МОЙКА ОКОН И ФАСАДОВ ЗДАНИЙ АЛЬПИНИСТАМИ

Миття вікон та фасадів будівель альпіністами

Сучасний розвиток галузей зумовлює появу нових послуг. Серед них і промисловий альпінізм, який має особливу специфіку, є незамінним у галузі проведення висотних робіт. Одним із видів, що надаються альпіністами послуг є мийка вікон та фасадів. Такий тип послуг зараз широко застосовується не тільки в бізнес-центрах, а й у квартирах та заміських будинках. Дуже часто такі роботи проводяться у багатоквартирних та приватних будинках. Великим попитом користуються такі послуги, серед будинків із суцільним склінням фасаду.

Висотний клінінг, як і в інших варіантах промислового альпінізму, повинен відповідати стандартам якості та безпеки. При проведенні робіт на висоті понад 2 метри від землі необхідно використання спеціального спорядження, що забезпечує безпеку майстра.

Чи дорого альпіністи миють вікна?

Ціни на миття вікон та фасадів залежать від індивідуальних параметрів будівлі та робочої зони. На вартість робіт впливає кілька факторів, які в результаті і утворюють обсяг та складність заходів:

  • Ступінь забрудненості;
  • Зручність закріплення мотузок;
  • Наявність та кількість виступаючих елементів фасаду (карнизи, балкони);
  • Температура (при мінусі роботи обійдуться дорожче).

При миття вікон важливо забезпечити майстрам вільний доступ до підвіконь та віконних отворів. Ціни можуть коливатися від 40 – 60 гривень за м2 до 120 і вище, залежно від типу покриття, його забрудненості тощо.

Навіщо мити будівлю ззовні?

На стан будівлі впливає зовнішнє середовище. Це погіршує зовнішній вигляд і, що найголовніше, негативно позначається на самій конструкції. Бруд та волога, в кінцевому рахунку можуть призвести до руйнування покриттів та матеріалів. Саме з цієї причини мийка фасадів альпіністами є дуже важливою для продовження терміну служби будинків. Дані роботи проводяться не лише в офісних центрах, а й у приватних будинках. Власники можуть домовитися та спільно провести очищення, це заощадить час та гроші. Будівля буде очищена від пилу та бруду, що особливо важливо після холодних сезонів.

Роботи проводяться спеціалістами з використанням спеціальних інструментів. Для цього добре підходять скребки, шубки та стяжки. Часто використовуються навіть мінімийки, наприклад KARCHER. Багато організацій не стягують додаткової вартості за роботи у вихідні чи свята. Такий підхід дозволить господарям самостійно контролювати процес, перебуваючи вдома.

Мийка фасадів будівель дуже часто є необхідністю. Багато сучасних конструкцій мають декоративне скління та вікна з обмеженою рухливістю рам. Це означає, що очистити їх від пилу та бруду можна лише зовні. Крім того, висота внутрішніх приміщень дуже часто буває занадто великою. У цьому випадку звернутися до кваліфікованих спеціалістів буде правильним рішенням. Вони легко і швидко впораються із завданням.

Вітражі та скляні фасади

У сучасних містах будуються гарні, високі будинки. Однак за ними потрібен відповідний догляд, який дозволить зберегти їхній первозданний вигляд. Для цього має виконуватися миття фасадів. Це дозволить своєчасно проводити очищення забруднених поверхонь, щоб забезпечити найкращий зовнішній вигляд будівлі. Найчастіше вітражні конструкції не мають стулок, що відкриваються, тому мити їх можна тільки із зовнішнього боку. Альпіністи за допомогою мотузкового доступу можуть легко дістатися до потрібного місця та провести очищення. Такі роботи слід виконувати не менше 2 разів на рік.

При миття стекол використовуються спеціальні очищувачі та миючі засоби, які не залишають розлучень і надають поверхні гарного блиску. Мийка фасадів, ціна на яку не така висока, навіть у порівнянні з наймом автовишок, дозволяє провести якісні роботи в усіх ділянках будівлі. Водночас покращиться як зовнішній вигляд та презентабельність споруди, так і її термін служби.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.