Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт підлог в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт підлоги

Якасна та рівна підлога обов’язковий атрибут кожного затишного будинку, респектабельного офісу або виробничого приміщення. Зробити його самостійно без володіння певними навичками практично неможливо, який би матеріал покриття ви не вибрали. Тому найкраще довірити цю роботу професіоналам. Компанія «Теплий фасад» пропонує послуги з ремонту підлоги. Ми готові втілити проект будь-якої складності.

Найпопулярніші підлоги

Ремонт підлог необхідний у багатьох випадках, але найчастішими з них стають непридатність підлоги або підстави, або моральне старіння. А найпоширенішими типами підлоги є дерев’яна та бетонна підлога. Для проведення ремонту підлоги необхідно знати деякі тонкощі або особливості основи та бажаного покриття для підлоги, яке необхідно відновити або відремонтувати, або демонтувати/монтувати.

Ремонт дерев'яної підлоги

Його найчастіше використовують у панельних, цегляних та дерев’яних будинках. Це найбільш безпечне для людини та домашніх тварин підлогове покриття, яке за багатьма показниками перевершує найсучасніші аналоги. Наприклад, термін експлуатації, але з часом на ньому з’являються тріщини і сколи, кількість і глибина яких безпосередньо залежить від якості матеріалів, рівня майстерності тих, хто його монтував і умов експлуатації. Компанія «Теплий фасад», що надає послугу «Ремонт підлог» пропонує гарантовано високу якість робіт, послуги кваліфікованих і досвідчених майстрів та можливості придбання необхідних матеріалів безпосередньо у виробників, з якими у нас склалася тривала співпраця. Що дає можливість нашим клієнтам купувати все необхідне для ремонту за найвигіднішими цінами, а отже, робить будь-який ремонт доступнішим.

Поява на дерев’яній підлозі сколів, тріщин та щілин викликає необхідність повної заміни або часткового ремонту. Наші майстри після вашого звернення здійснять безкоштовний виїзд в будь-який зручний для вас час і ознайомляться з «фронтом» робіт, а також підкажуть, що і як можна зробити вигідніше, швидко і красиво, але не на шкоду якості. Майстер підкаже що можна замінити та оновити, а де необхідний серйозний ремонт та повна заміна, які види основних та допоміжних робіт вам знадобляться, щоб досягти бажаного результату, а від чого варто відмовитись.

Ремонт дерев’яної підлоги може здійснюватися шляхом:

 • Закладення окремих щілин, що можна робити кількома способами, а саме:
 1. замазуємо еластичною мастикою дрібних щілин
 2. вставка у великі щілини спеціально вирізаних дерев’яних клинів, які виготовляють із рейок завтовшки 10-20мм. Кожен підганяється під розміри щілини індивідуально та рясно оброблений ПВА заганяється у щілину, де залишається до висихання. Край, що виступає над підлогою, знімається рубанком, але тільки після повного висихання клею.
 • часткова заміна окремих елементів дерев’яної підлоги необхідна там, де під впливом точкових механічних навантажень або води відбувається гниття, розвиток плісняви ​​або просто значне пошкодження деяких дощок. Заміни виробляють дошкою, що добре просохнула, з тими ж показниками товщини і довжини. Після підгонки дошки обробляють антисептиком і просочують оліфою і потім фарбують або покривають лаком, щоб новий елемент не відрізнявся від підлоги.

Ремонт бетонної підлоги

У більшості панельних будинків ламінат, паркет та інше покриття для підлоги укладається на бетонну підлогу. З часом ми, бажаючи оновити підлогу, приходимо до необхідності ремонту основи, тобто бетонної підлоги, зробити яку самостійно без певних навичок та знань якісно просто неможливо. Якщо з демонтажем м’яких покриттів для підлоги можна спробувати впоратися самостійно, то видалити керамічну плитку без спеціального обладнання дуже складно. Тому довірте все професіоналам компанії «Теплий фасад» і ви отримаєте бажаний результат швидко та «без зайвого пилу». Після зняття плитки основа ретельно очищається і вирівнюється, а також готується до монтажу нового покриття для підлоги або установки системи «тепла підлога» і вже потім покриття для підлоги.

