Зробимо Ваш будинок теплішим...

Поклейка шпалер в Одесі

Будівельна компанія “Теплий фасад”

Поклейка шпалер

Всі шукають високу якість виконуваних робіт за прийнятні ціни, а Ви їх вже знайшли! Поклейка шпалер в компанії «Теплий фасад» в Одесі доступна за своєю ціною та на порядок вищою якістю. Компанія на ринку більше 10 років, а про результати нашої роботи говорять позитивні відгуки наших клієнтів.

Вигідно та гарантовано якісно

Всі послуги, що пропонуються компанією «Теплий фасад», у тому числі і «Поклейка шпалер» виконують досвідчені та висококваліфіковані професіонали, і роблять це в найстисліші терміни.

А ще у нас:

 • перевірений список постачальників якісних будівельних матеріалів
 • великий досвід у роботі, підтверджений багатьма задоволеними відгуками про вже виконані замовлення
 • сучасні технології та інструменти, які ми постійно впроваджуємо у роботу.

Адже ні для кого не секрет, що невміння правильно встановити установку розетки або дверний отвір, поклеїти шпалери в важкодоступних місцях, наприклад, над шафою купе або за батареєю, за меблями або у вбудованій шафі, призводить до додаткових витрат не лише часу, а й грошей. Особливо у разі використання дорогих оздоблювальних матеріалів або створення композицій з кількох типів та різновидів шпалер та інших оздоблювальних матеріалів.

А також наші професіонали відразу при огляді приміщення зможуть знайти місця, які вимагають додаткової підготовки перед поклейкою шпалер, щоб кінцевий результат відповідав усім вимогам і побажанням клієнта. І не вимагав простою в роботі на усунення недоліків поверхні стіни або переробки роботи, у разі виникнення проблем після обклеювання в «проблемних», але не вчасно знайдених або неправильно підготовлених для цього місцях.

Різновиди шпалер

Завершальною стадією будь-якого ремонту є фінішне оздоблення стін, один з варіантів – поклейка шпалер, як найпопулярніший матеріал для оформлення стін. Причин тому безліч – це і величезний діапазон вибору за малюнком, за фактурою поверхні, за якістю шпалер і, звичайно, легкість поклейки шпалер, але не все так просто, як здається. Сучасний ринок пропонує найширший вибір шпалер, і засновувати вибір на візуальній перевагі кольору та малюнка мало. Для правильного вибору потрібно розуміти переваги та недоліки кожного різновиду цього оздоблювального матеріалу.

Шпалери поділяються за певними ознаками, де основними є:

 • вологостійкість, яка розділяє шпалери на:
 1. Невологостійкі, які не можна мити, але можна чистити пилососом або сухим ганчірком.
 2. Вологостійкі, що переносять мийку м’якою вологою тканиною без миючого засобу.
 3. Мийні, які можна мити не тільки мокрою, а й змоченою в миючому засобі ганчіркою.
 4. Високостійкі до впливу води, миючих засобів і навіть миття щітками.
 • різні структури верхнього шару, тут розрізняють гладкі, рельєфні з тисненням або нанесенням рельєфного малюнка
 • товщина або щільність розділяє шпалери на високощільні, середньощільні та тонкі
 • дизайнерські, поділені на шпалери без малюнка, з однотонним малюнком та візерункові варіанти.

