Зробимо Ваш будинок теплішим...

Укладання ламінату в Одесі

Строительная компания “Теплый фасад”

Укладка ламината

Компания «Тёплый фасад» предлагает все необходимые услуги по укладке ламината и любых напольных покрытий. Все выполняемые нами услуги, а это не только основные, то есть укладка и окончательная обработка, но и ряд сопутствующих или вспомогательных работ: подготовка основания, стен у пола и подобное, делаются по самым доступным расценкам, в любое удобное для клиента время и на высоком профессиональном уровне. При заключении договора на работу мы предлагаем ряд индивидуальных предложений, делающих каждую нашу работу выгодной для клиента.

Види ламінату

Різновидів цього оздоблювального матеріалу на сучасному ринку багато, як і виконавців цієї послуги. Але тільки професіонал знає основи правильного вибору ламінату, що підходить для різних підстав. Наприклад, на теплі підлоги потрібно укладати той, який підсилюватиме теплопередачу, а не «закривати» тепло, не даючи йому проникати в приміщення, чим «грішить» звичайний ламінат. І справа тут зовсім не в наявності теплоізоляційного шару, що укладається на основу під нього. До речі, деякі постачальники цього покриття підлоги готові поставити з ним в комплекті систему обігріву підлоги. Так ви зможете поєднати створення системи «тепла підлога» та організацію покриття для підлоги з ламінату в єдиний процес.

За фактурністю поверхні та складом верхнього шару його ділять на:

 • звичайний, що має рівну, гладку та блискучу поверхню, з покриттям із шовковистого лаку та привабливим «деревним» малюнком
 • натуральний зовні дуже близький до звичайного, але відрізняється більш високим рівнем якісних показників і має гладку, рівну та шовковисту поверхню
 • глянцевий або шовковисто-глянцевий схожий на деревину з лаковим покриттям, що робить його поверхню блискучою та незабутньою виразною фактурою малюнка на поверхні
 • «вощений», де поверхня обробляється складом, що містить віск, що надає їй гладкості при мінімальному блиску
 • текстурний має нерівну або текстурну поверхню, що нагадує деревні волокна
 • «дерево під олією», що нагадує натуральну деревину, рясно вкриту лаком, але без глянцю
 • «кантрі» схожий на дерево, у якого поверхня оброблена на задану глибину.

Ще однією цікавою класифікацією є розподіл ламінату за характеристиками та основними якісними показниками:

 • стандартна – імітує паркетну підлогу, а коштує набагато дешевше, тобто доступніше, при схожих характеристиках
 • пробковий елегантний своєю природною м’якістю і пористістю, має унікальні теплоізолюючі якості, що робить його використання комфортним
 • вініловий або плитка ПВХ, створена з вінілу, що має чудову гнучкість, на 100% стійка до впливу вологи, проста в укладанні
 • кварц-вініловий характеризується високою зносостійкістю, оскільки у своєму складі крім синтетичного вінілу має кварцову крихту та пластифікатори, а також стабілізатори
 • ламінат-3D, за допомогою якого можна створити ілюзію об’ємного малюнка.

Укладання ламінату: особливості, переваги, відмінності від паркетної дошки

Особливо важливим у ході ремонту стає вибір покриття для підлоги. І тут зовсім неважливо, ми вибираємо його для житлового приміщення, офісного кабінету або виробничого цеху. Головне, правильно вибрати те, що необхідно, відповідає вимогам щодо зносостійкості та зовнішньої презентабельності. Компанія «Теплий фасад» в Одесі пропонує свої послуги з укладання ламінату, який ми допоможемо придбати за найвигіднішою ціною безпосередньо у виробника.

Чому саме ламінат? Тому що має ряд особливостей, в порівнянні з іншими підлоговими покриттями. Наприклад:

 • висока стійкість до стирання та пошкодження, головне правильно вибрати клас ламінату, від якого безпосередньо залежить його зносостійкість та тривалість привабливого зовнішнього вигляду, а зробити це максимально правильно допоможуть наші кваліфіковані менеджери.
 • стійкість до негативного впливу прямих сонячних променів, а також мікроорганізмів, плісняв та хімічних реагентів, що особливо важливо у виробничих цехах, лабораторіях та вузькоспеціалізованих приміщеннях.
 • добра сумісність із системами типу «тепла підлога». Сьогодні багато виробників ламінату пропонують систему «тепла підлога» як додатковий бонус, при виборі їх покриття для підлоги. Тому що при здійсненні такого вибору покриття на таку підлогу необхідно купувати ламінат певного класу.
 • простість догляду, його можна мити та чистити різними видами побутової техніки та миючими розчинами.
 • легкість укладання, особливо при виборі різновиду, оснащеного спеціальною замковою системою та залучення для цього майстрів компанії «Теплий фасад».
 • широкий діапазон вибору, де фактура поверхні та колірна різноманітність припаде до смаку навіть найвибагливішим споживачам.
 • доступний ціновий діапазон, що особливо важливо при врахуванні всіх вищезазначених властивостей даного покриття.

У паркетної дошки, в порівнянні з ламінатом, такі недоліки:

 1. безліч догляду, а саме її можна мити і чистити тільки спеціальними засобами, яких необхідно придбати заздалегідь і небажано міняти на інші. Тому що це скоротить експлуатаційні терміни матеріалу.
 2. не переносить тривалого впливу води, що унеможливлює відновлення даного покриття для підлоги. Тут буде потрібна повна заміна, так як паркетна дошка швидко набухає, втрачає точність геометричних форм і пропорцій деталей, що вбрали в себе вологу і привабливий зовнішній вигляд. Під впливом води, що потрапила на їх поверхню, утворюються здуття, шорсткості та інші дефекти, що не підлягають виправленню
 3. паркетна дошка не «терпить» точкових тривалих механічних навантажень, наприклад, від ніжок корпусних меблів, які тривалий час не пересуваються. Тому ніжки меблів необхідно обладнати спеціальними пластиковими заглушками.
 4. швидко розсихається під дією сухого повітря, і набухає при тривалому перебуванні у вологому приміщенні. Тому в опалювальний сезон між окремими елементами покриття для підлоги утворюються щілини. Для порівняння, правильно укладений ламінат чудово переносить температурні зміни, а також коливання показника вологості повітря протягом десятка років, а не лише одного календарного року.

Експлуатаційний період у паркетної дошки довше і становить близько 30-40 років, а у ламінату не перевищує 30 років. Але в сукупності з особливостями догляду укладання даного покриття обійдеться дешевше і буде практичніше, а також зовні привабливіше протягом тривалого періоду використання при куди менших витратах часу і грошей на придбання та монтаж.

Переваги співпраці з нами

Компанія «Теплий фасад» на даному ринку працює понад 10 років, тому у нас є не лише чудовий «послужний список» відгуків, залишених задоволеними замовниками, а й довгий перелік контактів виробників, з якими ми працюємо безпосередньо. А це великий вибір матеріалів для обробки та ремонту за найдоступнішими цінами, що суттєво знижує витрати наших замовників на придбання необхідних та якісних матеріалів. Вибрати все необхідне та змонтувати у будь-якому житловому, адміністративному чи робочому приміщенні готові робітники нашої компанії в Одесі та передмісті. Для чого необхідно зв’язатися з нами та замовити послугу «Укладання ламінату». Послуги замірника надаються безкоштовно, як і професійна консультація щодо підбору та придбання необхідного матеріалу та витратних компонентів. По виконанню робіт надається гарантія та кваліфікована консультація щодо подальшої експлуатації покриття для підлоги, щоб воно зберігало презентабельний зовнішній вигляд максимально довгий термін використання.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!