Зробимо Ваш будинок теплішим...

Оздоблення укосів в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Оздоблення укосів

Нові теплі і красиві склопакети – це лише частина шляху до красивих і теплих вікон. Для повного комфорту необхідно зробити якісні укоси. За допомогою них ви зможете:

  • красиво оформити інтер’єр не лише окремого вікна, а й всього приміщення
  • надати можливість вікну нормально функціонувати, тому що склопакет повинен бути надійно та правильно встановлений та ізольований зсередини та зовні віконного отвору
  • створити необхідний мікроклімат приміщення.

Укіс біля дверей чи вікна

Це ділянка віконного або дверного отвору, розташована між стіною та дверима або віконною рамою/склопакетом. Оздоблення укосів має проводитися досвідченим майстром, тому що, зробивши це не вірно, у дуже незабаром на ньому почнуть з’являтися тріщини, позбутися яких можна лише переробивши його. Такі дефекти псують естетичний вигляд віконного отвору та порушують нормальне функціонування склопакета.

Варіанти обробки укосів

Компанія «Теплий фасад» пропонує оздоблення укосів у місті Одеса під індивідуальні запити та уподобання з можливістю створити щось унікальне за допомогою поєднання досвіду своїх майстрів та дизайнерів з побажаннями клієнтів. До виконання кожного замовлення ми підходимо індивідуально, і вартість робіт визначаємо за гнучкою системою бонусів і знижок. Наш ціновий діапазон послуг доступний для всіх бажаючих, незалежно від спектру необхідних послуг. Сучасний ринок послуг з будівництва та оздоблення пропонує дуже багато, де ми можемо зробити бажане оперативно, якісно та за доступною ціною.

З найбільш популярних різновидів укосів для вікон/дверей у місті Одеса компанія «Теплий фасад» пропонує:

  1. Оздоблення із застосуванням штукатурки, що є типовим різновидом даного спектру послуг. З робочого розчину, приготованого із сухого цементу або гіпсу, а також піщано-цементної суміші формується ідеально рівна та гладка поверхня віконного або дверного отвору. Позитивні якості: низька вартість, швидкість монтажу, за умови, що її проводить досвідчений майстер, відсутність швів, висока стійкість до механічних навантажень та низька теплопровідність та строгий зовнішній вигляд. З недоліків лише низька вологостійкість, тобто такого укоси не витримають період утворення конденсату. Тобто штукатурити укоси в перші 1-2 роки після установки пластикових склопакетів не бажано, тому що такий укіс дуже швидко прийде в непридатність. Такого типу обробку рекомендують для приміщень з нормальним рівнем вологості та повною відсутністю плісняви, тобто в приміщеннях, що добре провітрюються і опалюються.
  2. Оздоблення укосів з використанням гіпсокартону користується особливою популярністю. Досвідчений майстер перед встановленням гіпсокартонних укосів поцікавиться, як давно монтувався склопакет. Тому що після встановлення нового склопакета протягом 1-2 років спостерігається утворення конденсату, у народі це називають вікна плачуть. Не водостійкий гіпсокартон швидко розбухне і втратить естетичність зовнішнього вигляду. Після закінчення цього терміну конденсат не проступає, а гіпсокартон, що прийшов у непридатність, а точніше віконний укіс, виконаний їх такого матеріалу, вимагатиме термінової заміни. До того ж обробка укосів гіпсокартоном потребує певної кваліфікації та досвіду роботи, тому що установка проводиться під максимально точним кутом розташування елементів. Що відповідає за зовнішню естетичність та довговічність усієї конструкції, значить, зробити це може лише досвідчений майстер. З недоліків варто відзначити і ризик утворення вм’ятин, прогинів та продавлювання, тому що гіпсокартон крихкий за своєю природою матеріал.
  3. Оздоблення укосів пластиком. Подібну послугу віддають перевагу клієнтам, які хочуть бачити рівний і красивий укіс. Установка потребує досвіду та вміння працювати з ПВХ-панелями. При пошкодженні стіни використовується тільки високоякісний пластик, що дозволяє створити міцну конструкцію віконного або відкосу дверей. Ще плюс, такі укоси швидко монтуються, довговічніші, і за ними легко доглядати, а сьогодні їх роблять не тільки класично білосніжними, а навіть з голографічним малюнком. А також чудова теплоізоляція та легкість подальшої експлуатації, тобто миття та догляду за таким отвором. З недоліків: менша міцність, ніж у оштукатурених укосів і більш висока вартість матеріалів та робіт. Компанія «Теплий фасад» допоможе придбати потрібні матеріали за найприйнятнішими цінами у виробника, всі необхідні роботи майстра компанії виконають оперативно та за найдемократичнішими цінами.
  4. Оздоблення укосів сендвіч-панелями – це вид пластикових укосів, що відрізняються багатошаровою конструкцією (мінімум три шари), що забезпечує підвищену міцність, прекрасну тепло-і шумоізоляцію, надає герметичність віконному отвору, що виключає появу конденсату. Зовні вони можуть утворювати єдину конструкцію із системою пластикового вікна, яка буде не тільки візуально привабливою, а й міцною при правильній установці. З недоліків можна відзначити більш високу ціну порівняно з пластиковими та іншими матеріалами, що використовуються для виготовлення віконних та дверних укосів та наявністю досвіду у проведенні подібних робіт. Майстер компанії «Теплий фасад» зроблять все оперативно та якісно у будь-який зручний для замовника час.
  5. Оздоблення укосів з гіпсоволокна, матеріал подібний до гіпсокартону, але відрізняється більш високою міцністю і вологостійкістю, під ним можна зробити гарне утеплення, простий у догляді, чудово фарбується і миється.
  6. Оздоблення укосів деревом найбільш раціональне і прийнятне для дерев’яних будівель. Це екологічний та міцний матеріал, що має чудові показники тепло- та звукоізолюючих здібностей, а також привабливий зовнішній вигляд. З недоліків тут наголошується на необхідності обробки матеріалів захисними від плісняви та гниття засобами, а також висока ціна, особливо, якщо перевага надається цінним деревним породам.

Висновок

Компанія «Теплий фасад» пропонує послугу «Оздоблення укосів вікон та дверей» в Одесі за найдоступнішими цінами та найвищою якістю. Причому робить все оперативно, у зручний для клієнтів час і гарантовано якісно, а це чудовий захист від протягу, шуму та пилу.
Довіртеся професіоналам компанії «Теплий фасад» і ви не пошкодуєте!

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!