Класифікація шпалер за матеріалом основи

 • Паперові шпалери відрізняються доступністю ціни, найширшим
  асортиментом для вибору, високою екологічністю та прекрасною повітропроникністю, що створює сприятливий мікроклімат у приміщенні. Їх ділять на легкі, середні та важкі, що визначається показником щільності несучого полотна. Ідеальними для поклейки шпалер є середньощільні вагою від 110 до 140г/м², з рештою «під силу впоратися», лише досвідченим майстрам компанії «Теплий фасад». Крім щільності паперові шпалери ділять на симплексні на основі простої паперової одношарової стрічки, дуплексні/триплексні, що мають два або три шари в основі та водостійкі.
 • Вінілові, що відрізняються вологостійкістю та високою стійкістю до
  стирання за рахунок поверхневого шару з вінілу, товщина якого не перевищує 1мм. Крім цього, вони погано вицвітають і добре відштовхують воду.
 • Флізелінові мають спеціальну основу, подібну до тканини флізелін. Свою
  популярність такі шпалери набули через те, що намокаючи, вони не деформуються, як і при подальшому висиханні не стискаються, а також не рвуться за рахунок міцної нетканої основи. Вони мають високий рівень повітропроникності, за рахунок чого не накопичують на своїй поверхні пил. Розрізняють два різновиди: прості та покриття шаром тканини або паперу. Поклейка таких шпалер не викликає особливих труднощів, але найкраще довіряти подібну роботу досвідченим майстрам, тому що робота з ними має ряд відмінностей від поклейки паперових або акрилових шпалер.
 • Текстильні відрізняються оригінальністю, їх поділяють на:
 1. ниткові, наклеєні у вигляді паралельних ниток на основу,
 2. жаккардові, що створюються в техніці особливого типу плетіння,
 3. букле, що відрізняються унікальною хвилястою поверхнею, що нагадує каракуль,
 4. велюрові, що виготовляються технікою напилення коротких ниток на основу, прикрашену малюнком, який робиться клеєм, куди і приклеюються нитки, що напилюються. Такі шпалери швидко вигорають на сонці, накопичують пил, але їх можна чистити пилососом.
 • Акрилові, аналог паперових, але на його поверхні розташовується точково
  нанесений акрил. Вони чудово прилягають до поверхні стін, але при цьому добре пропускають повітря, не вигорають на сонці та середньостійкі до стирання.
 • Склошпалери найчастіше є основою під фарбування. Вони витримують
  15-20 фарбування і можуть використовуватися до 30 років. Але поклейка таких шпалер під силу лише професіоналам, тому що проводиться вона на спеціальний клейовий склад і за унікальною технологією. Все у найкращому вигляді з гарантією якості зроблять майстри компанії «Теплий фасад».
 • Коробки або з бамбукових смужок – це шпалери з натуральних матеріалів, які не вбирають запахи, легко миються та створюють унікально екологічний мікроклімат.

Правильний вибір вам допоможуть зробити у компанії «Теплий фасад», для чого достатньо зв’язатися з менеджером по телефону або через сайт. Як і точний розрахунок витрати шпалер, розчинів, що клеять, та інших матеріалів. Поклейку шпалер найкраще довірити кваліфікованим майстрам, тому що вони мають необхідний досвід і знають всі особливості якісного виконання даної роботи. Довіртеся професіоналам компанії «Теплий фасад» і ваше житло набуде бажаного вигляду максимально оперативно і збереже його довго.

Особливості поклейки шпалер

Це, на перший погляд, все дуже просто. Взяли клей, шпалери та через пару годин все обклеєно і просто висихає.

Потрібно не тільки правильно вибрати клей і приготувати його, але й передбачити наступне:

 • попередньо правильно підготувати стіни під поклейку, тобто зняти всі шари старих шпалер, фарби та інших елементів оздоблення стін
 • акуратно про грунтувати поверхню
 • оглянути їх на предмет цілісності шпаклівки, при виявленні порушень останньої (стоншилася або потріскалася, а десь і просто обсипалася) оштукатурити
 • вибрати потрібний клей, ґрунтуючись на якості стін, бажаному результаті та ступені щільності шпалер та матеріалі, з якого вони зроблені
 • і тільки потім приступаємо до поклейки шпалер.

Компанія «Теплий фасад» пропонує високу оперативність виконання робіт із поклейки шпалер в Одесі без втрати якості.

Поклейка шпалер в Одесі в компанії «Теплий фасад»

Компанія “Теплий Фасад” пропонує Вам:

 1. Досвід, підтверджений великим списком вдячних відгуків від задоволених клієнтів.
 2. Високий професійний рівень працівників, що гарантує якість виконуваних робіт. Робота фахівців компанії «Теплий фасад» дозволить шпалерам максимально довго служити і втілити будь-який дизайнерський задум. Якісна поклейка шпалер стане для нього основою або вишуканим акцентом у підході до вирішення питання про естетично привабливе фінішне оздоблення інтер’єру.
 3. Оперативність виконання будь-яких послуг із спектру «Поклейка шпалер», як основних, так і супутніх чи додаткових, які можуть знадобитися в ході роботи, або ви самі вирішите чимось доповнити раніше затверджений проект.
 4. Відповідальність за всі роботи, тому що нам дорогий кожен клієнт.

Майстри намагаються виконати будь-яке замовлення максимально оперативно та якісно. У компанії «Теплий фасад» цінують свою репутацію і дуже люблять свою роботу!

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

АКЦІЯ “УТЕПЛИЛИСЯ ЗАРАЗ!”

До кінця травня діє спеціальна пропозиція – знижки до 35% та спеціальна гарантія на матеріали та роботу 7 років.

Будь розумнішим. Почни заощаджувати сьогодні!