покраска фасадов в одессе

Фарбування фасаду в Одесі

Всупереч думці, що фарбування фасаду впливає тільки на візуальне сприйняття будівлі, можна з повною впевненістю говорити про величезну роль таких робіт у завершенні будівництва споруди. Безперечно – екстер’єр будівлі перетворюється, проте не варто забувати про захист таким чином зовнішньої сторони стін конструкції, на які постійно впливає навколишнє середовище, у вигляді опадів, вітру, температурних коливань, вогкості тощо.

Таким чином, недооцінювати важливість проведення фасадних робіт, таких як фарбування було б великою помилкою, яка згодом призвела б до необхідності все переробляти, на що в свою чергу довелося б витрачати зайві гроші та час. Ціна на фарбування фасаду складається з вартості матеріалів, обсягу та типу майбутніх робіт.

Види представлених на ринку фарбувальних матеріалів

Сьогоднішній асортимент подібної продукції представлений на ринках та у господарських магазинах дуже широко. Така ситуація склалася для специфічності робіт і особливим вимогам власників, таким як надійність і довговічність. Незважаючи на це найбільшим попитом користуються ті виробники, які вже давно ведуть свою виробничу діяльність і чий товар зарекомендував себе якнайкраще, серед них можна відзначити такі відомі марки як: Durux, Caparol, Tikkurila і т. д. Для багатьох висока ціна є відлякувальним фактором Однак якщо перевести “зайву” вартість в площину якості і надійності всі питання відпадають.

Перше, що потрібно знати про типи фарб те, що вони діляться на дві великі групи: органічні, що дозволяють розширити сезонність робіт з фарбування фасаду і водоемульсійні, що мають меншу токсичність.

Матеріали для фарбування фасаду

Найбільш явною відмінністю є тип сполучного матеріалу (наповнювача), що використовується в готовій продукції:

Кожен вид наповнювача має власні специфічні властивості, які краще чи гірше підходять для конкретних робіт, виходячи з чого і віддається перевага тому чи іншому виду фарби.

Найбільш ефективні структурні фарби, які при фарбуванні створюють рельєфну структуру, що дозволяє приховати деякі дефекти стіни, наприклад, сколи, тріщини та нерівності. На додаток до цього вони мають підвищений термін служби. Після нанесення, така фарба виглядає розкішно і багато, чимось нагадуючи декоративне покриття штукатуркою, що є набагато дорожчою процедурою. Таким чином ціна на фарбування фасаду нижча в порівнянні з оштукатурюванням. Наносять структурні фасадні фарби за допомогою валиків або фарбувальних апаратів.
Не менш надійними та більш стійкими до механічних навантажень є еластичні фасадні фарби. Їхню ефективність на власному досвіді доведено фахівцями Будівельної компанії «Теплий Фасад». Фарба запобігає виникненню тріщин та пошкоджень на стінах споруди.

Види фарб

Не менш надійними та більш стійкими до механічних навантажень є еластичні фасадні фарби. Їхню ефективність на власному досвіді доведено фахівцями Будівельної компанії «Теплий Фасад». Фарба запобігає виникненню тріщин та пошкоджень на стінах споруди.

Етапи роботи з обробки фасаду

Після того як проведено всі підготовчі заходи у вигляді домовленостей щодо обсягу робіт та матеріалів, можна приступати безпосередньо до об’єкта. Насамперед необхідно очистити основу будівлі від пилу, бруду, плісняви ​​та елементів, що відшаровуються. Цей етап дуже важливий, особливо при використанні структурних і еластичних фасадних фарб . Для проведення таких заходів знадобиться миття високого тиску, наприклад фірми Karcher. Після роботи з місцями скупчення цвілі їх слід обробити антисептичними складами, щоб запобігти повторному розвитку грибка. Якщо на поверхні є вибоїни, тріщини або відколи їх потрібно зашпатлювати, це дуже важливо для ефективного фарбування фасаду. Після очищення робочої поверхні, необхідно провести її ґрунтування, щоб покращити адгезивні властивості матеріалу. Слід вибирати ґрунтовку з колеровкой, що відповідає кольору майбутньої фарби. Це зробить відтінок більш насиченим і унеможливить погане фарбування деяких ділянок.

Тепер можна приступати до фарбування фасаду. Невеликими об’єктами за наявності вільного часу, бажання та належних навичок можна зайнятися самостійно. Для роботи можна використовувати звичайні валики або пензлі. Фасади великих площ найкраще довірити фахівцям, які використовуватимуть для роботи спеціальне обладнання безповітряного напилення фарби WAGNER, GRACO.

Без послуг спеціалістів не обійтися і за необхідності виконання робіт на висотних будинках. Потрібно використовувати будівельні риштування, або метод промислового альпінізму. Такі послуги можна легко замовити набравши телефон компанії +38 (048) 770-97-97 або замовивши зворотній дзвінок.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

ЕСТЬ ВОПРОСЫ ?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы, расскажем о тонкостях и специфике утепления Вашего объекта.

Не стесняйтесь задавать вопросы. Это бесплатно!