Зробимо Ваш будинок теплішим...

Історія компанії “Теплий фасад”

Наша історія

Відповідальна та якісна робота з перших днів створення нашої компанії була пріоритетом, надаючи нашим клієнтам європейський сервіс і 7річну гарантію на будь-яку виконувану нами роботу ми залишаємося вірними тим же принципам і сьогодні. Добросовісно виконуючи свої зобов’язання, робимо все, щоб наш клієнт залишився задоволеним після співпраці з нами і повернувся знову.

Ігор Єфименко / Генеральний директор      

2004
РІК

Засновання компанії “Теплий фасад”

Компанія була зареєстрована в 2004 році і на той момент вся команда складалася лише з 4 осіб. Основним видом діяльності було обрано утеплення квартир та приватних будинків.

2006
РІК

Команда з 50 осіб

Компанія розвивалася стрімко та динамічно, працювала по всій Одеській області. І вже за 2 роки після відкриття штат налічував 50 осіб.

2008
РІК

Перші серйозні результати

За 5 теплих місяців 2008 року будівельна компанія “Теплий Фасад” утеплила 317 об’єктів по всій одеській області та за її межами.

2011
РІК

Нові горизонти

Цього року будівельна компанія “Теплий фасад” зробила свій перший повномасштабний проект реставрації квартири – від розробки дизайну до завдання об’єкту – всі роботи були виконані фахівцями компанії.

2014
РІК

Побудовано перший будинок

В цьому році ми вирішили спробувати вийти на новий для нас ринок будівництва приватних будинків. Результат перевершив усі очікування, як наші, так і замовника. За 7 неповних місяців ми звели перший будинок.

2017
РІК

Продовжуємо рости

Протягом усього часу нашими пріоритетами були безкомпромісна якість та здавання роботи в обумовлений термін. 2017 року ми збільшили гарантію на всі наші роботи з 5 до 7 років.