Стоимость работы альпинистов-сварщиков

Зварювальні роботи на висоті

Промисловий альпінізм стає все більш популярним у великих містах. Роботи, які мають бути проведені на великій висоті, можуть бути зроблені, тільки із залученням фахівців. Такий метод дуже зручний, оскільки альпіністу не потрібно додаткових узгоджень, техніки та зведення лісів. При цьому можна отримати доступ практично в будь-яку точку об’єкта як зовні, так і всередині. Це дозволяє не тільки скоротити час на підготовку до роботи, але також заощадити кошти, які були б витрачені на залучення техніки та зведення підйомні конструкції. Так, зварювальні роботи на висоті забезпечують високу швидкість підготовки та проведення робіт, що особливо актуально за необхідності ремонту будь-яких ділянок, доступ до яких може знадобитися найближчим часом.

Робоче місце альпініста обладнується мотузкою, за якою він піднімається і опускається на потрібну висоту, засобами пересування та кріпленнями, призначеними для захисту від падіння. Технологія альпінізму дозволяє проводити необхідні роботи на високих об’єктах без застосування опор, риштовання, зведення лісів або механізмів для підйому. Таким чином, промисловий альпінізм використовується у випадках коли звести ліси неможливо чи невигідно економічно.

Які роботи можна виконувати на висоті?

При будівництві, ремонті, монтажі конструкцій або обладнання на висотних об’єктах часто доводиться використовувати зварювання. Для того, щоб робота була виконана якісно, ​​вчасно та без зайвих проблем, знадобляться послуги зварювальників альпіністів. Найбільш поширені види висотних робіт за участю таких фахівців, це:

  • Створення металоконструкцій, що розташовані на висоті. Зварювання це найдешевший спосіб з’єднати металеві елементи.
  • Ремонт конструкцій. При необхідності зміцнення або ремонту металоконструкцій, зварювання є відмінним варіантом.
  • Монтування банерів, вивісок, дахових установок. Реклама, розташована на дахах або останніх поверхах будівлі, встановлюється альпіністами.
  • Ремонтні роботи опорного каркасу банерів, вивісок, дахових установок.
  • Блискавки, встановлені на фасадах і дахах будівель монтуються за допомогою зварювальних робіт на висоті.
  • Ремонтні та укріплювальні роботи для пожежних сходів, розташованих на зовнішній стороні будівель.

Зварювальні роботи є найменш витратним за часом та грошима способом ремонту або заміни металевих конструкцій. Вони забезпечують якісне кріплення та можливість додаткового зміцнення елементів.

Забезпечення безпеки робіт

Роботи, що виконуються промисловими альпіністами, пов’язані з великими ризиками. З цієї причини послуги зварювальників альпіністів надаються лише за умови забезпечення максимальних заходів безпеки. Найбільшою небезпекою вважається можливість перепалити зварювальним апаратом страхувальну мотузку. Це може статися через неакуратне поводження з обладнанням або незручний доступ до робочої ділянки. В результаті альпініст може впасти з висоти та серйозно постраждати.

Фахівці, які проводять зварювальні роботи на висоті, мають великий досвід і спеціальний допуск до роботи на висотних об’єктах. Перед тим, як розпочати роботу, має бути забезпечено огородження робочої зони. Цей захід призначений для забезпечення безпеки майна замовника.

Вартість роботи альпіністів-зварювальників

Як і при будь-яких роботах подібного характеру, ціна встановлюється індивідуально та залежить від складності та обсягу робіт. Перед початком робіт на об’єкт запрошується спеціаліст, який зможе оцінити потрібні роботи. На підсумкову суму впливають особливості доступу до робочої зони, страхувальних конструкцій, складність зварювання та пожежна опасность. У деяких випадках потрібний помічник, який допоможе у транспортуванні обладнання та матеріалу на потрібну висоту. Як правило, організації, що надають подібні послуги, встановлюють мінімальну ціну на виїзд фахівців, яка варіюється від 2000 гривень.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.