Ремонт підлоги з бетону включає:

 • вирівняти основу, а при необхідності закласти тріщини, що утворилися, сколи та поглиблення
 • закласти прорізи між підлогою та стінами
 • ретельно заґрунтувати
 • зробити стяжку під «чистову підлогу» і зайнятися його укладанням.

Послуги з ремонту підлоги

Ремонт підлог від компанії «Теплий фасад» в Одесі має на увазі не тільки сам ремонт, а й укладання нового покриття для підлоги, а також часткову корекцію наявної підлоги, але якість і діапазон можливих для використання підлогових покриттів безпосередньо залежить від особливостей об’єкта, де його встановлюватимуть.

Наприклад:

 1. підлоги в новобудовах дуже часто мають перепад, тому тут найкраще використовувати наливні конструкції. На сучасному ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонують швидко твердіють самовирівнювальні суміші, такого роду підлогу часто використовують як основу під ламінат, паркетну дошку або плитку. Тут можна використовувати «мокру стяжку» різних виробників
 2. підлоги у старих квартирах мають ширший спектр «проблем», які безпосередньо залежать від типу перекриттів у будинку, де вони розташовані. Якщо підлога дерев’яна, їх просто знімають, видаляють лаги, оновлюють дерево, при необхідності зношені елементи змінюють на нові. Проводять шумо- та теплоізоляційні роботи і вже тільки після цього покривають бажаним матеріалом для підлоги, наприклад, ламінатом або лінолеумом, статевою плиткою або паркетом
 3. приватні житлові будівлі піддають повному зняттю дерев’яних підлог з повним прибиранням теплоізолюючого шару піску. Далі все проводиться як у випадку зі старими квартирами з дерев’яною підлогою.

Приходьте, і компанія «Теплий фасад» бажане перетворить на дійсне.

Тонкощі укладання підлоги на різних підставах

Ремонт підлог включає не тільки заміну старого, що вийшов з ладу або з моди покриття, але і створення нового, наприклад, в новобудові.

Діапазон пропозицій різновидів дуже широкий, його можна уявити такою спрощеною класифікацією як:

 • сучасні покриття для підлоги, куди відносять лінолеум і ламінат, полімерну наливну і пробкову підлогу
 • безшовні, до яких відносять лінолеум, ламінат, наливну та пробкову підлогу, а також ковролін, паркет, керамічну плитку та звичайну бетонну підлогу
 • рулонні, куди віднесені пвх або полівінілхлоридні, гумові, нітроцелюлозні та алкідні різновиди
 • штучні – паркет та ламінат, підлога з масиву дощок та плитки будь-якого типу, а також скляний різновид підлогового покриття
 • тепла підлога на водній або електричній технології, що дозволяє обігрівати великі підлоги без зайвої втрати енергії.

Всі зазначені вище різновиди майстра компанії «Тепла підлога» готові не лише відремонтувати, а й змонтувати, що називається «з нуля». У цій галузі ми працюємо не перший рік і гарантуємо високу якість виконуваних нами робіт за рахунок досвіду наших майстрів, використання сучасної техніки та технологій укладання та ремонту підлогових покриттів різних видів.

Сьогодні ми готові запропонувати:

 1. Капітальний ремонт будь-якого за площею та фактурою, а також типу матеріалу та способу організації підлоги. Все починається з демонтажу, що прийшов у непридатність або застарілого покриття для підлоги, далі йде ретельна підготовка під вимоги нового покриття для підлоги і укладання нової, обраної замовником, підлоги.
 2. Косметичний ремонт відрізняється ретельністю кожної виконуваної маніпуляції, що проводиться без повного видалення та вирівнювання основи майбутньої статі.
 3. Укладання нового покриття для підлоги, що актуально для новобудов. Тут все починається з розробки дизайн-проекту та закінчується здаванням готового результату.

Будь-яку з представлених видів робіт виконують досвідчені та кваліфіковані майстри, тому ми сміливо гарантуємо, що підлога після нашого ремонту прослужить Вам ще довго.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має усі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!