила довго без додаткового обслуговування, слід використовувати якісні матеріали, які підходять під конкретні завдання. Найчастіше таким варіантом є екструдований пінополістирол, оскільки він стійкий до впливу вологи і має майже нульову теплопровідність.

Внутрішнє утеплення

Важливою умовою досягнення якісного утеплення є ретельна підготовка. Необхідно прибрати старе покриття, бруд, пил.

Крім того, слід виконати такі завдання:

 1. обробити поверхню розчином рідкого скла;
 2. обробити пінолекс штукатуркою;
 3. нанести фарбу або наклеїти шпалери.

Чому утеплення квартири на першому поверсі дорожче, ніж на решті

На таке ціноутворення впливає кілька факторів:

 • Зовнішній вигляд зовнішнього утеплювача. Стіни першого поверху чітко видно перехожим, тому теплоізоляція має виглядати краще, ніж на будь-якій іншій висоті. Це означає, що під час проведення робіт необхідно виконувати їх ретельніше, ніж запобігти тріщин, зайвих мазків, скосів тощо. Також при утепленні першого поверху провадиться додаткове шліфування армованого шару.
 • Збільшена складність робіт. Утеплювальний матеріал, при роботах на першому поверсі, потрібно багато обрізати та коригувати, оскільки на цьому рівні знаходяться газовий трубопровід, грати вікон, з’єднання з підвалом тощо.</ li>

У зв’язку з цими чинниками майстру доводиться витрачати більше часу виконання робіт, ніж альпіністу для аналогічного проекту. Якщо Ви бажаєте утеплити квартиру на першому поверсі, але не знаєте з чого почати, то зателефонуйте в компанію «Теплий Фасад» в Одесі та оформіть виклик майстра, який після приїзду на об’єкт здійснить попередній розрахунок вартості робіт з утеплення.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!