Восстановление фасадов

Відновлення фасадів

Відновлення фасадів – це один із найскладніших видів робіт. Вони проводяться в тому випадку, коли потрібно провести роботи з відновлення ділянок будівлі, які виявилися зруйнованими або пошкодженими.

Будівельна компанія “Теплий Фасад” виконує такі роботи з відновлення фасаду як посилення несучих конструкцій, розбір та збирання з нуля цегляної кладки, усунення причин, що призвели до руйнування зовнішніх частин будівлі.

У разі сильного руйнування відновлення конструкцій проводиться за кресленнями будівлі. Важливим елементом є застосування якісних матеріалів, які у майбутньому запобігають зношенню. Нові матеріали повинні добре поєднуватися зі старими конструкціями та покриттями. Від цього залежатиме термін їхньої служби, надійність та довговічність відновленої частини будівлі.

Як проводиться робота?

Відновлення фасаду чи його реставрація проводиться у кілька етапів. Якщо пошкодження сильні, спочатку створюється ескіз, на основі якого проводитиметься подальша робота. Якщо відновленню підлягають декоративні елементи, вони створюються окремо. Перед проведенням робіт, стіни повинні бути очищені від зруйнованих елементів, що відшаровуються. Ділянка має бути чистою. Він вирівнюється за допомогою сумішей на основі клею. Після того, як перші роботи проведені, ділянка закривається фасадною сіткою. Це запобігає виникненню тріщин і зміцнює будівлю. Після цього поверхня вирівнюється за допомогою спеціальних складів. Останнім етапом наноситься декоративне покриття, що виконує естетичні та захисні функції.

Залежно від ступеня пошкоджень можуть знадобитися роботи різного характеру. Для невеликих пошкоджень, можна обійтися очищенням, вирівнюванням та оновленням декоративного шару фасаду. Проте серйозніші руйнації, мають на увазі капітальні роботи, до яких входять:

  • Створення нових конструкцій;
  • Глибоке очищення поверхні;
  • Збір нової цегляної кладки;
  • Заміна ізоляційних матеріалів.

Великою проблемою може стати ситуація, при якій роботи з фасадом не проводилися протягом довгого часу. У цьому випадку руйнування можуть мати дуже серйозний характер і потребують додаткової діагностики.

Займаючись подібними видами робіт, ми отримали необхідний досвід для того, щоб зробити нашу роботу найефективнішою. Ми застосовуємо сучасні технології, разом із кращими та надійними матеріалами, забезпечуючи таким чином якісний та довговічний результат.

З нами зручно та вигідно працювати

У штаті нашої компанії працюють сертифіковані фахівці з навичками будівельних робіт, які використовують сучасні технології, обладнання та якісні матеріали. Ми працюємо за такими принципами:

  • Використання лише сертифікованих матеріалів;
  • Тісна співпраця з клієнтом;
  • Якісна робота без порушення термінів;
  • Робота з укладанням відповідного договору.

“Теплий Фасад” працює не лише з приватними особами, а й з організаціями. Виконуючи нашу роботу ми вважаємо головним пріоритетом контакт із замовником, який має розуміти все, що відбувається на робочій ділянці. Також ми надаємо всі необхідні консультації щодо майбутніх робіт, технічних рішень та матеріалів. Співпраця з клієнтом ведеться починаючи з підготовчого етапу роботи і до її завершення.

Дозвільні документи

Будівельна компанія “Теплий фасад” працює повністю у правовому полі, має всі дозвільні документи на ведення будівельних, ремонтних та висотних робіт на території України.

Є ПИТАННЯ ?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, розповімо про тонкощі та специфіку утеплення Вашого об’єкта.