Зробимо Ваш будинок теплішим...

Фарбування водонапірних веж в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Фарбування водонапірних веж в Одесі та Одеській області

Нерідко колишні промислові об’єкти трансформують у торгові чи розважальні центри. Це передбачає відновлення його зовнішнього та внутрішнього вигляду. Фарбування водонапірних веж – потрібна послуга, яка в Одесі надається лише кількома компаніями. «Теплий фасад» – організація, яка виконає роботу недорого. Ціна залежить від площі поверхні та деяких інших нюансів, про які далі буде розказано докладніше. Замовнику обов’язково попередньо повідомлять про вартість послуг. Клієнти компанії можуть розраховувати на високу якість.

Особливості водонапірних веж

Під водонапірною баштою мається на увазі промислова конструкція системи водопостачання. Від її функціонування залежить кількість та якість води, яка надходить у водопровідні мережі. Також, її експлуатація впливає графік роботи насосних станцій, витрата води та створення запасу. Стан цих систем водопостачання відбивається на безперебійності функціонування водонапірних мереж. Специфіка цих конструкцій передбачає здатність витримувати величезні навантаження. Висота цих споруд іноді перевищує 30 метрів. Через це нижня частина виготовляється з бетону, забезпечуючи стійкість. Верхня частина легша, зазвичай виконується з металу.

Наповнюється башта за допомогою насоса, який вимикається, коли рівень води досягне верхньої позначки. При витраті він знижується, доки знову не дійде до нижньої позначки. Далі насос знову починає заповнювати систему. Конструкція знаходиться в жорстких умовах, тому потребує регулярного догляду, періодичного ремонту. Доглядати бетонну основу нескладно, але верхня частина вимагає особливої ​​уваги. Вона потребує регулярного нанесення фарби, що дозволяє захистити поверхню від корозії. Цей процес довірте професіоналам, оскільки потрібні спеціальні навички проведення висотних робіт. Необхідна спеціальна техніка та специфічні пристрої.

Все це є у компанії «Теплий фасад», яка займається висотними роботами. Штат співробітників складається з досвідчених промислових альпіністів, які мають необхідні навички. Вони оперативно справляються зі складнощами, завдяки чому фарбування водонапірних веж в Україні не спричинить труднощів. Виконати її можна за порівняно низькою ціною.

Підготовка поверхні водонапірної башти

Перш ніж почати фарбувати водонапірну вежу, потрібна підготовка. Це потрібно, щоб металева поверхня була захищена від корозії та мала естетичний зовнішній вигляд.

Підготовка поверхні умовно поділяється на 2 етапи. Обробляється:

 1. нижня частина;
 2. верхня частина.

Увага потрібно приділити оштукатурюванню резервуара, на який потім наноситиметься лакофарбовий шар для додаткового захисту. Фарбування та нанесення лаку дозволять захистити метал від корозії та запобігти протіканню резервуару. Перед нанесенням фарби обов’язково потрібно очистити поверхню.
Часто підготовка зводиться до видалення старого шару, іржі та інших забруднень. Увага важливо приділити сполучним швам між пластами резервуару.

Очищення – трудомісткий процес, оскільки виконується вручну з використанням щітки по металу та шпателю. Електричний інструмент, такий як болгарка, використовувати не вдасться. Всі роботи проводяться на висоті, де відсутня жорстка опора і не можна працювати двома руками відразу. Після зачистки виконується ґрунтовка поверхні і далі починається фарбування.

Іноді (з метою економії) ґрунтування не роблять. У цьому випадку фарба наноситься безпосередньо на іржу. Застосовуються покриття, в яких вже є ґрунтовка, емаль та перетворювач іржі. Поверхня конструкції повинна бути більш гладкою, без лущення та відшарування. Цей варіант підготовки характеризується економічністю.

Завершальним етапом підготовчих робіт є нанесення шару лаку. Виконується лише після ретельного очищення поверхні. Фарбування є відповідальною процедурою, де важлива якість використовуваних матеріалів та професіоналізм виконавців. Колір підбирається під час консультації, але зазвичай вибір зупиняють на сірому нейтральному відтінку.

Технології та матеріали

При фарбуванні водонапірних веж потрібно використовувати водостійку емаль найвищої якості. Вона повинна мати хорошу адгезію до металу, що забезпечує досягнення стійкого шару захисного від корозії. Поверхня успішно справлятиметься з природними примхами.

Виконуватися фарбування може різними способами. У компанії «Теплий фасад» використовують валики, пензлі та компресор. Перевага надається апаратам високого тиску, які функціонують за допомогою безповітряного розпилення. Ці пристрої відрізняються продуктивністю, що дозволяє оперативно забарвити великий об’єкт. Фарба подається під тиском, ефективна при фарбуванні високих конструкцій. Емаль наноситься за допомогою пістолета, створюється тонкий шар без підтікання. Замовник отримує насичений колір та стійке покриття.

Варто зауважити, що при фарбуванні резервуар має бути без води. Її спускають щонайменше за добу до приїзду альпіністів. В іншому випадку, при фарбуванні з’явиться конденсат, що негативно вплине на яскравість кольору та призведе до відшарування. За сприятливих погодних умов співробітники компанії «Теплий фасад» пофарбують водонапірну вежу за 1 день.

Як відбувається процес фарбування водонапірної башти

Водонапірна вежа забарвлюється в кілька етапів:

 • Спочатку потрібно злити всю воду з резервуара. Це необхідно для усунення конденсату, про що було сказано раніше.
 • Потрібно прибрати сліди старої фарби та наявної іржі.
 • Якщо виникли протікання, їх потрібно усунути, для чого виконуються зварювальні роботи.
 • Поверхню потрібно знежирити, для чого використовуються спеціальні хімічні склади та ґрунт.
 • Безпосереднє виконання фарбування конструкції, що здійснюється різними способами.

Виконувати фарбування конструкції мають промислові альпіністи. Вони використовують спеціальну техніку, що допомагає в найкоротший час долати великі об’єкти.

Потрібно пофарбувати водонапірну вежу – куди звернутися?

В Одесі модно звернутись до організації «Теплий фасад». Тут працівники мають значний досвід проведення висотних робіт: ремонтних та фарбувальних. Вони виконають підготовки та фарбування будь-якої складності. Ця послуга повинна виконуватися виключно професіоналами. Висота конструкції може досягати 30 метрів, тому особливу увагу потрібно приділяти безпеці використовуваного спорядження.

Переваги співпраці з фірмою «Теплий фасад»:

 • багаторічний досвід;
 • бездоганна якість послуг, що надаються;
 • використання виключно перевірених, надійних матеріалів;
 • оптимальні ціни;
 • своєчасне виконання, здавання об’єкта вчасно.

На вартість послуг впливають вибрані матеріали, перелік робіт та інше. Дізнатися точну ціну на фарбування водонапірної вежі можна за телефоном . Фірма надає безкоштовну консультацію, де співробітник компанії з радістю відповість на запитання, що цікавлять.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% і спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумніший. Почни заощаджувати сьогодні!