Облицовка фасада

Облицювання фасаду

Зовнішній вигляд будинку визначає перше враження і повідомляє всім про смакові уподобання та рівень життя його господарів. Фасад стає більш презентабельним після його облицювання. Однак від цього залежить не тільки зовнішній вигляд будинку, але також такі його характеристики як тепло-, звуко- та гідроізоляція. Ми пропонуємо якісне виконання робіт з облицювання фасаду з використанням різних матеріалів та їх забарвлень. Облицювання та формування стильного та оригінального зовнішнього вигляду потребують не тільки приватні будинки. Найчастіше нашими послугами користуються організаціями, будови яких стають стилізованими та виділяються серед інших будівель.

Які матеріали можна використати?

Найбільш популярними облицювальними матеріалами є:

  • Штучний камінь;
  • Цегла;
  • Плитка;
  • Сайдинг;
  • Штукатурка.

Кожен із цих видів обробки має свої переваги і вибирається відповідно до особистих уподобань. Наприклад, штучний камінь чудово імітує вигляд натуральної породи і може зробити будь-яку стіну дуже красивою. На відміну від натурального матеріалу, він має меншу вагу і не створюватиме зайвого навантаження на фундамент та фасад. Крім того, варіантів фактур і кольорів штучний камінь має набагато більше ніж натуральний.

Цегла користується досить великою популярністю, оскільки має невелику вартість та відмінні властивості екологічності та надійності. Часто для облицювання використовується плитка, що імітує цегляну кладку. Вона може мати різну фактуру та колірні рішення. Однак вона не має ізоляційних властивостей і, по суті, може застосовуватися тільки в декоративних цілях.

Такий вид облицювання як сайдинг зараз набирає все більшої популярності. Це відбувається через те, що він дуже довговічний і може прослужити понад 50 років. При цьому він досить гнучкий при виборі кольору та форм. Головною ж його перевагою є простота монтажу та приємна ціна.

Штукатурка – це класичний спосіб облицьовувати будинок. Сучасний матеріал виготовляється з надійних компонентів, які можуть легко переносити опади, вітер, перепади температур та залишатися надійними. Також можна вибрати різний колір і навіть фактуру штукатурки, яка багато в чому залежить від технології її нанесення.

Чому з нами вигідно працювати?

Будівельна компанія “Теплий Фасад” надає кілька видів послуг з роботи з фасадами, в тому числі облицювання, прикраса та ремонт. Наші професіонали мають навички будівельних робіт та використовують виключно надійні та ефективні методики та інструменти. Ставлячи за мету задовольнити побажання клієнта, ми гарантуємо якісну і зроблену вчасно роботу. У нас є такі переваги як:

  • Якісні матеріали, що пройшли сертифікацію
  • Ми працюємо і з приватними особами, і з організаціями
  • Працюємо із укладанням договору
  • Пропонуємо різні варіанти, залежно від фінансових можливостей клієнта
  • Надаємо необхідні консультації щодо матеріалів, технічних рішень та виконуваних робіт

Ми вважаємо своїм завданням створити проект, який точно відповідатиме очікуванням наших замовників. При цьому всі погодження щодо окремих технічних нюансів ми починаємо вже на підготовчій стадії робіт. Таким чином ми можемо гарантувати якість та швидкість виконання поставленого завдання.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.