Штукатурка фасада

Штукатурка фасаду

Штукатурка фасаду – це вигляд зовнішніх робіт, який дозволяє не лише надати будівлі естетичні якості, але також покращує його технічні характеристики. Облицювання будівлі таким чином, підвищує ізоляційні властивості зовнішніх стін, перешкоджаючи проникненню вологи та втрат тепла. Це дозволяє заощадити кошти на ремонт і позбавляє частого ремонту, роблячи фасад довговічним. Будівельна компанія “Теплий Фасад” виконує всі види робіт із оштукатурювання будівель, з використанням різних видів матеріалу.

Переваги штукатурки

Останнім часом такий метод облицювання виходить із моди. Це не зовсім обґрунтовано. Звичайно, сучасні конструкції прості в монтажі та встановлюються дуже швидко, проте вони не можуть повністю забезпечити необхідні функції. Штукатурка фасаду дозволяє зробити міцну, надійну поверхню, яка витримуватиме зовнішні впливи, такі як:

  • Опади
  • Перепади температур
  • Вітер
  • Механічні дії

При цьому штукатурка добре справляється зі збереженням властивостей ізолюючих матеріалів. Помешкання не втрачає тепло, а конструкції не піддаються впливу вологи, яка може на них руйнівно впливати. Крім того, матеріал дозволяє стінам “дихати”, що дозволяє уникнути утворення конденсату та грибка. Це також підвищує надійність та довговічність покриття. Додатковою перевагою штукатурки є її екологічність. Сучасні матеріали для обробки фасадів, можуть проводитися з використанням пластику та клейових компонентів, що виділяють токсини, які можуть виявитися шкідливими для людини. Штукатурка не створює великого навантаження на будівлю, на відміну від облицювального каменю чи плитки.

Після того, як як облицювальний матеріал обрана штукатурка, необхідно провести підготовку робочої поверхні. Нехтувати цим етапом у жодному разі не можна, оскільки виконані роботи в цьому випадку підуть нанівець.

Насамперед необхідно видалити старі покриття. Після цього потрібно очистити основу від пилу, бруду і елементів, що відшаровуються. За потреби проводиться ремонт конструкцій чи заміна матеріалів фасаду. Останнім етапом проводиться армування поверхні та нанесення штукатурки.

Ми працюємо для клієнтів

У розпорядженні Будівельної компанії “Теплий Фасад” є кваліфіковані фахівці з відмінними навичками в галузі будівництва та фасадних робіт. Оскільки ми займаємося великим спектром робіт з фасадами, в тому числі облицюванням, відновленням, ремонтом і навіть прикрасою. Ми маємо великий досвід та виконуємо роботу якісно та вчасно. Ми вважаємо, що найважливіше задовольнити потреби замовників. Так, звертаючись до нас, клієнт отримує всі необхідні консультації щодо майбутніх робіт, використовуваних матеріалів та технічних рішень. Залежно від побажань клієнта проводиться підбір матеріалів та формування термінів роботи.

Ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали, що відповідають високим стандартам якості, екологічності та надійності. Співпраця ведеться не лише з приватними замовниками, а й із організаціями. У роботу приймаються різні обсяги, незалежно від складності майбутніх завдань.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.