Украшение фасадов

Прикраса фасадів

Для того, щоб надати будівлі оригінального вигляду та підкреслити його архітектурні особливості, застосовується прикраса фасадів. Будівельна компанія “Теплий Фасад” пропонує послуги з тимчасової або постійної прикраси будівлі. Різниця між такими роботами полягає в тому, що тимчасові прикраси розміщуються напередодні свята або знаменної події. Як правило, у цьому випадку є певна тематика, яка дозволяє зовні відрізнити чому саме присвячені зміни будівлі. Довготривала прикраса фасаду робиться для того, щоб надати споруді стильного вигляду та виділити її серед інших будівель.

Навіщо працювати з фасадом?

Дуже часто будівлі можуть виглядати суворо та безлико. Для того щоб це виправити їм потрібно надати більше індивідуальності та власних рис, які змогли б підкреслити як архітектуру, так і внутрішній зміст. При роботі із замовниками наші майстри прислухаються до особистих потреб і в залежності від замовлення можуть сформувати зовнішній вигляд будівлі з упором на:

 • Оригінальність;
 • Респектабельність;
 • Затишок.

Перший варіант підходить для приватного будинку, кафе, ресторанів, розважальних закладів чи центрів. Це допоможе сформувати інтерес та звернути на себе увагу. Установам, що займаються адміністративною чи фінансовою діяльністю, потрібно надавати більше респектабельності та солідності. Також можна вчинити і з дорогими котеджами. Останній варіант використовується для оформлення шкіл, дитячих закладів (сади, поліклініки, школи мистецтв) та приватних будинків.

Найчастіше для свят наші клієнти обирають прикрасу будівлі за допомогою гірлянд. Вони легко створюють атмосферу свята та виглядають дуже красиво. Сучасна ілюмінація має високий рівень захисту від вологи та стійкість до зовнішніх умов, при цьому відрізняється низьким енергоспоживанням. За допомогою гірлянд можна прикрасити не лише зовнішні стіни будинку чи будівлі, а й елементи ділянки та дерева.

Постійне оформлення виконується з різних матеріалів, здатних витримувати зовнішні дії – опади, вітер, перепади температур. Фасадний декор може бути представлений:

 • Декоративним каменем;
 • Бордюрами;
 • Колонами;
 • Декоративними арками;
 • Готівкою для вікон;
 • Фронтонами для вхідних дверей.

Особливістю таких елементів є легкі матеріали, з яких вони виконані. Це дозволяє проводити монтаж на системи фасадного утеплення.

Як ми працюємо?

Будівельна компанія “Теплий Фасад” проводить багато видів робіт із фасадами будівель. Наші фахівці можуть надати необхідні консультації щодо послуг, підбору матеріалів та розробки необхідних технічних рішень.

Переваги роботи з нами:

 • У нашій компанії працюють сертифіковані фахівці, які мають будівельні навички та досвід роботи
 • Ми надаємо послуги як приватним особам, так і організаціям
 • Застосовуємо матеріали, які сертифіковані в Україні
 • Виконуємо нашу роботу якісно, ​​вчасно і що найголовніше, забезпечуємо безпеку робочої зони
 • Працюємо із укладанням договору

“Теплий Фасад” добре знає свою роботу і ставиться до неї відповідально. Основним завданням ми вважаємо максимальну реалізацію побажань клієнта. Проекти реалізуються таким чином, щоб замовник залишився задоволеним роботою. Для цього всі рішення обговорюються та коригуються вже на підготовчій стадії.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.