Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт квартир бізнес-класу в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт бізнес-класу

Компанія «Теплий Фасад» в Одесі надає послуги з ремонту бізнес-класу на найвищому рівні. Майстри якісно реалізують проект, починаючи з розробки дизайну, закінчуючи оздобленням та прибиранням. Звертаючись до цієї фірми, Ви отримуєте бездоганний сервіс та персональний підхід. Успішна робота на ринку України вказує на якість ремонту, що виконується. Також завдяки налагодженій співпраці з постачальниками будівельних матеріалів компанія пропонує найкращі ціни.

Перелік основних робіт з євроремонту

У компанії «Теплий Фасад» виконають євроремонт квартир незалежно від його складності.

Він включає:

 • створення дизайнерського проекту
 • перепланування, якщо це необхідно
 • вирівнювання перекриттів
 • монтаж побутової техніки, сантехніки
 • декорування та ін.

Кожна людина прагне особистого комфорту, намагається створити затишок у будинку. При виборі житла всі прагнуть зупинитись на кращому варіанті. Щоб облаштувати квартиру на найвищому рівні, важливо відповідально підійти до вибору компанії. “Теплий Фасад” – фірма, яка зарекомендувала себе з відмінного боку.

Характерні риси ремонту бізнес-класу

Відмінними рисами ремонту квартир бізнес-класу є таке:

 • Використання технологій, які застосовуються у високорозвинених країнах.
 • Залучення дизайнера та розробка проекту. Особливістю євроремонту є ретельна продуманість. На стадії обговорення клієнт бачить результат робіт у 3D-візуалізації. При євроремонті намагаються виключити зміни у ході реалізації.
 • Застосування сучасних будматеріалів. У цьому випадку перевага надається всьому новому, красивому та практичному. Акцент роблять на екологічну чистоту, відповідність нормам та стандартам, можливості комбінування.
 • Великий список послуг: від консультації до здачі об’єкта в експлуатацію.
 • Автоматизація. Використовуються сучасні інструменти, які дозволяють зробити ремонт якісно та оперативно.
 • Розробляється та втілюється персональний дизайн квартири. Інтер’єр буде підібраний у вибраному замовником стилі. Ретельно продумуються функціональні зони, є різноманітні елементи декору та ін.
 • Готовий об’єкт характеризується високою технологічністю, завдяки чому рівень комфорту мешканців підвищується.
 • Зонування. Квартиру важливо поділити на зони для зручної експлуатації.
 • Реалізується професіоналами. «Теплий Фасад» – сертифікована, ліцензована ремонтна компанія, яка дбає про кваліфікацію своїх співробітників. Майстри фірми знайомі з трендами на ринку будматеріалів, інструментів та технологій.
  10. Укладання договору та акту про проведені роботи.

Етапи євроремонту

Євроремонт починається до того, як розпочнуться роботи. Створюється проект, в якому представлені всі елементи інтер’єру, як правило з 3D візуалізацією. Ще до безпосереднього початку робіт замовник вибирає кольори, стилістичне спрямування, оздоблення та ін.

Євроремонт проходить у кілька етапів:

 1. Проектування, за допомогою якого замовник побачить, як зрештою виглядатиме квартира. У цьому процесі бере участь дизайнер, який враховує побажання та вимоги власників, особливості приміщення. На виході клієнт отримує інтер’єр, який відрізняється єдиним стилем. Євроремонт у компанії «Теплий Фасад» стартує з узгодження проекту із замовником.
 2. Демонтажні роботи. На цьому етапі видаляється все, що сильно зношене або не вписується в концепцію.
 3. Заміна комунікацій. Зношені чи слабкі за потужністю системи можуть впоратися з новим навантаженням, створеної сучасними побутовими приладами. Щоб отримати технологічне приміщення, потрібні технічні новинки.
 4. Заміна вікон та дверей. Встановлюються якісні профілі, які не схильні до деформації.
 5. Вирівнювання всіх перекриттів, застосування теплоізоляційних та звукоізоляційних матеріалів.
 6. Оздоблення різних поверхонь: встановлення підлогового покриття, натяжної стелі, поклейка шпалер та ін.
 7. Декорування інтер’єру.

Майстри компанії «Теплий Фасад» розуміють важливість кожної дрібниці при чорновій підготовці або в обробці інтер’єру, що дозволяє досягти кращого результату.

Переваги співпраці з фірмою «Теплий Фасад»

Серед переваг компанії виділяється таке:

 • Дослідні майстри справляються із завданнями різної складності.
 • Професійний підхід, що дозволяє заощадити багато часу та фінансові витрати.
 • Розрахунок та підбір будівельних матеріалів. Це питання викликає багато труднощів у клієнтів. Менеджер компанії допоможе вибрати оздоблювальні матеріали, зорієнтує за якістю та вартістю. Експерти розрахують точну кількість, виходячи із площі приміщення.
 • Займається закупівлею та доставкою матеріалів за потрібною адресою. Вам не доведеться шукати вантажників та вантажну панель, витрачати час на їхню зустріч та розвантаження.
 • Прибирання приміщення. Процес супроводжується великою кількістю пилу та сміття. Звернувшись до «Теплого Фасаду», Ви можете не переживати про це. Клієнт прийматиме прибране приміщення, готове до експлуатації.
 • Контроль якості на кожному етапі. Бригада працівників складається з професіоналів, уважних до деталей. Тут дотримуються думки, що невеликі недоліки псують загальне враження.

Часто власники квартир вирішують заощадити, виконуючи ремонт самостійно. Така позиція підходить тільки при нескладній обробці приміщення. Якщо ж йдеться про євроремонт, найкращий варіант – звернутися до спеціалізованої компанії. Фірма «Теплий Фасад» в Одесі якісно виконає всі види ремонтних робіт у житлових приміщеннях.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!