Покраска фасада

Фарбування фасадів

Фарбування фасадів – це чудовий спосіб створити декоративне покриття, за допомогою якого можна легко урізноманітнити зовнішній вигляд будинку чи будівлі. Незважаючи на те, що на лідируючі позиції виходять сайдинг, пластикові та сталеві панелі, фарбування все також актуальне і цілком здатне скласти хорошу конкуренцію.

Виконуючи роботи з фарбування фасадів Будівельна компанія “Теплий Фасад” пропонує безліч варіантів, що відрізняються за кольоровими рішеннями та видами матеріалів. Крім естетичних властивостей, фарба здатна виконувати захисні функції. За допомогою фарби можна сформувати стильне та оригінальне оформлення зовнішнього вигляду будинку та підкреслити архітектурні особливості будівлі. Не обов’язково використовувати один колір при фарбуванні фасаду, цілком можна знайти цікаві комбінації, які оживлять зовнішній вигляд споруди.

Як проводиться фарбування?

З часом зовнішнє оздоблення стін будівлі втрачає свою привабливість. Фасад починає виглядати бляклим та старим. Щоб повернути йому колишній вигляд, проводиться фарбування. Це досить ефективний і не дуже витратний з матеріальної точки зору спосіб надати будинку свіжий вигляд. Враховуючи, що складність робіт не висока, вони можуть проводитись у досить короткі терміни.

Насамперед, проводиться очищення робочої поверхні. Вона повинна бути вирівняна та звільнена від сміття, пилу та бруду. Не повинно бути жодних ямок і вм’ятин. Це дефекти усуваються за допомогою шпаклівки. Далі стіна грунтується, при цьому спочатку наноситься склад, за допомогою якого знежирюється поверхня, а також покращуються її адгезивні властивості. Потім наноситься фарба. Ми використовуємо склади, які не тільки забезпечують хороші естетичні властивості, але й дозволяють покриттю витримувати великі зовнішні навантаження, такі як:

  • Високі або низькі температури
  • Опади
  • Механічне вплив
  • Підвищена вологість

Таким чином фасад отримує необхідний захист, що продовжує термін його служби. На відміну від обробки, що повсюдно застосовується за допомогою сайдинга, фарбування є більш дешевим, але не менш ефективним варіантом, який дозволить створити оригінальне оформлення і надійно захистити будь-яку споруду від зовнішніх впливів.

Як ми працюємо?

Ми виконуємо різні види робіт з фасадами, включаючи облицювання та відновлення. Будівельний досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати завдання будь-якої складності якісно та вчасно. “Теплий Фасад” вважає своїм пріоритетним напрямком прозорі стосунки із замовником. Ми хочемо, щоб клієнт був повністю обізнаний про суть майбутніх робіт і прийняті технічні рішення. Для реалізації цього завдання ми ведемо співпрацю з нашими клієнтами на всіх етапах роботи, починаючи з самої підготовки, коли обговорюється вибір матеріалів, обсяг робіт та термін їх виконання. Дуже важливо, щоб приватний замовник чи організація, в результаті отримали те, чого вони хотіли – якісний результат, за прийнятними цінами та за максимально короткий проміжок часу.

Наша будівельна компанія використовує лише сертифіковані будівельні матеріали та інструменти, при цьому забезпечується повна безпека на робочій ділянці. Будь-які подальші роботи спочатку узгоджуються із замовником і контролюються на кожному етапі.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.