Зробимо Ваш будинок теплішим...

Ремонт двокімнатних квартир в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Ремонт двокімнатних квартир

Замовити ремонт двокімнатних квартир в Одесі можна в компанії «Теплый Фасад». Вона має налагоджені зв’язки із постачальниками будівельних матеріалів, що сприятливо відбивається на кінцевій вартості послуг. Гідність фірми – індивідуальний підхід до кожного клієнта. За Вами закріплюється персональний менеджер, до якого можна будь-коли звертатися за консультацією.

Як відбувається ремонт?

Якщо заплановано ремонт 2-кімнатної квартири та Ви шукаєте надійного виконавця, в Одесі допоможе компанія «Теплий Фасад». Двокімнатне житло має попит у сімейних пар. У перспективі одну зі спалень у майбутньому трансформують у дитячу. Власники такого житла мають великий потенціал для перепланування. Незалежно від того, чи влаштовує Вас розташування кімнат та інтер’єр, допомога дизайнера буде доречною. Він допоможе визначитися з концепцією, підвищить ергономічність приміщень та створить затишну атмосферу.

Перший етап – обговорення із клієнтом плану ремонту, переліку робіт. Підраховується орієнтовна вартість і складається кошторис. Зупинивши вибір на ремонті під ключ, Вам не потрібно буде самим замовляти будматеріали і контролювати кожен етап. Майстри не лише виберуть найкращі матеріали для Вашої квартири. Вони розрахують їх обсяг та самостійно організують доставку.

Спочатку виконується демонтаж вікон та дверей, різних покриттів тощо. Далі слідує вирівнювання поверхонь, укладання плитки, монтаж підвіконь, систем опалення та ін. закінчення робіт, утилізується сміття у спеціальні контейнери, організовується його вивіз. Далі розставляються меблі, декоративні елементи та об’єкт готовий до експлуатації. У компанії «Теплий Фасад» прагнуть розвіяти міф, що ремонт – це довго та клопітно. Тут працюють за договором у межах наявного бюджету. Послуги компанії відрізняються якістю та доступністю.

Який тип ремонту підходить двокімнатній квартирі?

Коли йдеться про житло з двома кімнатами, у ньому рекомендується дотримуватись одного стильового напрямку. Проте, досвідчений дизайн компанії «Теплий Фасад» зможе вдало поєднати протилежні течії.

Ремонт у двокімнатній квартирі буває різних типів:

 1. Косметичний – це бюджетний варіант, що передбачає оновлення видимих ​​поверхонь.
 2. Капітальний, що включає повну зміну комунікацій. Нерідко здійснюється перепланування приміщень «під ключ».
 3. Дизайнерський, який передбачає застосування дорогих матеріалів та складних технологій.

До особливостей косметичного ремонту належить таке:

 1. Зміна інтер’єру: заміна настінних, стельових та підлогових покриттів.
 2. Реставрація, перефарбовування та покриття лаком міжкімнатних дверей.
 3. Заміна вимикачів, розеток та освітлювальних приладів.
 4. Заміна сантехніки без демонтажу труб, що відводять і підводять.

Капітальний ремонт масштабніший, має на увазі повну зміну старого інтер’єру. Замовляють його, як правило, в’їжджаючи до нової квартири.

Відмінними рисами капремонту є:

 1. Дизайн-проект передбачає повне переоблаштування приміщення. Змінюється розташування перегородок, об’єднуються кімнати в єдине ціле та ін. Двокімнатна квартира за бажанням може стати просторою студією, ставши затишніше та функціональніше.
 2. Виконується реставрація та оздоблення балкона/лоджії, заміна старих віконних рам та ін.
 3. Заміна покриття для підлоги, яке передбачає цементну стяжку, утеплення, встановлення системи «тепла підлога».
 4. Вирівнювання стель та стін, усунення дефектів.
 5. Ремонтування електропроводки по всій квартирі, заміна несправних деталей, перенесення розеток та вимикачів.

Елітний ремонт передбачає:

 1. складання дизайнерського проекту
 2. підбір концепції інтер’єру
 3. перепланування
 4. вибір меблів та елементів декору
 5. підбір матеріалів та способів обробки.

Ексклюзивний дизайн відрізняється складністю у технічному виконанні. Він зазвичай вимагає прокладати нову електропроводку, переносити інженерні комунікації та ін. При виборі будь-якого типу замовник отримає закінчений інтер’єр, де всі деталі доповнюватимуть одна одну. Співробітники компанії «Теплий Фасад» допоможуть визначитися з видом робіт, виходячи з завдань, які потрібно виконати. На вибір також впливає бюджет та побажання клієнта.

Як ми працюємо?

Співпраця з компанією «Теплий Фасад» виглядає так:

 • Вам потрібно зателефонувати чи залишити заявку на сайті. У другому випадку співробітник компанії передзвонить найближчим часом. Він проконсультує, зорієнтує терміни та вартість робіт.
 • Призначається та здійснюється виїзд інженера, який проводить заміри приміщення.
 • Розраховується кошторис. Інженер компанії проконсультує за матеріалами, етапами реалізації та підкаже, де можна заощадити без шкоди якості.
 • Після погодження кошторису та дизайн-проекту, укладається договір. У ньому фіксуються права та обов’язки двох сторін.
 • Безпосередньо ремонт, який виконується строго за планом. Кожен етап контролюється виконробом, що дозволяє досягти кращого результату.
 • Здавання об’єкта в експлуатацію в заздалегідь обумовлені терміни. Ваша оновлена ​​квартира буде готовою до заселення.

Переваги компанії

Якщо Ви вирішили оновити інтер’єр у двокімнатній квартирі, зверніться до спеціалізованої компанії. В Одесі такою є «Теплий Фасад».

Організація відрізняється великим переліком переваг, головними з яких є:

 • Безпека. Перед ремонтними роботами між компанією та клієнтом укладається договір, в якому фіксується вартість, площа та розташування квартири, обов’язки двох сторін.
 • Якість. Бригада майстрів включає досвідчених малярів, електриків, облицювальників, теслярів і сантехніків. Кожен етап виконується злагоджено та ґрунтовно, що дозволяє отримати відмінний результат.
 • Економія сил та часу. Якщо вибрати «Теплий Фасад», Вам не доведеться самостійно шукати матеріали та робити ремонт. Якщо довірити це завдання професіоналам, тривалість цього процесу суттєво скоротиться.
 • Економія бюджету. Усіми завданнями займатиметься одна організація. Компанія «Теплий Фасад» співпрацює з перевіреними постачальниками матеріалів, що дозволяє купувати їх за оптовими цінами.
 • Висока кваліфікація майстрів, які довгі роки працюють у сфері ремонту.
 • Послуга «під ключ», що має на увазі індивідуальний підхід до кожного.

Вибравши «Теплий Фасад» Ви зможете перетворити двокімнатну квартиру, зробивши її більш комфортною та функціональною.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!!